Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rebo
5. júl 2011

Nebojte sa kočky, ja si vás občas čítam, ale nemám čím prispievať. Zajtra idem do poradne, tak možno napíšem nové správy. @nali1 blahoželám. Som rada, že preberáš štafetu.

jada1
5. júl 2011

@gammaray okrem toho, že mi je skoro v kuse blbo a všetko mi smrdí sa mám fajn 😀 .
@nali1 ak sú čiarky pekné, tak je to tam 😵 😵 😵
@gammaray @nali1 kočky, ja tiež ládujem do seba tie lieky ☹ . Ja som tiež nemala Pregnyl, ale mám Estrofém 1-1-1, Prednison 1-0-0 a Utrogestan 4-0-4(ten našťastie nejem ale vkladám). Ešte 1 týždeň a potom mám polovičné a ďalší týždeň štvrtinové dávky a potom už konečne nič 🙂 , už len ten Femibion.

jada1
5. júl 2011

@rebo že sa aj ozveš 🙂 . Ako ti dopadol ten I.trisemestrálny screening? Bola si na ňom? Ja som objednaná 2.8 k Dr,Čunderlíkovi do BA.

denda1301
5. júl 2011

@nali1 to si pekne povedsla,ja tiez budem rada " ked vobec bude" a neriesim nic len nech je alebo aj su zdrave...moj mm sa uz aj tak pohrava s myslienkou dvojek 😉

denda1301
5. júl 2011

@rebo 🙂

rebo
5. júl 2011

@jada1 screening v celku dopadol dobre, akurát myslím si, že hodnota na rubeolu mi vyskočila, takže mi majú robiť znovu. Že vraj sa to stáva, tak uvidíme.

wodanka
5. júl 2011

@nali1 dakujem za info, uz som to pozerala aj nete, tak uvidim, co nam povedia, ale celkom sa mi to PICSI pozdava

wodanka
5. júl 2011

@misha83 aj u nas je spermiogram nanic, ale bola by som rada, keby nieco nasli a mohli sme pouzit manzelove spermie

misha83
5. júl 2011

@wodanka Věřím, že najdou, jaké má manžel hodnoty?

gammaray
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nali1
6. júl 2011

@gammaray jsou uzasni. Mate nádherné děticky. A v pohybu musí byt teda fakt nadherni 😀 Ja dnes ověřovala // a jsou tam porad stejne silné, tak uvidíme. Řekla bych ze testovací stejna jako kontrolní.Taky přeji všem krásný den.

nali1
6. júl 2011

@rebo ahoj , zatím to vypada ze jsem zodpovědná stejne jako jada 😉
@denda1301 u nás je to úplne stejne,nejdriv naprosto věděl, ze se to povedlo , říkal jsou tam,je proste pressvedceny, ze jsou dve. Ja se radši držím při zemi, az se někdy pristihnu ze řádné plasim. 😒
@wodanka myslím ze to je fakt dobra metoda, zatím jsem slyšela jen dobre reference.
@jada1 z tebe uz je řádná tenhle a za chvilku úplne bez léku. Super.

jada1
6. júl 2011

@nali1 super 😵 😵 😵 . Už ti môžem potichúčky gratulovať a veľmi sa teším, že táto tehu vlna pokračuje 😵 😵 😵 a do konca roka budú zo všetkých čakateliek tehulky 😵 .

Kočky s tými dvojčatkami: hovorí sa , že pán boh nadelí každému toľko koľko zvládne. Dvojky sú úžasné, ale ja neviem, či by som to zvládla. Ak mám byť úprimná, tak som aj rada, že je jedno.Nemá mi kto pomôcť, rodičov mám ďaleko, takže budeme na to sami s mm a popritom budem musieť doma pracovať. Takže mne nadelil len jedno, aby som všetko v pohode zvládla 🙂 . A ak sa nám to zapáči, môžeme ísť ešte pre našich mrazáčikov o nejaké dva roky. 😀 . To už ale budem mať 42 rokov ☹ .

nali1
6. júl 2011

@jada1 ještě se radši držím při zemi. A s zemi dvojcatky mas pravdu, kazda budeme mít to co zvladnem. 😉

denda1301
6. júl 2011

@gammaray no ti poviem,že sú krásne deti musíš byť šťastná,dúfam,že aj my ostatné sa dočkáme takejto radosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@nali1 teším sa spolu s tebou tak tento pocit by som chcela zažiť konečne vidieť na tehu teste // 😉

@jada1 42 je ešte v pohode 😵 pokiaľ si fit tak zvládneš..... kedy ideš na dalsie vysetrenia???? Ja idem teraz na urad práce jááj ako sa mi nechce 😠 neznášam urady.....

denda1301
6. júl 2011

a už som tu opäť aj s fotečkou 🙂 minule som si ju vymazala nechtiac 😵

misha83
6. júl 2011

@nali1 Supééééér, moc Ti to přeju!!!

nali1
6. júl 2011

@denda1301 dockas se, uvidíš. Ja si připadám, ze to nemůže byt pravda a porad tomu nevěřím. Možna tomu nějak vnitrne ještě nechci věřit po těch zkušenostech. Připadám si, ze uz dva mesice žiju ve stresu. Zítra jdu poprvé od ET do práce, tak jsem zvědavá.
@misha83 misulko děkuju, ale víš jak ... 😉 Nějak se z toho porad nemůžu vzpamatovat. Porad běhám cura,uz.Si připadám jak curaci panenka. Břicho me poboliva od neděle, tak jsem porad ve strehu.

jada1
6. júl 2011

@denda1301 jój fit to som. Ja som taký nezmar. Teraz som už síce ako spomalený film, lebo sa rýchlo unavím, ale predtým som stíhala všetko dom, záhradu, prácu, cvičenie 😀 . Na kontrolu idem 27.7, držte palec. Ešte stále tam chodím s malou dušičkou, aspoň kým neprejde aspoń ten 12tt.

@nali1 ja doteraz tomu nemôžem uveriť, niekedy mám pocit, že sa mi to len sníva 🙂. Takže tento pocit budeš mať asi ešte dlho. 🙂

gammaray
6. júl 2011

@denda1301
@jada1
@nali1 a všechny ostatní,dočkáte se a už brzy,toto je fakt podle mě plodná diskuze a my vám budeme držet palce všech 8-9 měsíců. 😉 😉 vím, co to je za trápení ,takže si mooc si to zasloužíte !!!

nali1
6. júl 2011

@jada1
@gammaray vypada to na opravdu hodne plodnou diskusi 😉 Zjistila jsem, ze budu potrebovvat asi léky. Kdy jste šly ke svému doktorovi?

beruska64
6. júl 2011

Ahojte 🙂 Plne suhlasim z gammaray, zmenilo sa to tu na plodnu diskusiu, tak tomu verim, ze onedlho aj netehulky budu tehulky a tehulky budu uspesne nadalej tehulkovat a potom rodit 🙂 a tesit sa z drobcov.
Ja som uz konecne dobalila tasku, lebo ma vsetci strasia, ze to uz urcite dlho trvat nebude. A mysli si to aj doktorka. Mala je uz hooodne nizko, a poslickovia su stale castejsie a obcas aj bolestive. Ale ja si myslim, ze to este potrva. Tak im vsetkym hovorim, nech neblaznia, ze chcem byt este daku dobu tehulka 😀 Pacilo by sa mi keby sa narodila 1.8 to bude vyrocie nasej svadby. A bolo by to take symbolicke lebo dve ciarky sme nasli na teste 11.11 a to mame vyrocie nasho prveho stretnutia. A este som zistila jednu divnu vec, ked som si listovala v starom diari, ze o nase dvojcatka sme prisli 24.7 minuly rok a teraz mame termin 24.7. A vtedy, ked sa to stalo tak sme si z mm strasne zelali aby sme do roka a do dna mali mimco! Pamatam si presne, ze sme hovorili, ze do roka a do dna! Tak ma to trochu desi, zeby nas tam hore vypoculi 😲

jada1
6. júl 2011

@gammaray ty si naše zlatíčko, že nás tu takto podporuješ, aj keď si už dávno mamina 😵.

@beruska64 vskutku veľmi zvláštne s tými dátumami. My sme sa s mm zoznámili v máji, tak máme radi tento mesiac. Keď som mala robiť testík, tak som si vravela, že musím ho spraviť ešte v máji. Som mala taký ciťák, že bude pozitívny a bol. Testovala som 31.5 😵

nali1
6. júl 2011

Skoro z toho běhá mráz po zádech. Z toho plyne, ze to tak všechno ma byt. 🙂

rebo
6. júl 2011

Tak z kontroly sme doma. Všetko je OK. Drobci rastú ako majú. 18.7. idem na tripple testy, tak dúfam, že budete držať palce.

bondy
6. júl 2011

Po dlouhé době se hlásím, ale přísáhám že Vás čtu kažký den. Nali1, mocinky gratuluji a pokud nemáš problémy , tak v práci nebudeš tak pozorovat to bříško, ale to měla každá.
gammaray, boží dar ty dětičky. 😀
rebo mám radost z Vaší kontroly hlavně se nestresovat.
jada1, drž se holka , teda holky 😀 😀 😀 .
misha83, transfer zkuste pohonit do konce roku je rok zajíce a ten je hooooodně plodný.
denda1301 s tou fotečkou je to lepší, taky to máš za pár, další těhule na řadě . Vy můžete mít klidně dvojičky, Vám se velký kočár vleze domů 😀 😀 😀
Já byla na prvotrimestr. scren a ten dopadl tak že i přesto že mám darované vajíčko tak vyšlo riziko down, syndr. 1/40 takže mi ve středu 29/6 brali choriové klky. Bohužel materiálu bylo tak málo tedy odběr se nezdařil a tak za 14 dní jdu na plodovou vodu. Nebudu se ani rozepisovat o stresu,prostě mě asi vesmír zkouší.Termín porodu mám už 5/12 2011 mám vysoký tlak tak plánovaný císař.
tak jsem byla týden doma ale zítra jdu do práce abych na to nemyslela.
Mějte se hezky sluníčka 😀
Koho jsem neoslovila ať promine, zdravím všechny samozřejmě.

misha83
6. júl 2011

@nali1 Jééé, na tu čůrací mánii si taky vzpomínám 🙂 . Věřím, že všechno bude dobré!!!
@bondy No zajíc nezajíc, nevím, jestli do konce roku vůbec o tom budu uvažovat...

nali1
6. júl 2011

@rebo obrovská gratulace a palecky 😉 určitě držet budeme

nali1
6. júl 2011

@bondy tak Tobě taky hodne štěstí a ted uz se karta obrátí a bude dobre. 😉

nali1
6. júl 2011

@misha83 ja myslím, ze se ještě rozhodnes. Do konce roku je času dost. Taky mám v živě paměti, jak jsem říkala ze to po tom potratu nedám a pak jsem se nemohla dočkat. Dusička bude bolet porad.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre