• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

11. septembra 2017 
@dana7 : ano ano, DC je den cyklu :wink: Jinak mě řekla doktorka, že ta sliznice má být 9 - 12, ale jinde jsem četla, že 8 - 13, tak já myslím, že jsi v toleranci :wink: Já šla na transfer a měla jsem 9 mm :slight_smile: A zkus to červené vínko a chilli :wink:
27. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Jo, jo každý den sklenku vína!! To je, z toho co užívám, to nejlepší! Piju čaj L. Mojžíšové, čaj na podporu IVF a vitamíny Fertilcare! K tomu prášky od doktora!! Jsem zvědavá jestli to k něčemu bude, nebo jestli jsem to s přípravou přehnala!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 : no já myslím, že připravená jsi na 100% a kdo je připraven, není ohrožen :grinning: takže teď to vyjde :wink:
27. mar 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 : tady to píšou o té sliznici, stojí tam, že problém je, když je nižší než 6 mm a vyšší než 15 mm, takže můžeš být v naprostém klidu : http://www.advancedfertility.com/uterus.htm
27. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Jo, výjde, určitě!!! A když ne, tak si půjdu koupit štěně!!! :grinning: A aspoň dvě láhve toho červenýho vína!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 : neboj, hafík nebude potřeba :grinning: Já o tom pejskovi taky přemýšlela, ale pak jsem to zavrhla, člověk se nikam nehne a byl by chudák celý den sám. :unamused:
27. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Já už jednoho mrňavého psa mám, jorkšíra! Jen bych mu pořídila kámoše! Uvidím, možná přidám, místo štěněte, ještě jednu láhev!! Ale teď to musí, fakt, vyjít!!! :slight_smile:
27. mar 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 : ano láhev budeš shánět, ale s dudlíkem :grinning:
27. mar 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky nevíte kde v Praze se čeká na darovaná vajíčka nejkratší dobu?
27. mar 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Jé, to by bylo bezva!! :grinning: Nechci bejt pesimistka, ale už tomu moc nevěřím, ale bylo by to krásný!!! Venku je pořád pěkně, půjdu ven!!! Tak se měj zatím krásně a užívej zbytek víkendu!!! Pa!!! :slight_smile:
27. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : ahoj, vůbec se nečeká v Prague Fertility center, myslím v Gennetu je taky čekačka 0 a Iscare a pronatal je to cca 3 - 4 měsíce :wink:
27. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 : pa pa a nasávej energii na mimíska, páč pak jí budeš hoodně potřebovat :wink:
27. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri a na kolik nás to tak vyjde? Chci mít představu.
27. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : jsi samoplátce a nebo máš ještě pokusy na pojišťovnu?
27. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri mám ještě 2 pokusy na pojišťovnu,ale taky záleží na tom jestli je smluvní s tím zařízením,nebo ne?
27. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : ano, samozřejmě, já měla VZP a to některá centra neberou. Ceny jsou s pojišťovnou od 8 tisíc do 70 tisíc. Těch 70 chtějí v tom PFC, což se mi zdá naprosto šílené. Obecně platí, čím kratší čekačka, tím vyšší cena. Těch 8tisíc to stojí u Apolináře, ale čekáš 2 roky :confounded: Radím Ti udělat to, co jsem udělalal já, napsat maily do všech pražských center, které se zabývají dárkyní a poptat se na cenu, jestli akceptují tvou pojišťovnu, čekací dobu a zda za tu cenu máš vajíčka od dárkyně všechny. Těch center je sedm a jejich seznam najdeš na www.darkyne.cz Hodně štěstí :wink:
27. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Dobře,moc děkuji.
27. mar 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : prosímtě jak to že takhle mladá už uvažuješ o DV? :confused: Koukala jsem k tobě, že jsi teď byla na IVF, to nedopadlo?
27. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Ne,mám předčasné ovariální selhávání,měla jsem teď druhou stimulaci na ivf,při první se nezískalo nic,při druhé jsme získali 1 vajíčko,ale nezralé a nekvalitní a nereaguji ani na vysoké dávky hormonů. Už na to asi nemám sílu dál to zkoušet,chci to zkusit s těmi darovanými jak mi navrhovali v CARu,ale chodíme k apolináři,sice jsem ještě mladá,ale nechci čekat 2 roky,prostě ta touha po dítěti je silnější.
27. mar 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : to je mi moc líto v tomhle věku, ach jo :pensive:
Já taky chodila k Apolináři a teď jezdím do Brna do Reprofitu. Přišlo mi, že tam nabízejí lepší služby než v Praze, ale to je jen můj názor. :wink: Jinak u Apoli jsem byla na jednom pokusu s dárkyní a šla jsem asi za tři měsíce, ale přivedla jsem dárkyni. Platila jsem zmíněných 8tisíc na pojišťovnu. Pokud jsou pro Tebe prioritní peníze, tak se zkus poptat po dárkyni, jinak jinde je to o daleko větších penězích, ale podle mého názoru také o hodně lepších službách. :wink:
27. mar 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Tak brzo? Mě řekli s dárkyní za půl roku,jenže v tom sehnat vhodnou dárkyni je taky trošku problém,ne každej na to má sílu,aby si píchal injekce atd a já do toho nechci nikoho nutit,nebo někoho přemlouvat,protože to nese i určitý rizika a to já si na svědomí nevezmu. O peníze nejde,ale je jasný že zaplatit míň je lepší :wink:
27. mar 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky :slight_smile: zdravím ze slunečného Prostějova jinak jsem Vás kousíček dočetla takže dana7 já měla taky sliznici při prvním pokusu něco málo přes 8mm a doktor říkal, že je to ok tak snad to je pravda, že to tak stačí, protože nepředpokládám, že by mi při druhém pokusu vyrostla o něco víc, protože mám nasazený vysoký dávky hormonu a ani tak se jí moc nechce :unamused:, ale doufám že vědí co dělají tak jim budu muset věřit
27. mar 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : to je jasný, já měla štěstí, že jsem tu dárkyni sehnala náhodou, ona chtěla jít darovat tak jako tak :wink: Ale ze svých známých bych do toho taky nikoho netlačila. Nabízela mi to kamarádky dcera, ale to jsem odmítla, je mladá a nemá žádné děti :confounded: Jinak už jsem to tady psala, u Apoli nedostaneš od jedné dárkyně vajíčka všechny, rozdělují se mezi více příjemkyň. Proto raději doporučuji najít soukromé centrum, čekačky nejsou tak hrozné a s pojišťovnou se to ještě dá :wink:
27. mar 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana7, jakéépak moc tomu nevěřím, chyba,chyba, to je to první co je třeba změnit :grinning: .Sliznici máš o.k. , doroste.marca22,určitě s darovanými otěhotníš,myslím, věřím, že na první pokus :grinning: .
27. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy zajímalo by mě kde bereš pořád tolik pozitivní energie, myslím že nebýt tady tebe tak spousta z nás už dávno propadla depresím, že to nevyšlo, ale to s tebou nejde a to je moc dobře, jsem moc ráda, že tu jsi a všem nám dodáváš energii :slight_smile:
27. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Tak to mi třeba ani neřekli že se to rozděluje mezi víc příjemkyň. Kdyby to bylo ještě do těch 70 tisíc tak do toho jdem určitě,víc už je na nás moc. Tak uvidíme co se kde dozvíme.

@bondy doufám,řikám si že jsem jinak mladá a zdravá,tak by to mohlo vyjít :wink:
27. mar 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : mě to taky neřekli, dozvěděla jsem se to odjinud :unamused:
27. mar 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Tak to mi nepřijde zrovna moc fér,mě třeba řekli že kromě toho že budu 2 roky čekat,tak musim mít ještě 2 nevyčerpaný pokusy,1 pro mě a 1 pro dárkyni a potom ty vajíčka ani nedostanu všechny a ještě budem něco doplácet? To je dobrý :confounded:
27. mar 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 : cooo? Co je zas tohle? Vždyť je to nesmysl, proč dva pokusy? Vždyť stimulují jen tu dárkyni!!!! No pěkně to tam koulejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já co jsem zjišťovala tady v Praze, tak asi bych šla do Gennetu, tam mají férové jednání :wink: Dvě holky odsud jsou od nich těhulky. Zkus jim napsat :wink: Jinak já v Brně doplácela s pojišťovnou 39 tisíc, ale měla jsem v té ceně všechny vajíčka od dárkyně, prodlouženou kultivaci a ICSI :wink:
27. mar 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 Taky jsem se právě vrátila z procházky s manželem. Určitě sliznice doroste, přeci musí ne, má to nařízeno:slight_smile:
27. mar 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok