• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@jada1 Dnes jsem 12. den. Uvidíme, zítra si zajdu na tu krev a bude jasněji. Děkuji :slight_smile: .
21. apr 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, moc dekujeme :slight_smile:

@misha83 10test je opravdu lepsi a citlivejsi, na 20 se nemusi nic ukazat. Drzim ti palce na dnesni krev. Jen pro povzbuzeni - ja jsem si delala predtim taky 10 mamatest a carky tam byly. V den , kdy jsem sla na krev, tak jsem si udelala test, co jsem dostala v Gennetu a ten byl snehobily (citlivost 25), hcg ten den z krve okolo 900 :slight_smile:
21. apr 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 Jéé, tak to je mazec. Moc děkuji. Na krev jdu až zítra. Hrozně moc děkuji za povzbuzení.
21. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 11-12 to je jedno.Ten duch tam nie je pre nič za nič .No vidíš a u lenci78 z toho boli nakoniec dvojčátka
:slight_smile: .
Buď len pekne v klídku a mysli pekne pozitívne a hladkaj bruško :wink:
21. apr 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Holky fakt děkuji za uklidňují slůvka. Já je vyloženě ukecávám:slight_smile:.
21. apr 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ahojte led to tak citam tak mam z vas radost,ake ste dobre naladene normalne mi dodavate energiu :sweat_smile:
@bondy ved aj ja tetaz ked tu budem len uz 2 mesiace tak musim si nieco naviac zarobit vybavicka aby bola
@misha83 nestresuj si a basta inac ja tiez uvazujem nad dvomi ak teda mi to lekar dovoli,aby som to zaduplovala
21. apr 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 My jsme vůbec nepochybovali, zdravotně by to být problém neměl a dvojčátka nám nevadí. Ale ráda budu i za jedno:slight_smile:.
21. apr 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 ja určite chcem dve, je tam väčšia pravdepodobnosť, že sa aspoň jedno uchytí. Ak ak by sa aj dve, tak budem trojnásobná mamina, no a čo :grinning:
21. apr 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 uz teraz sa na to tesim ako mi budete vsetko referovat a neskor ked sa ja ku vam vsetkym pridam ako budeme o tom diskutovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jaja1 ja este som neni rozhodnutja,ale neham si poradit od lekara :wink:
21. apr 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Moc doufám, že se všechny dočkáme toho co tak moooc chceme.
21. apr 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 baby teraz som tu mala kolegynu,ktora je na MD a zistili je rakovinu maternice :unamused: je po operacii a vsetko ma uz vonku no hroza este dobre ze ma aspon dceru,a to chceli este jedno ach jaj niekedy je zivot kruty :cry:
21. apr 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy sport to určitě je,nepotřebuji posilovnu ani žádnou dietu.mám o 8 kg.mín' než jsem měla před otěhotněním,večer si vzpomenu,že jsem třeba celý den nejedla.někdy to je sice už na chocholouška,ale jinak jsme normální. :grinning: :grinning: však počkej budeš mít taky blbakov,cha cha..
21. apr 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 To je hrozné, ten osud je fakt někdy zapeklitý:frowning2:.
21. apr 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 úha, do kelu, to teda nie je bohviečo :frowning2: . A koľko má baba rokov?
21. apr 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 asi se přidám k vám i v reálu....můj muž mi dal dneska kytku k výročí svatby s přáním,jestli bychom opět nezajeli do caru pro nadílku..on, jak je z té veeelmi početné slovenské rodiny usoudil,že je nás málo.tak budu uvažovat. :dizzy_face:
@misha83 zítra ti krev určo ukáže vysokou pozitivitu,musíííí...
21. apr 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray To je krásný!!! Takže se budete rozšiřovat :grinning: .
21. apr 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray manžel je zlatý :slight_smile: . Žeby ste boli ako tá slovenská rodina, čo bola minule v telke. Tí mali 1 dieťatko, potom dvojičky a teraz sa im narodili trojičky! :grinning: . 3 pôrody a šesť detí doma :grinning: .
Inak ja viem, že s dvojičkami to je naozaj veľmi náročné, ale mne by sa to páčilo :dizzy_face:
21. apr 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray jej aky zlaty :slight_smile: musi ta veeelmi lubit
21. apr 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 To je fakt hrozné :frowning2: .
21. apr 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 čože???? Tak to je des. :fearful: Želám jej, aby sa z toho dostala.

Kočky ja bežím k dokymu si dať popredpisovať lieky, lebo od stredy ich mám brať a máme teraz tie volné dni, tak radšej skôr, nech mám všetko nachystané. Majte sa zatiaľ.
21. apr 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky všechny dík..,on ma lubí ,to,jo,ale musím to zvážit.jsem už stará,naše děti se nám povedly až na 15 transfer,pak taky ty 4 měsíce v nemocnici na udržování,kdyby se povedlo,kdo se o ně postará,(manžel umí stěží uvařit čaj,atd.atd.)a trojčata,no to né,jestli,tak zkusím jen jedno embryo,at taky nejsme ''každý pes,jiná ves'' :grinning: :grinning: tedka jste na řadě vy a mně se pak zachce..hezký den ,přeji všem,
21. apr 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray kolko mas rokov?
@gammaray
21. apr 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 za 2 měsíce mi bude 40,
21. apr 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Ahojky! Ještě nevím co bude dál! Uvidíme časem!!

@misha83 Míšo, potichoučku, pomaloučku gratuluju!!! Nechci ti to zakřiknout, držte se a pozdravuj mrňousky!!! :slight_smile: Moc ti to přeju!!!
Holky, přeju vám krásný sny!!! :grinning:
21. apr 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 Dani moc děkuji, ale já se ještě vůbec bojím gratulaci přijmout, uvidíme co ta krev.

No já dnes opět testovala, na 10 čárka vyrazila už rovnou s testovací a je ještě silnější než včera a na 20 je dnes už duch:slight_smile:, snad to je dobré znamená a já pádím na krev!
22. apr 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Super tesim sa a velmi ti to prajem
22. apr 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray mladucha :wink: a deticky mas 2,5rocne to je super to sa ti aku rat podarilo.Ja by so chcela porodit do 40-tky :fearful: Tak mam co robit
22. apr 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, já ti dám bojím, na prdel potřebuješ a na malém dvorku.Na tebe to řve, že jsi mamina a ty porád děláš caviky :grinning:
Zdravím všechny ostatní.
denda1301 tak dneska děláme na co? Já myslím že na vaničku :grinning: .
Já začínám blbnout, chtěla jsem jít otci popřát k narozeninám, má je 22 ale já zapoměla že je duben a on je má v květnu.Co já budu dělat až budu těhotná :rolling_eyes: .Je krášně a kde je rebo?
22. apr 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 tak to je jasné tehu :dizzy_face: :dizzy_face:
@gammaray že stará, ešte jedno by ste stíhali v pohode :slight_smile:
22. apr 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok