• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. októbra 2017 
@misha83 : oni Ti řeknou podle té dárkyně, musí vám sladit cykly :wink:
29. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri jj, to vím, oni ji stimulují a právě v ten čtvrtek bych měla dostat info, jak jí reagují vaječníky.
29. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aja37 ja som sa tiez takto dolakala, den pred vianocami a potom este dva krat. A vzdy bolo vsetko v poriadku. Ale ked budes mat pochybnosti urcite bez k lekarovi. Ja som tam tiez vzdy utekala. Radsej mat istotu ako nieco zanedbat alebo prehliadnut.
29. mar 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 : tak držím palečky, ať to jde jak na drátkách :wink:
29. mar 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Moc děkuji:slight_smile:.
30. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
neiem, či si ešte na mňa budete pamätať, ale v novembri som podstúpila KET s darovanými embryjkami a prispievala do tejto témy. Odvtedy som podstúpila rôzne imunologické vyšetrenia - v Prahe a doplňujúce u nás. Všetko vyšlo v poriadku a preto som volala do Jihlavy a dnes t.j. 2 DC som začala s prípravou na ďalší KET. 11.4. mám kontrolu v Jihlave a keď všetko pôjde dobre, tak 15.4. by sa mal uskutočniť vklad. Tak mi držte palce, nech to tentokrát vyjde.
30. mar 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky!!!
Všechny vás zdravím a přeju krásný slunečný den!!!
Tak jsem včera byla na kontrole sliznice, vypadá prý dobře, má něco přes 9mm.
Mě vždycky , v tý Praze, nasaděj brouka do hlavy. Už je sice pozdě nad tím přemýšlet, ale když jsme byli na začátku na pohovoru, tak jsme se domlouvali, že budeme mít nesinchronní, cyklus. Že úspěšnost je jen o 2-3% nižší než při sinchtonním cyklu!(samozřejmě je velký rozdíl i v ceně, v čase a v čekací době) Tak jsme souhlasili. Taď mi řekl, že je škoda, že jsme nešli do toho sinchronního, úspěšnost je prý o necelých 11% vyší. Já nevím jestli jsem to napsala dost srozumitelně, ale budu si teď vyčítat, že jsme to nezkusili!!!
30. mar 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo : ahojky, jasně že si na Tebe pamatujeme :wink: Tak už zase jdeš do dalšího boje, to je dobře, moc držím palečky :dizzy_face: Já jsem se taky na tu imunologii nakonec taky objednala. :wink:

@dana7 : no vidíš, peřinka pro mimíse už je přímo exklusivní!! :dizzy_face: A nepřemýšlej nad procenty a nesmrtelností chrousta, stejně, jak jsi napsala- už teď na tom nic nezměníš a zbytečně se budeš nervovat :wink: Já vím, to se lehce řekne, já jsem taky taková "řešitelka roku" ale je třeba myslet pozitivně :wink:
30. mar 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 : jinak ani nevím, jaký je rozdíl mezi synchronním a nesynchronním cyklem? Já myslela, že to je automaticky, že cyklus Tvůj a dárkyně sladí, ono to je i jinak? :confused:
30. mar 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Ahojky! To jsi napsala správně, já řešim všechno a dlouho. Jako včera, když jsem v Praze projela na červenou, tak mě to rozhodilo, že jsem o tom mluvila až domů, což je asi hodinu a půl cesty!! :grinning: :grinning: :grinning:
Příští týden v úterý jdu na transfér. Tak uvidíme, pořád se snažím si opakovat, že to výjde! :slight_smile: Tak snad jo!!! :slight_smile:
30. mar 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 Ano! Buď ho sladí a nebo odeberou vajíčka oplodní je a pak zamrazej! Ty pak po rozmrazení zavádí!!
30. mar 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 : jo jo, to už je diagnóza, to znám :grinning: :grinning: :grinning: V úterý bude Tvůj den, budu na Tebe myslet :wink:
Jo tak o tom jsem taky slyšela, že to někde dělaj ze zmrazených, že nesladí cykly, ale že by to bylo nějak cenově zvýhodněné? Hele nech to koňovi, stejně už nic nevymyslíš :wink:
30. mar 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Máš pravdu, kůň má větší hlavu, ale mě to bude ještě chvilku v hlavě vrtat!!! :grinning:
Jo, jo v úterý, pak budu 5 dní ležet ani se nehnu, nohy si přivážu ke stropu a budu čekat!!! :grinning:
30. mar 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana7, tak startuju koště a letím ti odpojit hlavu, tělo je v pořádku, vše bude v pořádku :grinning: . Jinak to nejde.Jízda na červenou :grinning: . to já byla v jednom týdnu dvakrát na přestupkovém ani nevím jak si mě vyfotili ale co, to jsou malé věci, vlastně žádné věci, nekradu,nikoho jsem nezabila tak neřeším. :sunglasses: .Základ úspěchu je opravdu ač se to nezdá u 90% psychika.A to ležení , mě doktor povídal, že embryo je jako zrnko máku a sliznice jako máslo a někdy to ležení není úplně dobré ale já Ti to povím tak, ležení neležení stejně to bude ok.
rebo určitě to bude dobré, jedeme na pozitivní vlně :grinning: .
30. mar 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnešní kontrola ok v pondělí pravděpodobně dostaneme miminka k sobě :slight_smile: manžel bude mít zrovna ten den narozeniny tak dostane dáreček
30. mar 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Ahojky!!! Tvoje positivita je opravdu nakažlivá, potěší, stejně tak jako odpověď každé z vás, dodává mi sílu!!! :slight_smile: Moc vám děkuji!!! Budu se snažit naskočit, na vaší positivní vlnu!!! :wink:
30. mar 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka : gratuluji, kolik si jich necháš zavést? :wink: Manžel dostane ten nejhezčí dárek k narozkám :dizzy_face:
30. mar 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri máme jen dvě zamražená tak si nechám zavést obě a uvidíme :slight_smile:
30. mar 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka : super :dizzy_face:
30. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri jj je to super, bude to dárek k narozeninám a pak snad i k vánocům :slight_smile:
a co ty?
30. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka : no to musí vyjít, když to vychází takhle :grinning: Já zatím nic :unamused:
30. mar 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri to je mi líto a nějakej další pokus?
30. mar 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka : zatím v nedohlednu :unamused:
30. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri ach jo to čekání je nejhorší, ta nejistota :unamused:, ale neboj ono určitě brzo bude líp a brzo budem všechny tady vozit kočárek
30. mar 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka : to víš že jo, jsem o tom přesvědčená :wink:
30. mar 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri to je dobře já obvykle takhle optimistická být neumím :wink:
30. mar 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysycka, další taková, já se ulítám na tom koštěti :rolling_eyes: .Rozmazluj se, hýčkej se, říkej si, že si zasloužíš to nejlepší, jsi malé kotě, co bude velkou kočičí mámou. :grinning: . A až budeš mít mimísky u sebe, tak nepochybuj.Máš to zakázáno, nic nemusíš, jen můžeš a tudíž od prvního dne nic neřeš. :grinning: .Jináč zavináč, basama s fusama.
30. mar 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy budu poslouchat radu starší zkušenější kolegyně :grinning: rozmazlovat se budu neboj jen musím upíct pár dortů co mám objednaný a pak bude veget, ale to není žádná práce dělám to ráda. A jestli chceš klidně přileť rádi tě pohostíme :slight_smile:
30. mar 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysycka, jak tam bude nějaký marcipán , tak letím :grinning: .papa
30. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zítra bude ovocnej dort kamarádce pro přítele, ale na tom dalším určitě bude marcipán a čokoláda :grinning: papa
30. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok