• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

11. septembra 2017 
@jada1 budes neboj aj ja budem a prečo chili ze ci papa? Nieco mi uslo?
20. apr 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 chilli je dobré na uhnízdění a sliznici.
20. apr 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 to fakt? A ako to beriete za surova?hm co sa tu :grinning: clovek nedozvie
20. apr 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Některé holky jedí chili omáčku, někdo zase chili papričky (naložené, sušené) :slight_smile: . Dej si to do googlu a určitě ti hned vyjede spousta info.
20. apr 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 no pre mna je to super sprava ja chili milujem uplne vo vsetkom :grinning:
20. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 :grinning: , tak si ho můžeš ještě s větší chutí vychutnat :slight_smile:.
20. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 to sú také babské rady :grinning: .Beruska64 poradila, že ona jedla kokos, červené grepy, alchemilkový čaj a chilli na sliznicu. Ja idem pestovať sliznicu od 27.4. Začínam užívať Estrimax a k tomu si dám ešte tieto veci, nech ju vypestujem kvalitnú :grinning: .Sliznica je dôležitá na uhniezdenie embryjka, nielen výška, ale aj kvalita sliznice. Tu sa dozvieš bárs čo :grinning: :grinning:
20. apr 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 jj, grepy taky baštím! No uvidíme v neděli, jestli něco pomohlo:frowning2:.
20. apr 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 veľmi ti prajem, aby ti to vyšlo :dizzy_face: . už by sa to tu nejako mohlo rozbehnúť, nech sme aj my čakateľky pozitívne naladené. Aj keď vlastne, ja celkom som, ešte 25 dní :dizzy_face: .
20. apr 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Já jsem tentokrát daleko víc pozitivnější než minule. Dnes tedy byl celkově blbý den, ale manžel mě už uklidnil :slight_smile: . Možná o to větší bude zklamání, ale bolet to když tak bude stejně, tak proč smutnit už teď.
20. apr 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ha ja ked mi povedia,ze mam jest ciankaly na to aby to vyslo tak to urobim taka :confounded: som zufala no aj ked je pravda ze to by mi uz pomohlo asi len do hrobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Jéé, to néééé :grinning: , ale máš pravdu, udělala bych taky už cokoliv.
20. apr 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83,denda1301,vy jste mi dvojka.To je tak jednoduché, nejdříve si přeji a pak věřím :grinning: .
misha83, neplaš, stejně je rozhodnuto, budeš mamina a basta fidli.
Dneska jsem si vytáhla kartu a tam je psáno, na chvíli denně se zahleď do sebe a zeptej se , co vlastně chci, kdo jsem a taky si vzpomeň co tě ten den potěšilo,
Tak mě například potěšilo, že za mě úplně cizí chlap zaplatil v restauraci džus :grinning: :grinning: .
No ale já už mám taťku vybraného tak jsem jen poděkovala :grinning:
Ono se taky nemá nic přehánět, protože když o něco usilujeme tak tím zároveň stahujeme negativní energii, takže nyní už to beru tak, že nahoře to je zařízeno a už to jedině dobře dopadne.Někdy má sice dodávka zpoždění ale já už se nestresuji.Takže se taky hoďte do klidu :rolling_eyes: .
Zase ty moje rady, jednou mě vyškrtnete z klubu zoufalých manželek :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 nenavodzuj si zle pocity maj len dobre a uvidis,ze to vyjde.UZ mysli na to aky kociar ides kupovat a basta :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
20. apr 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy @denda1301 Holky jste zlaté, už jsem s manžílkem absolvovala prochajdu a americkou limádu a je mi báječně. Můj optimismus je zpět :grinning: .
20. apr 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všechny vás moc zdravím a přeji hodně štěstí!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@misha83 Míšo, žadná špatná nálada!!! Chodím sem čas od času , abych omrkla jak se máte. Moc ti držím palce, aby bylo všechno jak má být!!!
@bondy Samozřejmě, věčná optimistko, držím palce i tobě!!!

Tak se tu holky mějte krásně a držte se!!! AHOJKY!!! :grinning:
20. apr 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 Dani, ahoooooooj, moc ráda Tě vidím, teda čtu:slight_smile:. A moc, moc děkuji.
20. apr 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jdu Vas na skok pozdravit a hlavne povzbudit. Dneska je to totiz rok, co "vznikly" nase holcicky. Moc Vam vsem drzime palce a posilam dnesni společne foto :slight_smile:
20. apr 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 Leni, to je nádhera!!!
20. apr 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 Ako odvtedy podrastli :grinning: Zlatinka, krasne su.
20. apr 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 : leni jse moc krásný!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2011 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak jsem to nevydržela a nevím co s tím:frowning2:

Dělala jsem si hned 3 testy:
10 mamatest - jasná druhá čárka
10 jiný test - spíš takový jen duch
20 test - nic

Jo a ten 20 test jsem zkusila už včera odpoledne a byl tam duch:frowning2:.

A na webu jsem četla, že ty 10 mamatesty bývají falešně pozitivní, tak si myslím, že nic, resp. asi biochemka:frowning2:.
21. apr 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca78, správná dvojka , já bych je tak postiskala :grinning: .
Tak náš malý se dnes bude zabydlovat, je šestý den po oplození, tak doufám, že si vybere dobré místečko :grinning: .
21. apr 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 ale však to vyzerá sľubne :wink: , skús spraviť testík o 2 dni, ale ten typ, kde si mala ducha. Stráááášne ti držím palce, aby to tam bolo.
@lenca78 dievčatká sú rozkošné, :dizzy_face: všetko dobré prajem.
@dana7 ahoj :slight_smile: . Ako ste sa rozhodli, idete ešte absolvovať nejaký pokus?
@bondy nech sa teda chlápätko pekne zabýva :wink:
@denda1301
@gabikri
@beruska64 pozdravujem vás kočky :wink:
21. apr 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Myslíš? Já právě jsem z toho v rozpacích:frowning2:, asi si zítra zajdu na krev.
21. apr 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 ahoj,taky si myslím,že to je na dobré cestě.jak říká jada,zkus to zase zítra a uvidíš,že to bude sílit. :dizzy_face: tfuj,tfuj tfuj....a co prsa,mně třeba bolely každý den víc a víc a bylo mi jasné ,že hcg roste i bez test.držím palce,at tady to těhulkování opět rozjedeš...
21. apr 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray Prsa cítím ale nedokážu říct, jestli víc než třeba včera:frowning2:.
21. apr 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, jak můžeš pochybovat.Máš se radovat.Dvacítka je méně citlivá a pokud máš dva testy tak je to na 100%.
Hned jsem se po ránu zapotila jak jsem to četla ale nad tebou, vždyť jsi jasná těhule a tak nyní už jen věř.Vždyť ti vesmír poslal to, po čem jsi toužila a neboj jsi těhotná. :grinning: Rozpaky, já ti dám rozpaky ty si schovej do skříně.
gammaray,co dětičky, mít dvě to je jak adrenalinový sport :grinning:
Zdravím všechny ostratní.Dneska dělám na postýlku tak jdu na to :sunglasses: .
21. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Ty jsi prostě zlatá! Ale jo já jim věřím, musím :grinning: , ale zítra si raději pro klid zajdu na krev.
21. apr 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 zlato, ale však ty si dnes 11 deň, takže ja si myslím, že je to tam. Dvojčatká to asi nebudú, ale jedno určite :wink: . Zajdi na tú krv a budeš múdrejšia. Hne´d nám daj vedieť aké je HCG :wink: .
@gammaray včera som v obchoďáku videla ako mamina tlačila kočík s dvojičkami (chlapček, dievčatko). Sedkali poslušne, takí boli zlatí. Hne´d som si spomenula na našu kamarátku z koníka gammaray :slight_smile: .
21. apr 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok