Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
15. apr 2011

@denda1301 @beruska64 @gammaray No jo, na blbce člověk narazí všude, ale naštěstí se s nimi člověk nemusí stýkat, ale i na jednu srážku s blbcem to chce pořádné nervy 😀 .

My dnes měli pohřeb babičky, kam jsem bohužel nemohla jet ☹ , ale tak manžel vyzvedl neteř ze školy, tak jsme si alespoň udělaly fajn odpoledne. Měly jsme kakao a v TV Shreka, super odpoledne🙂.

denda1301
15. apr 2011

@misha83 to mi je luto s babkou ☹ ja uz som aj navarila a moj stale pracuje jaj keby ze mam uz maleho drobca aspon doma no co uz idem sadit muskaty aspon sa zamestnam

katka989
15. apr 2011

@denda1301 a v cechach mas nejake skusenosti? lebo treba chodit pravidelne na kontroly a to je dost daleko. oplati sa to vobec ked sa odrata cestovne?

denda1301
16. apr 2011

@katka989 nemam skusenosti ziadne,ale klinika Zlin je vraj na super urovni a maju dobre vysledky.Na Slovensku by som na darovane vajicko cakala dlho aj 2 roky,lebo tu ti malo funguje,ale v Čechach je to rozbehnute a caka sa podla toho co si ty vyberies(teda aku darkynu cca 2-3mesiace.Financne je to jasan narocne,(a hlavne ked dorabame dom)ale peniaze sme si na to specialne odlozili a budem dufat,ze ti vyjde.Ja som uz bola na 2 IVF v MT,a tie tiez neboli lacne aj ked mi poistovna platila nieco,ale uz od 38 roku ti nehradia nic 😔 to je dost blbe od nich podla mna by tu hranicu mali posunut aspon na 42 rokov co sme podla nich stare ci co???

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
16. apr 2011

@bondy Ahojky, a co vlastně ty, kdy tebe co čeká? 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
16. apr 2011

@bondy V pondělí zahajujete, no paráda! 🙂

misha83
16. apr 2011

@misha83 Nebo už OPU či transfer?

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
16. apr 2011

@bondy Cedník? To znamená co? 😨

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
16. apr 2011

@bondy Aha, tak to je mazce ☹ .

gammaray
16. apr 2011

@bondy na pondělí držím palce 😵 .děti zlobí,takže se nikam nejede,mají zaracha 😀 😀 všem přeji krásný víkend..

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
16. apr 2011

@bondy neboj,taky tě budou už brzy zlobit 😲 a dělám si prdel,já s něma naopak chodím ven ,třeba i když prší,aby se aspon trochu unavily a večer spaly jako normální lidi.je to s něma každodenní boj o usnutí,kdo z koho.do zoo taky zajedem,jen mám ještě strach, at neskončí u nějakého medvěda v kleci.jsou totiž dělané z nějakých moooc divokých vajec 😀 😀

denda1301
16. apr 2011

@bondy sorač už som to opravila na 44.Inac super ze chces este babo bodaj by som ja mala este taky optimizmus 😀 uz tetaz si niekedy pripadam taaaak strasne staro a unaveno,ale ja verim,ze babo by ma nakoplo 😉

rebo
16. apr 2011

Tak už sme doma. V brušku mám jedno 10 bunkové a jedno 8. Som unavená, takže si idem lahnúť.

misha83
16. apr 2011

@rebo Paráda, tak ať se krásně zavrtají 🙂 .

denda1301
17. apr 2011

@rebo Moc ti drzim paste 🙂 nech tehulkujes

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
17. apr 2011

@rebo tak to máme dohromady 18 buněk a to se rovná dvojčátkům, 😀 😀 tfuj tfuj,mnoooho štěstí!!!

misha83
17. apr 2011

Tak dnes jsem 8. den po ET. Dneska mi došlo, že příští pondělí jsou Velikonoce, takže ať v neděli test dopadne jakkoliv, tak budu nervit až do úterka, než si zajdu někam na krev. Taky jsem zjistila, že agolutin mám jen do té neděle, ale mám ještě nějaký z minula, tak se kvůli tomu nepohrnu do CAR, až podle toho jak to dopadne.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
17. apr 2011

@bondy 😀 Tak já ho pak budu pozdravovat 😀 .

denda1301
17. apr 2011

@bondy drzim paste na pondelok 😵 😵 😵 budem na vas velmi mysliet a posielat dobru energiu.t
@misha83 klud klud klud ziaden stres verim ze to bude OK 😉 a urcite nam za 9 mesiacov budes posielat fotocky miminiek dobre si pamatam dala si si 2?

denda1301
17. apr 2011

Inac ja mam tiez babulence aha ako im je dobre posielam foto 🙂

denda1301
17. apr 2011

Chcela som poslat fotky psikov,ale dako to neide 🙄

misha83
17. apr 2011

@denda1301 Ano, nechali jsme si dva prcky, já jim věřím a zatím jsem stále optimistka, ale vím, že to přijde 😝 .

gammaray
17. apr 2011

@bondy budu na tebe zítra myslet a držet pěstičky,pak dej vědět co a jak 😵 😵
@misha83 jestli něco příjde,tak to u tebe budou už jen dobré zprávičky 😲 a jak se jinak ten 8 den cítíš,je nějaká změna od normálu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre