• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
25. mar 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa jak je dnes, už máš mimi u sebe?
@lenca78 jsem ráda že jsou berušky v pořádku.,jsou překrásné.
25. mar 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca78,jo jo špendlíky a pokud možno na cucání koukám :grinning: . Dětičky jsou nádherné,jen jestli budou taky tak hodné :slight_smile: .S tím přibíráním nestraš, máme výtah jen do 250 kg.
Iwuska,Iwusa kde se touláš,pak se ozvi jestli máš zmrzlinku u sebe v inkubátoru :grinning: .
25. mar 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievky moje :wink: dnes som si v práci vyčistila stôl a dúfam, že za dva týždne sa tam vrátim ako tehuľka.
@chiguita @bondy dnes nám rozmrazovali našu lásku a s manželíkom sme celý deň na ňu mysleli, veríme jej, že to zvládne a keď budem zajtra ráno telefonovať, tak nás z embryológie len a len potešia. takže zajtra na nás silno myslite (tak ako ja stále na Vás) a doobeda držte pästíky. Som veľmi optimisticky naladená, zmrzlinka sa predsa teší k nám do teplúčka.
brú noc babuľky, idem sa vyspinkať aby som bola zajra plná síl :wink:
25. mar 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwusa Určtě se rozmrazí,jinak to ani nejde. :grinning: .A do práce už nechoď, stejně Ti bude špatně. :slight_smile: .
25. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko, sedíš tu u cesty .......No tak dneska nechce vylézt sluníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale nám to nevadí, doma máme teploučko a už se mi dělá vaječina . Doufám, že to cítíte, na cibulce a se slaninou. :grinning: .Iwusa, drzím co mám :sunglasses: .Věřím :grinning: .
26. mar 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy -Sluníčko je přeci s Iwuskou :wink: také na ni moc myslím, a džím pěstičky.
Já dnes jedu na perníku s černou kávou :slight_smile:
26. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chiguita já bych mohla jen sladké, měla jsem se narodit jako včela :grinning: .
Iwusa, tak až budeš doma, tak si dej taky něco dobrého pusťte si s mužem a broučkem něco na koukání a rozjímejte. :dizzy_face: .
26. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa budem držet palečky ať je vše v pořádku a brzo bude další transfer miminečka :slight_smile:
26. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa : myslím na Tebe a držím paluchy i na nohách :dizzy_face:
26. mar 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy o tom sladkém mi povídej,také jsem na sladké.
a na palačinky se zmrzlinkou jezdím do Bohumína :grinning: mňam,tam ni chutnají nejvíce.
26. mar 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 ahoj.máš krásné holky,pěkně se ti zvětšují.moje děti ty zicherky milovaly :grinning: :grinning:
26. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A u nas na severe konecne svieti, juppi! Vy ste mali slnko cely tyzden, tak aspon na vikend sa presunulo. A uz ho spat nepustime, budeme ho tu hyckat, a nikam sa mu nebude uz chciet. :slight_smile:

@iwusa drzim paluchy, buduca tehulka!
26. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy @chiguita @mysycka @gabikri @beruska64 taaaaaaaak už som tu holky moje, noc bola ťažká, stále sme sa budili a mala som dosť zlé sny. S malou dušičkou som volala na embryológiu ale našťastie ma potešili, zmrzlinka sa rozmrazila do pôvodného stavu, keď zvládla toto, bojovnica naša, tak verím tomu, že aj nasledujúce dni, týždne :slight_smile:
pri transfere som mala doktorku a bola úplne skvelá, dohovárala embryjku, pre istotu spravila aj tfuj-tfuj-tfuj a na monitore sme krásne videli ako ju vložili do perinky, dokonca sa doktorka rozplývala nad tým, že ako je to krásne vidieť na monitore a tak nám spravila prvú fotku do albumu :grinning: lieky mi dali na maximálnu možnú hranicu, popritom čajíčkujeme, sme vo väčšej pohode ako naposledy, priznávam sa, že vtedy tam boli obavy ale teraz, proste super. Aj malú prechádzku som si dnes dala, ale všetko s mierou, taký ten kľudovo-pohodový režim. posielam Vám pusinky za tú pozitívnu energiu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa : iwuško to je pěkná zprávička, moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: Pěkně odpočívej a hýčkej si broučka v bříšku a přeji, ať se mu u Tebe líbí devět měsíců :dizzy_face:
26. mar 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa moc gratuluji k úspěšnému transferu,odpočívej a nezapomeň si udělat každý den malou radost :wink:
ale pozor na bylinky některé se nemusí shodnout s lékama!!! Já si vždycky koupím vonné svíčky,na každý den jednu,aby se v domě držela pozitivní energie.Vůni orchideje mám nejraději :slight_smile:
26. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: a taky tfuj-tfuj-tfuj !!!!
26. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka Určitě to zabere, tak držím pěsti ať sliznice krásně roste!
26. mar 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa Gratuluji k transferu a moc moc mačkám pěsti pro štěstí!
26. mar 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ïwuska,tak termín porodu 19.12.2011 :grinning: .Podle mě to bude tak ale o týden dříve :grinning: .Těšte už teď ze svého zázraku.
26. mar 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy vánoční dáreček:slight_smile:
26. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa to bude krasny vianocny darcek :slight_smile: Pekne sa o bublinku staraj, rozmaznavaj a hladkaj. Vela stastia Iwusa, posielam ti to najcennejsie co mam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvirusiky.
26. mar 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, taky se dočkáme a bude to brzy,je zbytečné se nervovat, stejně to dopadne tak jak to dopadnout má a samozřejmě to dopadne jak???? Máš tři pokusy na správnou odpověď :grinning: :grinning: :grinning: .
26. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Dopadne to dobře, musí, zasloužíme si to přeci :grinning: .
26. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, tak a jsi s náma v klubu věčných optimistek :grinning: . Je to dobře, protože to co chceme to nám bude dáno. A ještě jedna poznámka, vesmír neprosíme ale děkujeme, já děkuji,že mi dá tu šanci být matkou, ale aplikuji to i v práci i soukromí a funguje to :sunglasses: .Hezký den.
27. mar 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedělní menu: vývar z krůtích krků s celestýnskými nudlemi
těstoviny se sýrovou omáčkou a restovanými kuřecími kousky s rukolou
tiramisu z Tesca :grinning:.
Cena: dnes zdarma :grinning:.
27. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Jéé, ty jsi ranní ptáče:slight_smile:. Já jsem optimista, samozřejmě, že někdy taky "ujedu":slight_smile:, ale snažím se. Hlavně můj manžel je hrozně pozitivní člověk, takže ten mě smutnit ani nenechá!
27. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny spolubojovnice a přeji krásný slunečný den!!!! Tak jem byla na kontrole sliznice a je jen něco málo přes 7mm. Dr. mi zvedl dávku estrimaxu!!! Na další kontrolu jdu v úterý!!! Tak uvidíme, jestli to bude lepší!!! :slight_smile:
Jinak jsem byla na dlouhý prochajdě se psem po našich vesnických lukách a hájích, byla to krása!!! Vřele doporučuji!!! :grinning:
27. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 : ahojky a kolikátý jsi DC? Sliznice by mela být 9 - 12 mm, tak to určitě ještě doroste :wink: Jinak jarní procházka je neskutečný nabíječ energie, už se těším, až ukončím PN a příští víkend vyrazíím na chaloupku :dizzy_face: Určitě už mi na zahrádce kvetou nějaké jarní kytičky :dizzy_face:
27. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Ahojky!!! Jestli DC, znamená den cyklu, tak dnes 9 den!!! :slight_smile: Omlouvám se, ale nemám ještě pořád ve zkratkách jasno! Při minulém KETu jsem měla sliznici něco málo přes 8mm. Tak nevím jestli to nebylo málo? Dr. v CRu tvrdil, že né, tak snad měl pravdu! Já už ani nevím, kdy jim mám věřit!!! :unamused:
Já bydlím v paneláku, ale na zahrádku chodím k našim a tam už to všechno jarně kvete!!! Snad mě to positivně nabije!!! :slight_smile:
27. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok