• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
@gammaray ahoj stratená, dlho si tu nebola :slight_smile: , pozdravujem tvoje dve zlatíčka, vystískaj ich za mňa :slight_smile: .
@nali1 snažím sa, snažím. Nejaká som teraz prieberčivá, ale to nie ja, to tá moja chobotnička :grinning:
30. jún 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 tak tě ještě pobavím....měla jsem v práci kolegyni,cose na běžné gyn.prohlídce dozvěděla,že je v 6 měsíci.byla silnější postavy,děti mít nemohla,menstruovala.když se jí hýbalo břicho,myslela si,že má rakovinu.je to už dlouho,ta její" rakovina" má dnes 18 let :grinning: :grinning: stejně to furt nechápu.
30. jún 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray jejda! Rakovinu nebrat, ikdyz takova není zas az tak špatná. To spis beru chobotnicku jako ma
@jada1 a. To klidně i vybiravou. :grinning:
30. jún 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wodanka bude neboj moj mm ma to iste( ked sme teraz boli v crm tak dr.len kyvol nad nami,ze normalnou cestou tydy cesta nevede,ze sme obaja na prd...) hlavne nech si da genetiku urobit ta je dolezita ked ma toto
30. jún 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray zdravim...no tesim sa co by som klamala,ale radsej by som bola doma a riesila to co ty...opatruj sa
30. jún 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 tak já zrovna dnes neřeším vůbec nic....dnes mám 40 tak pijeme :grinning: :grinning: ty se taky opatruj,pa
30. jún 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray jééééj, tak všetko najlepšie k tým 20-inám :grinning:
30. jún 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@wodanka co sa tyka spermiogramu, tak moj mm ma astenoteratozoospermiu, takze to co tvoj bez oligo, co je vlastne len mensie mnozstvo,ale tiez som sa triasla ci to bude dobre a ci to bude stacit ale keby nie tak navrhnu komplet darcovske embrya ako pise jada. ja som to riesila tak, ze mm isiel na spermiogram v predstihu aby sme videli aky ma spermiogram a dali sa spermie mrazit, aby som pripadne este mala cas riesit keby boli spermie fakt nepouzitelne. Alebo to co pise @nali1 - PISCI je tiez urcite dobra metoda.
30. jún 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wodanka Nám se povedlo napoprvé s darovanými, ale bohužel jsme o prcky přišli. Stálo nás to 50 tis., ale mám to ještě s příspěvkem pojišťovny.
30. jún 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Také nám to vypočítali na 50 000 i s pojišťovnou,akorát se navíc platí ještě 7 000 za ICSI za 1- 10 oocytů,tak to asi dáme,aby byla jistota že se oplodní,pokud bude více vajíček,necháme už ty ostatní na spermíkách ať se snaží :wink:
30. jún 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray vsetko naj naj naj nech sa ti splnia tvoje sny :slight_smile: myslim si,ze pomalicky sa zacinaju.Ja tiez popijam zapijam odchod z prace od zajtra som nezamestnana :grinning: :grinning: po 20 odpracovanych rokoch si aj zasluzim trosku nic nerobenia no nie? :zipper_mouth:
30. jún 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray
@denda1301 tak holky, obe to dobre zapijte VŠE jen to nejlepší. :grinning:
30. jún 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 děkuji za přání,otevřela jsem dvacet let staré archivní víno,které jsem dostala na dvacetiny od muže.jinak,já jsem dnes poštou obdržela taky výpověd z práce(3.7.mi končí mateřská)tak budem doa s mužem oba...
30. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 taky,děkuji za přání,drž se....
30. jún 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 díky,díky a taky,drž se...
30. jún 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray s tou práci me to mrzí, ale aspoň si užíváte Vašich Broučků. Musí byt nadherni v tomto veku. Taky se drž. Ty jsi někde ze sev. Moravy?Nevím, jestli se nepletu. ..
30. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 morfologiu mame blbu, myslim, ze naposledy bola nulova...ale pri IVF nam vzdy povedali, ze sa nieco da vybrat, preto sme oplodnovali manzelovymi a raz sme isli polovicu manzelovymi a polovicu darcovskymi

@gammaray toho sa trosku obavam, ovela radsej by som bola keby su tie embryjka aspon z polovice nase

@nali1 urcite pozitivne myslenie vela spravi, i ked niekedy je to velmi tazke. O metode PICSI som este vobec nepocula. Mrknem si to na nete. Dakujem za tip :slight_smile:

@denda1301 genetiku mame spravenu obaja, a tam je vsetko v poriadku, nic nam tam nezistili

@diadiana dodala si mi optimizmu, ze aj s takym spermiogramom je to mozne :slight_smile: ako som pisala, radsej by som bola keby nemusime ist do darcovstva embryi

vsetkym Vam dakujem, dodavate mi nadej, ze sa raz konecne dockame vytuzeneho drobca :slight_smile:
30. jún 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 to mi je luto, ze to nevyslo :frowning2: budem drzat palce, aby Vam dalsi pokus vysiel.. my uz nemame moznost preplatenie z poistovne, uz sme si vycerpali tri pokusy IVF
30. jún 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 no mě to s tou prací ani tak moc nemrzí.stejně jsem chtěla být doma do těch asi čtyř let,když jsem na ně tak dlouho čekala.zkusím jít do práce za rok,uvidíme jak to půjde,ráno školka-odpoledne manžel.ted by je sám celý den nedal ani náhodou,jak jsou živí,to by odpadl :grinning: :grinning: jo jo,jsem ze sev.moravy,pa

@wodanka no já jsem o té metodě taky neslyšela a doktoři mi ji ani nenabídli.je to u mě už ale tři roky,takže se v té době možná ani nedělala.tak mám celá embrya a neva....ty se neboj,oni manželovi určitě nějaké borce vyberou :grinning:
30. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 Tak my těch 50 tis. měli i s ICSI.
@gammaray Je mi líto, že jsi dostala výpověď, to bylo nečekané?
@wodanka My máme taky celkem mizerný spermiogram, všechny hodnoty v červených číslech a podařilo se, takže oni tam určitě něco najdou :slight_smile: .
30. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 zdravím holka.bylo to spíš čekané,snižování stavu zaměstnanců z důvodu rekonstrukce-zmenšování velikosti prodejny.ale mě to tedka fakt neva,uvidím co bude za rok,něco určitě budu pak hledat nebo bych doma s mužem asi taky zblbla :grinning: :grinning:

holky a hezké prázdniny :grinning: :grinning:
30. jún 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,,, vy co mate spatny spermiogram :frowning2: chci se zeptat jestli vam nabidli nebo uz nekdo ma za sebou ivf s metodou IMSI?? a pokud ano tak jestli se IMSI muze zkombinovat s metodou PICSI.. nam to prave v caru nabidli a rada bych vyuzila oboji.. mam strach aby se nam kvuli spatnemu spermiogramu podarilo vubec neco oplodnit a neprisli jsme zbytecne o hrazeny cyklus pojistovnou ... moc dekuji za odpovedi
1. júl 2011 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wodanka je to metoda, kterou vyberou zralé spermie. Ony ty nejrychlejší údajně nemusí byt taky ty nejlepší. Takže do misky daji nejaký gel a ty spermie to přitáhne. Tak mi to laicky vysvětlovala sestřička v caru.
@gammaray taky si užívejte prázdnin a slunicka. A ja jsem taky ze sev. mor.
@diadiana jo,jo doufám, ze Pisci zabere.
1. júl 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maarina to teda fakt netuším, ale myslím si, ze by to mělo jít. Fak nevím. A co Ti na to říkali v Caru?Nebo si to s nima ještě neresila?
1. júl 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 no me nabidli IMSI a me to tam v tu chvili nenapadlo se jeste zeptat na PICSI..ale jdu tam v pondeli tak se zeptam,,chci pro to udelat vsechno... no vycetla jsem na mk, ze bych asi neprisla o hrazeny pokus pokud by vubec k transferu nedoslo ale stimulace by prisla vnivec, leky za ni a dasi cekani :frowning2: ...tak to vypatram a uvidime co dal :slight_smile:
1. júl 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maarina tak to pozjistuj. Vlastně dokud budeš stimulovat, tak si vždycky můžeš něco i přidat. Si myslím. Ja vlastně taky doplnila Pisci az pak a nikomu to nevadilo. Pokud tyto metody jdou sloučit, tak to určitě není marne. Přeju hodne štěstí. A opravdu pokud nedobře ET o pokus nepřijede.
1. júl 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 :slight_smile: dekuju ti :slight_smile: mej se fajn :slight_smile:
1. júl 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wodanka tak potom je to na dobrej ceste musime len tomu verit
1. júl 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska64 zdravím....ještě jste s malou vcelku ? :dizzy_face: :dizzy_face: máš to myslím za pár,jestli se nepletu.hodně štěstíííí :dizzy_face:
3. júl 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray Ahojky, jo jo ešte sme kinder surprise :grinning: Ale je uz docela nizko, strasne mi tlači na močovy mechur a ked chodim, tak ma tam dole pobolieva. Tak to už možno tak dlho trvať nebude. ....alebo to je iba moj pocit a nakoniec budem prenášať :grinning:
Gratulujem oslavencom k narodeninám!!! Hlavne vela zdravia a vždy usmev na tvaričkach :grinning:
3. júl 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok