• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
@jada1 zdravím . bud v klidu,dnes jich bude taky sedm,uvidíš.zůstaly už jen ty nejlepší.....držím pěsti !!!
18. máj 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravím Vás zlatíčka, vypiju si kávičku a pojedu k našim na zahrádku.
beruska64 děkkuji.
jada1 já si říkám co budeš dělat se sedmi dětmi :grinning:
denda1301 to se bude grilovat má být hezky. až Vám pak budou běhat i miláčci kolem grilu tak to Vám bude chutnat ještě víc :grinning: KOupíte jim tu plastovou kuchyňku a budou vařit s Vámi.
gammaray s dětičkama určitě můžete na vzduch vypadá, že bude dnes čistý :grinning: Pusinky pro ně :grinning:
18. máj 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy HOVORILA SOM TO !!! VEĽMI VEĽMi SA TEŠÍM !!! Tiež mám januárové dieťatko - takto to +- vychádza aj Vám, budete mať nádherné Vianoce v očakávaní :dizzy_face: držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray ďakujem :wink:
@bondy :slight_smile:
18. máj 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ahoj,dneska mysli opět pozitivně... :slight_smile: uvidíš ,že sedm jich pořád bojuje a těší se na maminku :wink: ať Ti to dneska rychle utíká,myslím na Tebe
18. máj 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue , ďakujem zlatko :grinning:
18. máj 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 je to tak ako píšeš. Všetkých 7 sa pekne delí, všetky majú po 4 bunky. Transfér v sobotu :dizzy_face:
18. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 to je dobře.Moc jim všem držím palečky.V sobotu budeš mít dvě u sebe a zbytek zamrazíš.Bude z Tebe mnohonásobná mamina. :grinning:
18. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy zdravim tehulka no yo sa bude veru grilovat potom uz teraz sa tesim ako sa bude mala motat okolo nas :dizzy_face: :dizzy_face: jaaaj ako sa to dobre hovori bodaj by to vyslo
18. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Hrozně moc gratuluji :grinning: .
@jada1 Držím dál pěsti ať bojovníčci bojují :slight_smile: .
Ahojky holky, tak jsem šla včera na kontrolu... No, hned si mě tam nechali, že ten spontánní potrat neprobíhá jak by měl, takže následovala revize~n~. Z histologie odebrané krve z toho břicha vyšlo, že to nebyla cysta, ale mimoděložní těhu. Takže se ujala obě embryjka, ale to jedno se zatoulalo a celý to tam prasklo. Doufám, že už jsem si tedy vybrala vše...
@misha83 jémine, to vážne :frowning2:. Tak to si mala fakt smolu :frowning2: . Do kelu a ja som si myslela, že pri IVF je malá pravdepodobnosť, že sa embryjko zatúla do vajcovodu. Myslela som si, že ke´d ho už raz umiestnia do maternice, tak zostane tam. Aj vajcovod ti museli odstrániť? A ešte aj revízia, no chúďa moje. :frowning2:
18. máj 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 co na to říct,opravdu si musíme vytrpět hodně,než se dočkáme.Ale teď už to bude jen dobré,uvidíš.Musí!!!!!
18. máj 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 no teda to je fakt smola ja som p tom pocula,ze aj pri ivf moze to byt mimomatetnicove :frowning2: neboj das sa dokopy a pojdes do toho znova
18. máj 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Nn, naštěstí mi vše zachránili. Fakt musím doktory pochválit, hrozně se mi věnovali, prostě zlatí.
18. máj 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 @denda1301 Holky děkuji, jste zlaté. No já si říkám, že teď jsem si vše "vyžrala", tak už bude jen líp.
18. máj 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misha83 to je fajn, že všetko zachánili. Presne ako píšeš, to zlé už máš za sebou.
18. máj 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som uz asi v prechode mavam take divne stavy pred mrchou,ze az.To sa mi vsetki zmenilo po davkach hormonov ktore som brala pred ivf.Dufam ze tehotenstvo by to zachranilo :fearful:
18. máj 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Jaké stavy?
18. máj 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 navaly stav uzkosti je mi na vracanie hroza moja mama toto mala pri prechode
18. máj 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Ach jo, to je mi líto, je fakt, že mně se projevy po hormonech taky zhoršily, ale spíš větší bolesti a tak.
18. máj 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83, je to zlé čím jsi prošla a věřím, že se nyní na tebe bude usmívat štěstíčko a budeš brzy maminkou.
Jo jo, byl to tulák jeden, ale byla to taky dušička, tak se na něj nebudeme zlobit.Procházíme si trápením v tomto životě a proto v tom dalším se budeme mít dobře.
denda1301 vím, co máš já trpím na premenstruační syndrom a to jsou teda dny , na to existuje určitě léčba. Myslela jsem , že to po porodu přejde a ono....prd velebnosti :grinning:
mm chce dělat jádro v koupelně a podlahu v ložnici a chce mě vystěhovat k rodičům no on se zbláznil dva týdny bez internetu, no to bude ještě debata.papa
18. máj 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Já se nezlobím, na něj vůbec ne. Byl prostě neposlušný po manželovi, po mně byl ten hodný prcek :wink: .
18. máj 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83 tak, tak, pokud budeš mít dvě děti, tak to znamená že v minulém životě jsi měla 4.
Já měla 6 a nebyla jsem zrovna vzorná máma.S manželem jim příště řekněte aby se usadili na pohovku a né aby se zase nějaký cpal na štokrle :grinning: .
Už bude jen dobře, tedy pokud nebudeš zvracet :grinning:
18. máj 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy to si pekne povedala som sa :grinning:
18. máj 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denda1301 však se ještě posměj, protože zrovna tobě poklade bude od 7 do 11 týdne fakt špatně :grinning: Jsi sluníčko a tak se miminka na tebe jen třepou aby se mohly uhnízdit, a nemysli si svoji roli v tom má i ten gril, náš Tomášek ten bude mít jen plynový sporák :grinning: :grinning: papa
18. máj 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsetky babulky,tak si tu sedim a cakam na interne predoperacne hysteroskopiu mam 25.5pojde to vraj rychlo poobede idem domov tak som zvedava co a ako zatial je krv v poriadku dnes dofrcali aj vsetky vysledky :wink: drzkajte sa ja pojdem do prace makat na ten drahy kociar co chcem :grinning: :grinning: :grinning: pekny dnik prajem
19. máj 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 ahooooj.Tak nech už je 25.5 poobede :o).
19. máj 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok