• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@gabikri To chilli se má jíst sušené? A jak často? Já to včera ochutnala a málem mi upadla držtička:slight_smile:.
@marca22 Naprosto Ti rozumím, mám to stejně. Sice jsem o nějaký rok starší, ale pořád to není taková hrůza, ale bohužel, přesně jak píšeš...
27. mar 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 : no asi v jakékoliv podobě, holky tady psaly, že si dávaly tu chilli omáčku k jídlu, já si kupovala naložené chilli papričky, to se docela dalo :wink:
27. mar 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri jj, ty naložené mám i ráda, tohle ale bylo fakt děs:slight_smile:. Ale co bych nevydržela!!!
27. mar 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Děkuji. No a kolik jsi jedla těch naložených?
27. mar 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 : no jak jsem si vzpoměla a šla kolem lednice, cca tak 3 - 4 denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono víc toho nedoporučuju, protože pak jsou trochu problémy jít na záchod :grinning: :grinning:
27. mar 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri To věřím, mě i po těch sušených pálilo kde co :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri tak to je krása,taky jsem o gennetu uvažovala,ale ještě nevim jestli jsou smluvní s vzp
27. mar 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Tak to mě mrzí,proč se děje tohle zrovna nám,které děti chceme :frowning2:
27. mar 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Ahojky Míšo!! Venku bylo dnes krásně! Byla jsem venku s bratrem a s nšema psema!!! Nemanža lyžuje ve Francii! To se tak někdo má!! :wink:
Doufám, že ta sliznice doroste, má na to ještě chvilku čas!!

@bondy Já jsem od přírody spíš pesimistka, tak nevím jestli mi to půjde myslet positivně!!! :grinning: :grinning: :grinning: Budu se ale snažit!!!
27. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 Určitě doroste, já jsem totiž optimistka:slight_smile:.
27. mar 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 To ti závidím!!! Mě by se teď optimismus, taky hodil!!! No uvidíme, jak to všechno dopadne!!
27. mar 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana7, tož to mě to vysvětli jak se myslí pesimisticky, já Ti nevím,to bude asi nějaká nemoc jako moribundus či co, no nic zavoláme pandrholu, však on už Tě vyléčí,nic nám nebude odepřeno, jen se to musí procítit a chtít, přát si to srdcem, na rozum se vyprdni, ulož ho po transferu do nějaké zásuvky a vyzvedni si ho až před porodem :grinning: . Jinak jak dobře to nemůže dopadnout.misha83, děkuji, jsem moc ráda za tvé řádky.Já už mám ten optimismus jako vrozenou vadu :grinning: :grinning: :grinning: .No dobře mi tak, ale na druhou stranu jsem šťastná a jinak energii čerpám ze stejně postižených optimismem jako jsem já.ono to funguje tak, že si člověk k sobě přitáhne lidi jako je on sám, a mě se líbí že mám kolem sebe takové .marca22 a o Tobě ani nemluvím, stejné mládě jako misha83, Vás stačí odblokovat a rodíte na objednávku , žádný problém, tak to vidím já :grinning: .
27. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 No já si tak říkám, že nic jiného než optimismus mi nezbývá:slight_smile:.
@bondy Jj, jen přijít na to jak odblokovat, ale od toho máme ty doktory ne?:slight_smile: Já ty prcky pak budu přesvědčovat co mi síly budou stačit a co má být prostě bude.
27. mar 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, doktory né. Jdu dělat společnost mm, pak mi to připomeň, já Ti pak napíšu.Ale už teď na tobě budu pracovat :grinning: . Půjde to bez doktorů :grinning: .
27. mar 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Já doktory určo ano, alternativu jsme taky zkoušeli, nic není všemohoucí.
28. mar 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno nebo tedyy spíš dopoledne :slight_smile:
28. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,tak jsem se informovala na ty čekací doby v Pronatalu je 7-8 měsíců,v Gennetu je 2-3 měsíce,ale záleží prý na mojí krevní skupině a přidružených diagnózách,co to má být ty přidružený diagnózy?
@gabikri Jak dlouho jsi čekala v tom Brně?
28. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : já čekala šest měsíců, ale možná už se to od té doby změnilo, zkus jim napsat : www.reprofit.cz :wink:
Jinak koukám, že každému píší něco jiného, mě před týdnem odpověděli z Pronatalu, že čekačka je 3 - 4 měsíce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přidružené diagnózy bych chápala tak, že musíš být 100% v pořádku, aby mohli provést transfer, já třeba měla malý polyp, tak mi ho předtím odtranili atd..
28. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri No to je teda zvláštní,tak to asi Gennet vyhraje. Ještě jsem psala do Iscare a do toho PFC tak uvidíme co odpoví :slight_smile:
28. mar 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : držím palečky, holky tady psaly, že v Gennetu nečekaly vůbec, tak snad to tak bude :wink:
28. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri díky,no to by bylo uplně nejlepší,ale ty 2-3 měsíce to se taky dá :wink:
28. mar 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : neboj, půjde to rychle, dej pak vědět, jak jsi dopadla :wink:
28. mar 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Jasně,zítra jdem ještě k Apoli na konzultaci a uvidíme co mi řeknou,pak kdyžtak volam do gennetu :wink:
28. mar 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, ty trdlíku malej, to víš že jo že doktory hlavně ale jen do okamžiku než vloží embryjko, pak už je vše na nás a to je ten blok, spousta z nás se bojí aby se to chytlo, aby to bylo vše v pořádku a to je ten blok, musíme to embryjko přijmout a celých 14 dní si představovat, že je tady miminko už s námi a jinak to už nebude. :grinning: Sluníčko, určitě to bude dobrý :grinning: .
28. mar 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
@marca22 Ahoj a vitaj v klube. Ja mam tiez predcasne ovarialne zlyhanie. Zistilo sme to ked som mala 24 a nemohla som otehotniet. Absolvovali sme 2xIVF s darovanymi a pri druhom sa zadarilo. Teda zadarilo sa aj pri prvom, ale to dopadlo zle. Ten nas vek je fakt vyhodou! Teda mne je trochu viac, 27, ale aj tak. Skusali ma aj niekolko krat stimulovat, ale vzdy to bolo v polovicke zastavene, lebo sa nic nedialo. Drzim palce, urcite budes coskoro tehulka a potom maminka.
@mysycka Ahoj kočka, tak ako je na tom tvoja sliznica? rastie rastie. Odporuca sa papat cervene grepy, kokos a pit alchimilku (kortyhel)
28. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska64 Ahoj,díky. Já jsem ani netušila že něco takového může být,jsem si myslela že když přestanu brát prášky tak hned otěhotnim a ono už je to 3 roky a nic. Doufám že to nebude dlouho trvat :wink:
28. mar 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 Ja som tiez o takom niecom nemala paru, dokial sme sa nezacali snazit o mimi. A ked to z doktora vypadlo a casom sme zistili, co to vlastne pre nas znamena, tak to bol riadny sok. Ale som rada, ze zijeme v dobe, kedy sa to uz da riesit. I ked je to narocne, ale neboj vsetko bude v poriadku. Ja to tu pisem vsetkym z vysokym FSH, ze mi na klinike odporucili aby som vzdy mimo to, ako budem tehulka uzivala antikoncepciu, kvoli tomu aby sa to tam dole prekrvovalo a aby som mala pravidelny cyklus a nemala casom problemy s osteroporozou a priznakami prechodu. Ake mas vysoke FSH?
28. mar 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok