Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
21. apr 2011

@jada1 Dnes jsem 12. den. Uvidíme, zítra si zajdu na tu krev a bude jasněji. Děkuji 🙂 .

lenca78
21. apr 2011

Holky, moc dekujeme 🙂

@misha83 10test je opravdu lepsi a citlivejsi, na 20 se nemusi nic ukazat. Drzim ti palce na dnesni krev. Jen pro povzbuzeni - ja jsem si delala predtim taky 10 mamatest a carky tam byly. V den , kdy jsem sla na krev, tak jsem si udelala test, co jsem dostala v Gennetu a ten byl snehobily (citlivost 25), hcg ten den z krve okolo 900 🙂

misha83
21. apr 2011

@lenca78 Jéé, tak to je mazec. Moc děkuji. Na krev jdu až zítra. Hrozně moc děkuji za povzbuzení.

jada1
21. apr 2011

@misha83 11-12 to je jedno.Ten duch tam nie je pre nič za nič .No vidíš a u lenci78 z toho boli nakoniec dvojčátka
🙂 .
Buď len pekne v klídku a mysli pekne pozitívne a hladkaj bruško 😉

misha83
21. apr 2011

@jada1 Holky fakt děkuji za uklidňují slůvka. Já je vyloženě ukecávám🙂.

denda1301
21. apr 2011

@jada1 ahojte led to tak citam tak mam z vas radost,ake ste dobre naladene normalne mi dodavate energiu 😅
@bondy ved aj ja tetaz ked tu budem len uz 2 mesiace tak musim si nieco naviac zarobit vybavicka aby bola
@misha83 nestresuj si a basta inac ja tiez uvazujem nad dvomi ak teda mi to lekar dovoli,aby som to zaduplovala

misha83
21. apr 2011

@denda1301 My jsme vůbec nepochybovali, zdravotně by to být problém neměl a dvojčátka nám nevadí. Ale ráda budu i za jedno🙂.

jada1
21. apr 2011

@denda1301 ja určite chcem dve, je tam väčšia pravdepodobnosť, že sa aspoň jedno uchytí. Ak ak by sa aj dve, tak budem trojnásobná mamina, no a čo 😀

denda1301
21. apr 2011

@misha83 uz teraz sa na to tesim ako mi budete vsetko referovat a neskor ked sa ja ku vam vsetkym pridam ako budeme o tom diskutovat 😝
@jaja1 ja este som neni rozhodnutja,ale neham si poradit od lekara 😉

misha83
21. apr 2011

@denda1301 Moc doufám, že se všechny dočkáme toho co tak moooc chceme.

denda1301
21. apr 2011

@misha83 baby teraz som tu mala kolegynu,ktora je na MD a zistili je rakovinu maternice 😒 je po operacii a vsetko ma uz vonku no hroza este dobre ze ma aspon dceru,a to chceli este jedno ach jaj niekedy je zivot kruty 😢

gammaray
21. apr 2011

@bondy sport to určitě je,nepotřebuji posilovnu ani žádnou dietu.mám o 8 kg.mín' než jsem měla před otěhotněním,večer si vzpomenu,že jsem třeba celý den nejedla.někdy to je sice už na chocholouška,ale jinak jsme normální. 😀 😀 však počkej budeš mít taky blbakov,cha cha..

misha83
21. apr 2011

@denda1301 To je hrozné, ten osud je fakt někdy zapeklitý☹.

jada1
21. apr 2011

@denda1301 úha, do kelu, to teda nie je bohviečo ☹ . A koľko má baba rokov?

gammaray
21. apr 2011

@jada1 asi se přidám k vám i v reálu....můj muž mi dal dneska kytku k výročí svatby s přáním,jestli bychom opět nezajeli do caru pro nadílku..on, jak je z té veeelmi početné slovenské rodiny usoudil,že je nás málo.tak budu uvažovat. 😵
@misha83 zítra ti krev určo ukáže vysokou pozitivitu,musíííí...

misha83
21. apr 2011

@gammaray To je krásný!!! Takže se budete rozšiřovat 😀 .

jada1
21. apr 2011

@gammaray manžel je zlatý 🙂 . Žeby ste boli ako tá slovenská rodina, čo bola minule v telke. Tí mali 1 dieťatko, potom dvojičky a teraz sa im narodili trojičky! 😀 . 3 pôrody a šesť detí doma 😀 .
Inak ja viem, že s dvojičkami to je naozaj veľmi náročné, ale mne by sa to páčilo 😵

denda1301
21. apr 2011

@jada1 29

denda1301
21. apr 2011

@gammaray jej aky zlaty 🙂 musi ta veeelmi lubit

misha83
21. apr 2011

@denda1301 To je fakt hrozné ☹ .

jada1
21. apr 2011

@denda1301 čože???? Tak to je des. 😨 Želám jej, aby sa z toho dostala.

Kočky ja bežím k dokymu si dať popredpisovať lieky, lebo od stredy ich mám brať a máme teraz tie volné dni, tak radšej skôr, nech mám všetko nachystané. Majte sa zatiaľ.

gammaray
21. apr 2011

holky všechny dík..,on ma lubí ,to,jo,ale musím to zvážit.jsem už stará,naše děti se nám povedly až na 15 transfer,pak taky ty 4 měsíce v nemocnici na udržování,kdyby se povedlo,kdo se o ně postará,(manžel umí stěží uvařit čaj,atd.atd.)a trojčata,no to né,jestli,tak zkusím jen jedno embryo,at taky nejsme ''každý pes,jiná ves'' 😀 😀 tedka jste na řadě vy a mně se pak zachce..hezký den ,přeji všem,

denda1301
21. apr 2011

@gammaray kolko mas rokov?
@gammaray

gammaray
21. apr 2011

@denda1301 za 2 měsíce mi bude 40,

dana7
21. apr 2011

@jada1 Ahojky! Ještě nevím co bude dál! Uvidíme časem!!

@misha83 Míšo, potichoučku, pomaloučku gratuluju!!! Nechci ti to zakřiknout, držte se a pozdravuj mrňousky!!! 🙂 Moc ti to přeju!!!
Holky, přeju vám krásný sny!!! 😀

misha83
22. apr 2011

@dana7 Dani moc děkuji, ale já se ještě vůbec bojím gratulaci přijmout, uvidíme co ta krev.

No já dnes opět testovala, na 10 čárka vyrazila už rovnou s testovací a je ještě silnější než včera a na 20 je dnes už duch🙂, snad to je dobré znamená a já pádím na krev!

denda1301
22. apr 2011

@misha83 Super tesim sa a velmi ti to prajem

denda1301
22. apr 2011

@gammaray mladucha 😉 a deticky mas 2,5rocne to je super to sa ti aku rat podarilo.Ja by so chcela porodit do 40-tky 😨 Tak mam co robit

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
22. apr 2011

@misha83 tak to je jasné tehu 😵 😵
@gammaray že stará, ešte jedno by ste stíhali v pohode 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre