Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
11. mar 2011

@bondy : postupně už to právě vzhedem k věku nestíhám 😉 Tak beru ty holčičky 😀

iwusa
12. mar 2011

@aja37 no čo? ved ja už nemôžem vydržať za teba 😉 @gabikri a ty máš dnes koľký deň? myslím na Vás a posielam veľa pozitívnej energie.
@bondy ja som do vesmíru už dávno zadávala objednávku a prednedávnom už aj reklamáciu, lebo akosik ma ignorujú, to sú teda služby 😀 😀 😀

aja37
12. mar 2011

@gabikri, @iwusa : no ja zatial drzim a netestujem. mala som hriesne myslienky, ale manzel mi to zakazal. vraj to uz nijak neovplyvnime. no ale vcera vecer zase zacal on, ze ci teda uz fakt mozme testovat a ci mame doma test a tak. ale to som zase ja povedala, ze ziadne testovanie nebude. dnes som 10den od ET, ak teda neratam den ET. To by som uz teoreticky mohla, ale sladka neistota ... poznate to, nie?

aja37
12. mar 2011

@bondy : ja beriem dievcatko. ja ked si vlastne predstavujem svoje dietatko, tak v mojich predstavach je vzdy baba, eventualne 2 baby. nad chlapsom som nejak nikdy neuvazovala 😀 tak som si minule povedala, ze si musim skusit predstavovat aaj chlapca, aby to nebolo, ze chlapca nechcem. 😀 uz mam aj meno 😀 .... no ale za mna su baby ok!

aja37
12. mar 2011

asi ste vsetky vonku, kedze je dens tak pekne. my sme sa prave vratili z prechadzky. tak pekny den .... mrknem na vas vecer. 😉

iwusa
12. mar 2011

@aja37 vydrz este aspon 2 dni, na taky 12 den po ET by to uz mohlo byt pekne vidiet. na ten desiaty to je este take, moze nemusi a zbytocne by si sa len nervovala. radsej to vydrzat, ale ja sama tiez neviem ako to budem zvladat, toto netestovanie ked pojdeme na KET.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beruska64
12. mar 2011

@aja37 testni uz, lebo sa tu vsetky samym cakanim zblaznime😀

misha83
12. mar 2011

@bondy My už taky máme pokladničku🙂 a beru cokoliv v jakémkoliv množství🙂)) Jsi zlatá, že jsi nám to tak pěkně objednala.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikri
13. mar 2011

Ahoj zlatíčka, přeji pěknou neděli 😉

protože jsem starý nedočkavec, tak jsem dnes nevydržela a testla 😀 A něco tam na mě juklo, kuk do albíčka 😉

@bondy : ha ha, to jsi mě úpobavla, já už začínám mít taky postavu jak manžel, tak se mrknu k němu do šatníku, jestli by se mi něco nehodilo 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikri
13. mar 2011

@bondy 😵 😵 😵 😵

chiguita
13. mar 2011

Ahojky holky 🙂
šmíruji co se kde děje a s napětím čekám výsledek od tebe gabikri 😉 tak držím palečky at už se tě štěstíčko nepustí.

@bondy ,kdy zase pošlou z vesmíru miminka? jsem po neúspěšném ketu,ráda bych se už také dočkala mimískaaaaaa!!!! když vše bude O.K tak do léta bych ráda byla těhu(IVF),ale s tím nejlepším výsledkem a s miminken narozeným v pořádku. už jsem byla těhu 4x a vždy to blblě skončilo. ☹ Zatím fičím na svoje vajucha,ale jsem ročník jak gabikri 😉 prostě mládě 😀
Moc na koníka nechodím 😀 ,ale občas nakouknu komu se zadařilo a jak se vlastně všichni máte,tak ikdyž se neznáme všechny pozdravuji.
Jdu si uvařit kávu a vrhnu se na objednávku do vesmíru 😉

gabikri
13. mar 2011

@chiguita : děkuji 😉 No jo, mladé holky, to je jasná věc 😀 4 x těhu a nikdy to nedopadlo? A zjišťovali příčinu? Brala jsi Prednison? 😕

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chiguita
13. mar 2011

@bondy
děkuji ,napíšu ti do IP.
Já potratila v druhém trimestru,měla jsem 2x mimoděložni a ZT ☹

silvinnka
13. mar 2011

@bondy nepoznam Ta,ale ked si citam Tvoje spravy mam strasnu chut opat zabojovat....3x som bola tehu-vzdy potraty v prvom trimestri...teraz som podstupila ivf- zo 7mych vajok sa oplodnilo len jedno a to dali zamrazit,tym,ze som mala silny ohss....17.3 mam dostat menzes a sup na KET...,ale ma to jeden hacik-musi byt geneticky o.k,takze ho caka PIGD-predimlantacne geneticke vysetrenie ☹ ja verim a som velky optimista,ze toto mimi bude zdrave a silne,zabojuje a ja konecne donosim aspon jedno mimco...po precitani knihy secret-tajomstvo .... kazdy den opakovane vysielam do vesmiru prosbu a prikaz na silne babatko-mojho mrazacika,sem tam pride negat.myslienka ,ale snazim sa ju hned zahnat aj ked je to niekedy tazke...takze snad to vyjde tak ako si zelam 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvinnka
13. mar 2011

@bondy zlata 🙂))))) dakujem !!!! a mas pravdu,to mimi pride!!!

envy
13. mar 2011

@gabikri že ty jsi chytala ty dvojčátka? 🙂 jak tak koukám na toho tvýho ducha, tak je mi to jasnýýýýýýý 😝 a potichounku gratuluju, mám z toho hroznou radost!!!!! 😵 😵 😵

gabikri
13. mar 2011

@envy : no přála bych si je i když si vůbec nedovedu představit, jak bych to zvládla 😀

envy
13. mar 2011

@gabikri áááále, jasně že zvládla!!! Zvládnu to i já, i když zezačátku jsem z toh otaky byla vyjuklá, že tam jsou fakt dvě...teď už mám dokonce i malýho pupíka a jsem hrozně šťastná, pač jestli to dotáhneme do konce a opravdu se nám ty děti poštěstí, tak už nikdy nebudu muset řešit otázku IVF...hlavně si přeju zdravíčko pro děti...já už to těhu i mateřství nějak zvládnu 😉 . a já teda testovala až devátý den, tak předpokládám, že tou dobou budeš mít stejný // jako já 😀 ti řikám, ž je to tam...dvoj-mamko 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chiguita
13. mar 2011

@gabikri také ti přeji dvojčátka,já bych také chtěla dvojčata,ale dr. o tom nechce ani slyšet,mám trochu problém s dělohou ☹ .
Holky jednou mi dr. z Brna řekl že mám mrchu dělohu,a já mu vynadala 😀 že jí nesmíme nadávat,když chceme aby otěhotněla 😀 ,dr.se mohl potrhat smíchy.
gabikri,ale že jsou v Brně dobří ? 😉

gabikri
13. mar 2011

@envy : jasně že je to lepší, taky za ně budu ráda a moc 😀 Ale jediné čeho se bojím, že nemáme žádné babičky a bydlíme v pátém patře bez výtahu 😀

gabikri
13. mar 2011

@chiguita : V Reprofitu jsou No 1 😵 😵 😵 Až to nechápu 😕 Používají tam nějaká kouzla nebo co 😀

envy
13. mar 2011

@gabikri no, my už to taky tak nějak lehce řešíme...takže já budu prostě tahat korby výtahem a pak se vrátím dolů pro zbytek kočárku...nějak to dát musíme, no. horší si spíš myslim, že to je když potřebuje ženská nakoupit a do toho obchodu se nevejde 🤐 ...

chiguita
13. mar 2011

@bondy
děkuji ti za odpovědi,a já jdu chystat večeři,mm je za chvilku doma z práce.
gabikri,odpočívej a všem přeji hezký večer.

gabikri
13. mar 2011

@envy : no právě, myslím si, že když má ženská dvojčátka, tak s ní pořád musí někdo chodit, ne? 😉 My v baráku nemáme dole ani dát kam kočár, tak to bude docela legrace. Ale co, sousedka tady na patře taky měla dvě holky rok po sobě a nějak to zvládla,všechno se dá 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre