• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@denda1301 @beruska64 @gammaray No jo, na blbce člověk narazí všude, ale naštěstí se s nimi člověk nemusí stýkat, ale i na jednu srážku s blbcem to chce pořádné nervy :grinning: .

My dnes měli pohřeb babičky, kam jsem bohužel nemohla jet :frowning2: , ale tak manžel vyzvedl neteř ze školy, tak jsme si alespoň udělaly fajn odpoledne. Měly jsme kakao a v TV Shreka, super odpoledne:slight_smile:.
15. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 to mi je luto s babkou :frowning2: ja uz som aj navarila a moj stale pracuje jaj keby ze mam uz maleho drobca aspon doma no co uz idem sadit muskaty aspon sa zamestnam
15. apr 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 a v cechach mas nejake skusenosti? lebo treba chodit pravidelne na kontroly a to je dost daleko. oplati sa to vobec ked sa odrata cestovne?
15. apr 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka989 nemam skusenosti ziadne,ale klinika Zlin je vraj na super urovni a maju dobre vysledky.Na Slovensku by som na darovane vajicko cakala dlho aj 2 roky,lebo tu ti malo funguje,ale v Čechach je to rozbehnute a caka sa podla toho co si ty vyberies(teda aku darkynu cca 2-3mesiace.Financne je to jasan narocne,(a hlavne ked dorabame dom)ale peniaze sme si na to specialne odlozili a budem dufat,ze ti vyjde.Ja som uz bola na 2 IVF v MT,a tie tiez neboli lacne aj ked mi poistovna platila nieco,ale uz od 38 roku ti nehradia nic :pensive: to je dost blbe od nich podla mna by tu hranicu mali posunut aspon na 42 rokov co sme podla nich stare ci co???
16. apr 2011 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka989, Zlín je na stejné úrovni jako reprofit, takže jsou nejjjjj.
denda1301 na 42 je málo mě už je 44 :grinning: .
Jinak zdravím, všem posílám dobrou náladu, protože já ji mám tak Vy musíte taky...
Život nekončí , teprve začíná.
misha83 i když jsi tam nebyla fyzicky, to nevadí, babi ví, že jsi s ní byla.To mám ověřené, sice silný zážitek a možná bych ho už nechtěla zažít ale vím to :sunglasses:
mysycka, škodá že jsi tak daleko, objednala bych si dva dorty ale víš co klidně je zabal a pošli expresní poštou.Já si dělám chutě.
jada1 věříme, věříme.
iwusa tak a nyní jsem se rozhodla.Já ti to povím, v procesu adopce budeš čekat mimi, mělo to být překvapení alee já jsem baba ukecaná :grinning: .gammaray líbám dětičky, šupky do zoo je hezky.
16. apr 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Ahojky, a co vlastně ty, kdy tebe co čeká? :slight_smile:
16. apr 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83 v pondělí, pondělí :grinning: :grinning: :grinning: .Ale nikomu to neříkej :zipper_mouth:
16. apr 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy V pondělí zahajujete, no paráda! :slight_smile:
16. apr 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Nebo už OPU či transfer?
16. apr 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83 transfer, ale dají mi jen jedno embryjko, mám dělohu jak cedník :grinning:
16. apr 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Cedník? To znamená co? :fearful:
16. apr 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To se mi přihodilo u prvního porodu, pan doktor byl pod vlivem a tak řezal jak řezník, takže jizva na třikrát :rolling_eyes: .
Ale druhou dceru jsem vynosila a porodila v termínu, takže doufám, že tentokrát to bude taky dobré :grinning: .
Ale já zapomínám že mi je o dvacet více :grinning: .
16. apr 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Aha, tak to je mazce :frowning2: .
16. apr 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy na pondělí držím palce :dizzy_face: .děti zlobí,takže se nikam nejede,mají zaracha :grinning: :grinning: všem přeji krásný víkend..
16. apr 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gammaray děkuji, já bych chtěla aby děti zlobily a ty jim dáš zaracha :grinning:
16. apr 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy neboj,taky tě budou už brzy zlobit :astonished: a dělám si prdel,já s něma naopak chodím ven ,třeba i když prší,aby se aspon trochu unavily a večer spaly jako normální lidi.je to s něma každodenní boj o usnutí,kdo z koho.do zoo taky zajedem,jen mám ještě strach, at neskončí u nějakého medvěda v kleci.jsou totiž dělané z nějakých moooc divokých vajec :grinning: :grinning:
16. apr 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy sorač už som to opravila na 44.Inac super ze chces este babo bodaj by som ja mala este taky optimizmus :grinning: uz tetaz si niekedy pripadam taaaak strasne staro a unaveno,ale ja verim,ze babo by ma nakoplo :wink:
16. apr 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už sme doma. V brušku mám jedno 10 bunkové a jedno 8. Som unavená, takže si idem lahnúť.
16. apr 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Paráda, tak ať se krásně zavrtají :slight_smile: .
16. apr 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Moc ti drzim paste :slight_smile: nech tehulkujes
17. apr 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebo, tak drž a nepusť :grinning: .Tvé myšlenky budou hodně důležité,měj je pozitivní:grinning: určitě se to povede.
denda1301, nebýt mého optimizmu tak jsem v blázinci :grinning: .Mám veliké štěstí, že jsem dostala do vínku tu svoji věčně pubertální povahu.Ale umím být i vážná, hlavně v práci :grinning: .Jinak hezkou neděli. gammaray a dneska zase zlobí :grinning: :grinning: .
Je to ale pořád lepší než když zlobí chlap :rolling_eyes: .misha83, koukni do zdrcadla, řekni si jaká já budeš hezká maminka a klidně si zase lehni :grinning:
17. apr 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo tak to máme dohromady 18 buněk a to se rovná dvojčátkům, :grinning: :grinning: tfuj tfuj,mnoooho štěstí!!!
17. apr 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes jsem 8. den po ET. Dneska mi došlo, že příští pondělí jsou Velikonoce, takže ať v neděli test dopadne jakkoliv, tak budu nervit až do úterka, než si zajdu někam na krev. Taky jsem zjistila, že agolutin mám jen do té neděle, ale mám ještě nějaký z minula, tak se kvůli tomu nepohrnu do CAR, až podle toho jak to dopadne.
17. apr 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, další případ :grinning: .V době testování jsem já zralá na doktora Chocholouška :grinning:
17. apr 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy :grinning: Tak já ho pak budu pozdravovat :grinning: .
17. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy drzim paste na pondelok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem na vas velmi mysliet a posielat dobru energiu.t
@misha83 klud klud klud ziaden stres verim ze to bude OK :wink: a urcite nam za 9 mesiacov budes posielat fotocky miminiek dobre si pamatam dala si si 2?
17. apr 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac ja mam tiez babulence aha ako im je dobre posielam foto :slight_smile:
17. apr 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som poslat fotky psikov,ale dako to neide :rolling_eyes:
17. apr 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Ano, nechali jsme si dva prcky, já jim věřím a zatím jsem stále optimistka, ale vím, že to přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. apr 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy budu na tebe zítra myslet a držet pěstičky,pak dej vědět co a jak :dizzy_face: :dizzy_face:
@misha83 jestli něco příjde,tak to u tebe budou už jen dobré zprávičky :astonished: a jak se jinak ten 8 den cítíš,je nějaká změna od normálu?
17. apr 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok