• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
@denda1301 to jsi hodna. Neboj, taky na Tebe budu moc myslet. Nechám vložit dvě. DOufam, ze zůstane i něco na zamrazeni. Člověk nikdy neví. Co si tu budeme vykládat,ze?Uz začínám byt znacne nervózní. V sobotu píchal Pregnyl a od úterka agolutin.
16. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 to ti verim ze si nervozna,js na to myslim stale a dako sa utesujem,ze to vyjnde...asi aj ja to zaduplujem moj mm uz sa pripravuje na dvojicky ze si musi pracovnu vypratat,aby bola druha detska :wink: aky zlaty :grinning:
17. jún 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 ti chlapi jsou všichni stejní,u nás se mimi sklonuje taky jedine po dvou.Jedno mimi se v řeči jaksi nepřipouští.A jména taky pro dvě. :grinning:
17. jún 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pěkný den holky,měla jsem strach kdy budu mít dárkyni a už mě psal pan doktor,že v červenci,ale jako na smůlu jsem v ten termín na dovolené tak doufám,že na další dárkyni nebudu dlouho čekat.To je jak naschál ještě jsem si říkala snad se neozve na dovolenou... :unamused:
17. jún 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 no to on zacal s tym len teraz ze dve deti.Ja mam meno len pre jedno a to pre dievca verim ze to bude baba...
17. jún 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 U NÁS JE TO STEJNÉ,prostě mluví rovnou o dvou.Hlavně at nám to vyjde a je vcelku jedno co to bude. :slight_smile:
17. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 U NÁS JE TO STEJNÉ,prostě mluví rovnou o dvou.Hlavně at nám to vyjde a je vcelku jedno co to bude. :slight_smile:
17. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
17. jún 2011 o 12:01 • princeznal

@denda1301 dvakrát Ti to psát nemusím,že? :grinning:
17. jún 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 opakovanie je matka mudrosti :grinning: presne tak dolezite je aby to vyslo ja uz od jula budem papat ten femibion 800 skor som to nechcela zacat brat vklad bude u mna asi v septrmbri
17. jún 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 femibion taky beru,mám ještě kyselinu listovou,tak ho přidávám tak obden.Takže si "užiješˇ" léta a v září to bude tutovka.Ale pro nás je asi důležité vědět,že to prostě bude v určitý termín,nebo by se člověk z toho zbláznil.Abych pravdu řekla,čím víc se to blíží,tak mě to ani v práci nebaví.Vždy jsem po ET chodila do práce.Tentokrát prostě zůstávám doma.A už se docela těším. :slight_smile: Jsme ted prostě na řadě.
17. jún 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 ja som tiez chodila do prace a stres mi nepomohol prave naopaktak som si povedala dost chcem dieta a musim sa vzdat prace a tiez sa tesim na to,ze budem doma a venovat sa sama sebe a byt v klude a cakat na mimco...
17. jún 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 jsem ráda,že máme stejný názor :slight_smile: Vím,že to čekání bude strašné,ale říkám si,že malou dovolenou za ty roky si zasloužím.
17. jún 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 bude to hrozne cakanie,ale co ux ja som to mala mat vsetko skor,ale mm caka na genetiku,tak preto.Ono sa da vsetko vytrpiet pokial clovek vie,zr to dopadne ok,ale ked sa to pos... tak je to na zrutenie modlim sa nech mi je dopriate nech je darkyna akehokolvek vyzoru,vysky,veku.... len nech je zdrava jedinna poziadavka bude rovnaka krvna skupina.
17. jún 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, jdu vás pozdravit, teď jsem byla 3 dny pryč. :slight_smile:
18. jún 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, my máme :hearts: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Oficiálne som k Dr. objednaná na pondelok. Dnes som si bola dať predpísať lieky a poprosila som ho o UTZ, lebo by som sa do pondelka asi zbláznila. Tak mi spravil taký bleskový ultrazvuk bez meraní šup-šup, nakoľko som nebola objednaná a srdiečko bilo. Zlatý človek ten môj Dr. :slight_smile:
21. jún 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 moooooooooc gratuluju,at se darí a užívej si tehulkování.My měli včera OPU.Dnes jsem volala,teda když jsem se odhodlala a měli jsme 11 vajíček z toho oplodněných 10.Tak zítra nervy nanovo.
21. jún 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 Zatiaľ to bol len taký UTZ narýchlo, ani nemeral embryjko. Ale bolo pekne vidieť machuľku, srdiečko som nepočula, lebo nepustil zvuk, ale mi ukazoval na monitore ako to tam pekne kmitá :dizzy_face: . Dúfam, že všetko bude pokračovať ako má a Reprofitu vylepšíme štatistiku :sunglasses: .

Gratulujem k peknej úrodičke, nech sa embryjká pekne delia a nech sú z nich krááásne blastičky :dizzy_face:
21. jún 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ale je to tam :slight_smile: a to je důležité.Taky doufám v pěkné bobky a už se na ně moc těším.
21. jún 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 zdravím a gratuluji k srdíčku.....jen tak dál,holky všechny !!!!
21. jún 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray ďakujem :dizzy_face:
21. jún 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Gratulujem a tesim sa tak adpon jeden mimisek tam je a teraz uz klud ziadne nervy to najhorsie mas za sebou a pred sebou krasne dni plne stastia...
@nali1 no vidis pekna uroda daj vediet ako to prebieha drzim paste
21. jún 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 určitě dam.
21. jún 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mocinky zdravím a lezu pod stůl jak se stydím, že jsem tak dlouho nepsala.jada1 , krása, jen pozitivní myšlenky :grinning:
denda1301, taky se chystej, taky Ti ty nervy brzy začnou,to ti nezávidím, ještě že máš doma kolem sebe přírodu, tak ti dodá energie. Manžel už klidně může vyklidit tu pracovnu :grinning: .
nali1 tolik miminek co s tím budete dělat, budou stačit dvě :grinning:
gammaray, zdravím Tě i Tvé dětičky, už jste byli někdy u vody?
misha83 , taky to máš za pár, jéjéjé ty začátky Vám nezávidím ale já vlastně Vám to budu přát jen si to užijte :grinning:
nějaké nové snažilky jsem našla, tak to je dobře.
Letos ještě otěhotní nejméně pět héreček z naší grupy. :grinning:
Mám málo místa ale držte se, věřte a soustředit se.
Náš malý už má nosánek, očička, ručičky a nožičky a je mocinky hodný, tak Vás všechny tety pozdravujeme :grinning: :grinning:
21. jún 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy zdravím :slight_smile: Nateraz som už omnoho kľudnejšia :slight_smile: . To čakanie furt na niečo, to je teda katastrofa. Ale my ženy sme silné bytosti, my všetko vydržíme :sunglasses: .

Pekné tehulkovanie prajem a opatruj drobčeka :dizzy_face:
21. jún 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy ja Ti nevím, zatím to vypadá na školku. :slight_smile:))) Snad se budou i nadále držet.
21. jún 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy ahoj opatruj drobceka nech pekne rastie :slight_smile:
21. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 jaj, veď tebe som zabudla odpísať. Ďakujem za podporu. :slight_smile: .
A vy ako pokračujete, ešte nemáte tie výsledky z genetiky?
21. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy zdravím,ty zatoulaná ovečko :sunglasses: tééda,tomášek je už kus chlapa :grinning: :grinning: už na tebe na utz kouká,mává a za chvíli odejde po svých,co :grinning: :grinning: ...no na letním koupališti jsme letos byli jednou,je to dost záhul je tam uhlídat.zítra jedeme vlakem na hory.hezký večer a hodné mimi....
21. jún 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 no ved som si myslela,ze sa hnevas na mna :frowning2: genetika este nie je ta bude asi o 3 tyzdne.Dnes som bola este na krv posledne vysetrenia a o mesiac Zlin.Vlece sa to stale,ale ked budem doma tak mam roboty nad hlavu s upratovanim domu stavbari odchadzaju a ja zacinam gabat dom,lebo je tu neporiadok a hlavne si musim svihnut nech to mam cim skor,lebo tehotne sa nesmu namahat :dizzy_face: :grinning: si fandim co? :sweat_smile:
21. jún 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 no inac stale myslim na teba'no a samozrejme aj na vas ostatne" a dokonca aj mm sa pytal ako sa ti dari a ved aj vlastne na zaklade toho sme asi rozhodnuti vlozit si dve
21. jún 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok