• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
@rebo jasne, ze si pamatame. Drzim palce, nech to ide ako po masle :slight_smile:
30. mar 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ďakujem vám za povzbudivé slová. Ja som vás pravidelne od novembra čítala, ale neprispievala som, lebo som nemala čím. Ale teraz sa to zmenilo a hurááááá do toho !!!!!!
31. mar 2011 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebo, máš správný začátek, proto konec nemůže dopadnout špatně :grinning: . Snažíme se tady nakazit věčným optimismem , protože víme a to je jasná věc, že toho bohdá nebude abychom neměly miminka.jen to chce porazit všechny chmury a pochyby, protože miminko má váhu víly a špatné myšlenky váhu golema a tak z toho vyplývá nepochybovat, protože golem by vílu přepral. laicky napsáno.
mysycka já můžu i ovocný, broučku malej, taková mladá a peče,já ještě v životě neupekla dort,no asi by ho nikdo nepapal.
beruska64, tak koukám, čtu a cítím, pozitivní energii, pracuješ na sobě,je to super, určitě Ti už nic nepřekazí plány :grinning: . koblížci, doufám, že dnes nebudu dělat deset hodin jako obvykle, potřebuji přivítat jaro, sluníčko svítí, manžel mě prý miluje, co víc si prát :grinning:
31. mar 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja som ešte neupiekla ani jednu tortu. Za to môj priateľ na moju 40-tku mi upiekol krásne srdce. A to piekol prvýkrát tortu. Koláčiky bežne pečie, ale len z kysnutého cesta, piškótu nie. Ale tá torta bola vynikajúca a bola sacherová.
31. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jelikož jsem vyučená cukrářka tak dorty peču celkem často :wink: , ale neživím se tím, jen je to takovej fajn přivýdělek. Měla jsem tady nějaký dorty v albu, ale adminům se to nelíbilo tak to smmazali
@rebo to je teda přítel šikula, sachr bych si dala, dlouho jsme ho neměla :slight_smile:
31. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka to by si sa mi dnes zisla! Lebo akurat sa z jednym trapim :slight_smile: .Manzelik ma dnes narodky a ja som mala vcera, tak bude taky spolocny dort.
31. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska64 tak přeju a´t se pěkně povede, já už mám hotovo, ale ještě mám dělat řez a moc se mi do toho nechce :grinning:
31. mar 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata jdu se pochlubit :slight_smile:
31. mar 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka : jéé, ten je krásný, jsi šikulka :wink: :dizzy_face:
31. mar 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri díky, ale dneska to byl docela záhul moc mi to nešlo :slight_smile:
31. mar 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka : no takhle bych chtěla aby to vypadalo, když mi to nejde, závidím tu šikovnost :wink:
31. mar 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysycka, mňam, mňam, zrovna mám kávu a tak si dám aspoň sušenku :frowning2: . máš to krásný, jsi šikula, z tebe musí mít doma radost. :grinning: .Nechceš se k nám nastěhovat? :grinning:
31. mar 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy no jestli se k vám můžu nastěhovat s manželem, kočkama, psem a našema budoucíma dětma tak proč ne :slight_smile: taky si asi půjdu udělat kávu, jsi mě navnadila :slight_smile:
31. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysycka, taky jsem podobně postižená na zvířata, takže klidně sbalte co máte, dobrých lidí se vejde všude dost.Ty můžeš mít kolik chceš dětí já už jen jedno, tak kdybychom se nevešli, postavíme pod barákem stan :grinning: .
31. mar 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy :grinning: tak jdu balit :grinning: a kam to teda máme jet?
31. mar 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poklade, tak přijeď do Ostravy na hlavní já už Vás vyzvednu, misky pro psa a pelíšek neber, všechno máme :grinning: .
31. mar 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy a nemohli byste radši vy dojed do Prostějova? misky taky máme :slight_smile:
31. mar 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak ve čtvrtek volali. Dárkyni se daří dobře, vajucha rostou a v pondělí bude OPU:slight_smile: Nějak mi to zvedlo náladu! Holčina se cítí fajn, na to jsem se taky ptala, jsem hrozně ráda "že ji máme" a nerada bych, aby měla nějaké problémy.
1. apr 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 : tak paráda!!!!!!! :dizzy_face: Pozitivní dárkyně.......pozitivní příjemkyně.........to musí klapnout :wink:
1. apr 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri To si taky říkám:slight_smile:. Nějak mě to nakoplo. Začala jsem se vlastně těšit! Snad to není špatně!
1. apr 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 : to je právě jedině dobře!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri No a co u tebe nového? Sháníte ty penízky, že? Ach jo:frowning2:.
1. apr 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 : jo jo, sháníme, sháníme :wink: Ale věřím tomu, že vše dobře dopadne :wink: Nic jiého v mé hlavě neexistuje. Nedávno mi řekla kamarádka : " a nechceš zkusit adopci? " Jsem nechápala, proč se mě na tohle ptá, vždyť mě se to přeci povede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Přesně tak, zadaří se, taky tomu věřím a moooc držím pěsti!
1. apr 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 : Tobě taky :dizzy_face: Teď jsi na řadě Ty, potom já :wink:
1. apr 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Tak jsme domluvený:slight_smile:.
2. apr 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, super zprávička,není jediný důvod, proč by se to nepovedlo, vůbec žádný, Tvůj osud je zpečetěn :grinning: .Věřím v to a když myslí všichni pozitivně, pak se ta věc, to přání které máš určitě splní.
Tak a já pokračuji v krasojízdě, manžel maluje a já uklízím :angry: .Dělá bordel, nácek jeden.
misha83 a Ty jsi doma, nebo chodíš do práce? Jo, jo, je třeba držet tělo v rovnováze. Je to důležité, ale věřím, že není možná aby to neklaplo,tomu fakt nevěřím a klidně vsadím svoje boty a ne jedny, a že jich mám :grinning: .
2. apr 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Ahojky, chodím do práce, doma budu až od transferu. Co bych tu teď dělala :slight_smile:.
2. apr 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, já měním strategii, budu chodit do práce, jen si nebudu tolik toho nakládat, z osmi ivf jsem ležela jen jednou poctivě dokonce 14 dní a nebylo to na nic, taky se budu šetřit ale v práci je legrace, tak mi to tam rychleji uteče než budu testovat,ale možná ani nebudu testit, na co že, když to bude jasný :grinning:
2. apr 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok