• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

11. septembra 2017 
@dana7 tak držím palce, aby si vypestovala dobrú sluznicu. Na sliznicu je vraj dobré vypiť večer pohár červeného vínka. :slight_smile:
23. mar 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana7, určitě si nemohla zklamat , Tvůj muž je určitě rozumný a ví, že kdyby to záleželo jen na Tobě, tak máte fotbalovou jedenáctku.Jen si asi truchlí po svém, já se se svým mužem o celém procesu nijak nebavím, vždy jen nahlásíím kdy je třeba jet . Bere to sportovně ale nechtěl abych už podstupovala ivf, vždy jen čekal jestli se po narkoze proberu :grinning: .Vím jak je to těžké pro oba ale ta víra je hodně důležitá, protože já věřím, že každá z nás pokud vytrvá, tak bude mít miminko.Dnes v práci mi kolegyně řekla, že byla na kontrole se svojí 16 ti letou dcerou a zjistili jí, že se narodila bez dělohy a vaječníků, pak jsem si uvědomila, že my máme šanci pořád, jen najít ten správný čas.Určitě to vyjde.
23. mar 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, mam dobre zpravy, Zuzanka slysi i na druhe ousko :slight_smile: Jsem stastna jako blecha.
Moc Vas zdravim a drzim vsem palce.
23. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 tak to je super správička, teším sa s tebou :dizzy_face:
23. mar 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca78, jsem taky šťastná jak blecha s Vámi,Zuzanka Vás jenom zkoušela :grinning: .Teď už bude jenom líp.Těš se ze svých holčiček, je to to nejkrásnější na světě.Sice až příde puberta, to bude šrumec. :sunglasses: .
23. mar 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 : lenčo to je skvělý!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám radost :wink:
23. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri zdravím. nevěděla jsem,že už jsi objednaná na to vyšetření(nestíhám číst),určitě je to moc dobře.snad ti to tu zakopanou přinejmenším ''dogu'' páni doktoři ted' pořádně vykopou!!vím,že v praze se tímto zabývá nějaká doktorka Malíčková a je prý dobrá.mně tehdy poslali do podolí k dr. Madárovi.a ten se teda hodně divil,že mám za sebou tolik ivf a tolik těhu se špatným koncem,aniž bych měla provedeno toto vyšetření.jenže bohužel,mně tam nikdo s mých doktorů neposlal a já jsem o tom taky nevěděla.až pak,když jsem byla v lázních, mi to bylo doporučeno.jestli se mi to neplete,tak i envy tu imunitu měla špatnou,přeléčila se a už je v nějakém 10tt. tak snad to tak bude i tebe,budu držet pěsti..
23. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gammaray,chtěla jsem se pokochat nějakou fotečkou Tvých teda Tvé demoliční čety a tam nic, tak jdu spát, zase prd velebnosti. :rolling_eyes:.
23. mar 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy ahoj,když prd,tak dvojitej,velebnosti.!..dobrou a sladké sny.(něco najdu a zítra to zkusím napravit(.

23. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 To je paráda, jupíííííí!!! Hrozně moc gratuluji k takové zprávě:slight_smile:.
24. mar 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray : ano ano, to je ona, jdu právě kní :wink: Hezké prdelky :grinning:
24. mar 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gammary, culím se tady jak dement,je to teda pokoukáníčko,vypadají jako by dumali, co zase vyvedou, no prostě zlatíčka :grinning: .
24. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray to su prdélky, jaj hneď by som ich vystískala :slight_smile:
24. mar 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jada1, taky se budeme koukat na takové prdélky :grinning: . Už brzy :grinning: .
24. mar 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy no to dúúúúfam :wink:
24. mar 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 konečne nejaká dobrá správa :slight_smile: tešíme sa veľmi

24. mar 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, moc dekuju. Je to fakt uleva :slight_smile:
24. mar 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 Tak to je krasna sprava :slight_smile: Super, super, super!
24. mar 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “vlastní žádost”
25. mar 2011 o 06:43 • gammaray
@lenca78 přidávám taky svou gratulaci k té tvé supr zprávě.to fakt musí být úleva.jen tak dál..přeji zdravé mooc hodné holčičky..
25. mar 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 supeeer, výborné správy, teraz bude všetko už len lepšie a lepšie :wink:
@gammaray sú úžasní a tá fotka s bruškami, nemohla som sa prestať smiať :grinning:
25. mar 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray : krásní jsou andílkové :dizzy_face:
25. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gammaray, lepší začátek dne si nedovedu ani představit, nic na světě nedokáže vyvážit tak nádherné chvilky, které prožíváme se svými sluníčky.
Já vím, ba co víc, jsem si jistá, že všechny z nás se budou jednou taky radovat z těch uzlíčků, zároveň vím,že nás čekají chvilky strachu,protože dětičky jsou nejen radost ale i starost.Ta druhá fotečka je reklama na zdravou výživu?? :grinning: :grinning: . NO prostě teď je Tvůj život jejich životem a naopak.
Nebojte děvčata my máme našlápnuto jako nikdy předtím a kdyby se u Vás objevily někdy jakékoliv pochyby, tak je jednoduše hoďte fyzicky za hlavu.
25. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 : Uzasna sprava!!! Bla-ho-ze-lam!!! :slight_smile:
25. mar 2011 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké slunečné dopoledne,jdu Vás pozdravit,
já měla perný týden v práci,bylo slunéčkově a pořád se jen větralo,bylo to příjemné,to ano,ale včera jsem se doplazila po pelechu s teplotou 39 a angína na spadnutí :frowning2: dnes jsem zůstala doma.
A to jsem chtěla od pondělka začít s Clostíkem,asi by to nebylo to pravé,tak mě někdo tam nahoře zastavil včas.Bylo by škoda stimulovat a lehnout s angínou.
@bondy ty si se mnou chodíš povídat i do snů :grinning: Já budu hodná,už žádné pochyby :wink:
@gabikri duben je za dveřmi,dr.Malíková ti odpověděla moc hezky,myslím že má pravdu.Imuno je pro tebe docela důležité.
25. mar 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chiguita, doufám, že Tě nestraším v tom snu :grinning: .Pochyby jsou opravdu pro každou z nás zbytečné, jen nám brání uskutečnit své sny, přesně to co si přejem nám bude dodáno, někdy ta dodávka trvá déle ale pokud se ponoříme do nitra a něco si přejeme tak se to splní. Je dobré taky vědět, jaké přání stojí za našim přáním.To je taky jednoduché za přáním miminka stojí přání mít opravdouvou rodinu :sunglasses: .
Jen žádné pochyby :rolling_eyes: .Jdu pracovat mám skluz :frowning2: .
25. mar 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy ahoj,ve snu mě nestrašíš, hezky si mi promluvila do duše.
Ale ted jsem mimoň,hodně věcí si mi řekla ve snu,a ted jsi je i napsala ve dvou větách., toto je moje foto :confused:
25. mar 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chiguita, moc Ti to sluší a bude ještě více až budeš mít takové vééééélikánské bříško. :grinning:
25. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, tak sliznice neroste tak jak by měla takže zvýšena dávka estrofenu na 7x1 a přidán anopyrin, ve středu dalšíí konrola tak doufám, že už to bude ok :slight_smile:

@lenca78 gratuluju, jsem ráda, že obě holky jsou ok :slight_smile:
25. mar 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jste moc zlate, dekuji za vsechny gratulace. Doufam, ze brzo tady budete vsechny resit tehotenske nevolnosti a pribyvajici kilogramy. Moc bych Vam to prala.

Posilam aktualni fotku holek - nechapu, jak jsem kdy mohla byt bez "spendliku". :grinning: Hezky vikend.
25. mar 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok