• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@gammaray No dnes se mi během dne udělalo hodně špatně. No a jinak občas cítím břicho, ale jinak než na MS. Citlivá prsa přičítám teda tomu pregnylu:frowning2:.
17. apr 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, všetky vás pozdravujem.
@bondy na teba zajtra budem myslieť :wink:
@misha83
@rebo vám nech sa drobci riadne zahryzkávajú :slight_smile: .
Ja som začala prípravnú fázu, včera injekcia na urgente a od 27.4 začínam brať liečiky.
17. apr 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Super, takže v akci, přeji hodně štěstí! :slight_smile:
17. apr 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 :slight_smile: verim ze ti to dobre dopadne.Ja som to zatial len raz zazila pri druhom IVF a bola som v siedmom nebi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vtedy to ale dobre nedopadlo lebo som mala uz vtedy zle vajicka,ale ty ich mas urcite silne tak len mysli pozitivne a rozmyslaj nad krasnymi vecami tie malinke to citia a uz teraz vedia ze su v naj.rukach teda v brusku :slight_smile:
17. apr 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 drzkam paste :wink:
17. apr 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83
@denda1301 ďakujem vám baby :slight_smile:
@silvinnka všetko som ti napísala do IP. Ak ešte niečo chceš vedieť, kľudne sa pýtaj.
17. apr 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 citlivá prsa určitě ok, :grinning: a to ,že ti začíná být zle,ti přeji taky moc ----jen tak dál :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 @gammaray Děkuji holky, jste fakt zlaté!
17. apr 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83 aj ty si tak neskutočne unavená? Ja by som len celý deň spala. Ale dnes som už v robote, tak to tu nejde, ale mám problém udržať otvorené oči.
18. apr 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Jj, jsem, ale není to úplně tak hrozné, ale na můj jinak dost živý režim to je znát. Ty už jsi v práci? Já jsem teď doma, ale po testu ať už dopadne jakkoliv bych se vrátit chtěla.
18. apr 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som radšej išla do práce, lebo doma by som sa zbláznila. Takto aspoň na to nemyslím. Mám síce rušno, lebo v piatok som nerobila, ale snažím sa byť v kľude.
18. apr 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo To chápu, já jsem sice doma, ale taky pracuji, ale jen trochu a jak se mi chce:slight_smile:. Naštěstí něco můžu dělat z domu.
18. apr 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83 a kedy budeš robiť test?
18. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo No mám ho dělat v neděli, ale asi to nevydržím:slight_smile:.
18. apr 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten deň keď je vklad sa asi nepočíta, však?
18. apr 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Přesně tak, nepočítá. Já jsem teď tedy 9. den po ET a měla jsem 5-ti denní embryjka.
18. apr 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ani nepovedali, že koľko sú denné, ale predpokladám, že keď som doktorovi volala v utorok, že sliznicu maternice mám v poriadku a vklad bol v piatok, tak budú 4 denné. A tvoje koľko mali buniek?
18. apr 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Já jsem měla časnou blastocystu a blastocystu.
18. apr 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A blastocysta má koľko buniek? Asi viac, nie?
18. apr 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Tam už se ty buňky nepočítají, je jich hodně.
18. apr 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim dievcata ako?ja som uz bola dnes v praci a fuuu mala som co robit,ale sa mi nechcelo po tyzdnovej PN :rolling_eyes:
@misha83 len vydr na testik trpezlivost ruze prinasa :slight_smile: ux chcem pocut od vas len dobre spravy...pp
@rebo to ti fakt nepovedali? Tak to je teda nieco ved co ja viem za to,ze to kultivuju do bladtocysty sa aj doplacia :rolling_eyes:
18. apr 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denda1301 tak ja už fakt neviem, ktorému CAR-u mám veriť. Z OBI Brna som odišla do Jihlavy a teraz sa dozvedám, že ani tu nejednajú seriózne. Už ma nikto nepresvedečí, že to nie je o peniazoch. Paradoxné je to, že v piatok som bola na KET a dnes sa mi ozvali z Martina, lebo aj tam som zaradená do poradovníka.
18. apr 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo A vy jste měli darovaná celá embryjka nebo jen vajíčka?
@denda1301 U nás se platí za prodlouženou kultivaci, nikoliv konkrétně za blastocysty.
18. apr 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83 my sme mali darované embryjá.
18. apr 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo aha tak mozno to bude tym,ze ste mali embryja darovane,ale tiez si myslim ze je to niekedy skor o peniazoch zistili,ze je to dobry biznis...,ale zase verim,ze su aj lekari,ktori chcu naozaj pomoct a ja dufam,ze 2.maja sa o tom presvedcim,lebo v Heliose som ja osobne dako spokojna nebola :unamused:
18. apr 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 no ved som mala na mysli predlzenu kultivaciu,viem ze sa ma pytali ci chcem vkladat po 2 dnoch,alebo po 5-6dnoch...vraj ako sa bude vyvijat a stalo to navyse cca 4000skk :angry: :angry:
18. apr 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo ahoj,můžu se zeptat,na kolik tě celkem vyšel pokus dar.embryi?všem přeji hezký den :dizzy_face:
19. apr 2011 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gammaray platila som 6800,- Kč.
19. apr 2011 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak než vyrazím do práce ,předem zdravím.
včera jsme byli na transferu a pak jsme se do večera toulali po obchodech, ta nezodpovědnost :grinning:
Jinak jsme měli vloženo jedno embryjko a sedm nám jich ještě zamrazili. manžel říkal, že je to zbytečné plýtvání, když nám stačí co mám v líhni.Pan doktror říkal že to bude holčička a já vím že chlapeček :grinning: .
19. apr 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 jj, u nás to stojí 4500 Kč. A také s tím musíš souhlasit, ale třeba při minulém pokusu ještě s mými vajíčky, kdy jsme měli jen 2, tak nám je zavedli bez PK a peníze nám vrátili.
@bondy Super, tak ať se klučík pěkně hnízdí :grinning: .
19. apr 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok