Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kacorek
14. dec 2011

@silvinnka
Silvi moc moc gratuluju 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak buď na sebe opatrná a ať je všechno v pořádku 🙂 !!!!

anubis
14. dec 2011

@kacorek
Mě prsa bolely už druhý den po ETu a ještě nepřestaly 😀 asi dobré znamení 😝 a nafouklá nevím,já měla chut na čočku,tak jsem byla nafouklá a nevím z čeho 😎

kacorek
14. dec 2011

@anubis
A dodatečně všechno nej ke svátečku !!!!!!!!!!!! 😉

amatka
14. dec 2011

@kacorek ahoj...dnes som 8 den po ET a zatial sa citim dobre len vcera som mala take jemne bolesti ako pred mrchou a pichalo ma v podbrusku, prsia mam asi o dve cisla vacsie 😀 ale inak ziadne ine priznaky.....drzim ti palceky moc moc moc 😵

anubis
14. dec 2011

@kacorek- Děkuju paní 😵
@amatka-a ještě tě nesvrbí prstejčky?

kacorek
14. dec 2011

@anubis
Ajojky, promiň, dýl jsem tu nebyla a pročítám příspěvky !!!!! Jj, do práce chodím, ale snažím se šetřit. I když dělám v obchodě a teďka je to na palici. Ale mám super parťačku, která mi hodně pomáhá, tak to jde. Však to je správné, že se nudánkuješ !!!!!!!!!!!!!!!! Kde že Ty vlastně bydlíš? Já mám v papírech tetovací den 23.12. a to je mi k tomu přijede letos na Vánoce i moje zlatá mamča, tak to musí prostě vyjít !!!!!!!!!!!!!! 🙂 😀

kacorek
14. dec 2011

@amatka
Navzájem holka !!!! Jéžiši, já jsem tak zvědavá...to bude super, když budem zase hlásit jedna za druhou // dálničky !!!!!!!!!!!!!!! Holky, ten letošní Ježíšek bude ten nejhezčí !!!!!!!!!!!!!! 😀

amatka
14. dec 2011

@anubis ano ano a velmi ma to laka si testik urobit ale ma strach ze tam bude bielo.....

anubis
14. dec 2011

@kacorek
Jj,jen hezky dočítej 😀 a koukej se šetřit budoucí mamino 😵 Já jsem z Mladé Boleslavi,a ty z Prahy?a vydržíš to do 23.12.?????a nebo budeš taky za tajnačku?

kacorek
14. dec 2011

Tak, já se s vámi musím rozloučit, musím dodělat cukrovíčko 😀 ..... Tak se mějte moc krásně a všem přeju jen a jen štěstíčko a samé // dálničky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak mějte se krásně.... 🙂

kacorek
14. dec 2011

@amatka
ještě počkej.....a nebude tam bílo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anubis
14. dec 2011

@amatka
Já se taky bála,ale ta zvědavost vyhrála 😝 a neměla jsem PK a už 8 den tam byl duch 😎 ale nechci tě navádět....já to zkoušela i 6 den,ale to tam fakt bylo bílo,ale brala jsem to tak,že by to byla velikáááá náhoda,kdyby tam už něco bylo 😀

kacorek
14. dec 2011

@anubis
Rozkaz šéfová !!!! 🙂 A Ty taky !!!! Jj, já jsem z Prahy..... No taky mě svědí ruce, ale těžko říct, třeba né, ale chtěla bych počkat.... uvidíme do kdy to vydržím. 😅

anubis
14. dec 2011

@kacorek Jasnačka a nespal cukroví-max.jeden plech,jinak to prý nejsou vánoce 😵

amatka
14. dec 2011

@kacorek ty kedy budes testovat ,pockas tých 14 dni??? dufam ze budeme mat tie najkrajsie vianoce s nauzasnejsim darcekom 😵

ea09
14. dec 2011

@anubis chtěla bych se zeptat na jakou kliniku chodíte

anubis
14. dec 2011

@ea09
Ahoj,my jezdíme do Libereckého Gennetu,a ty?

ea09
14. dec 2011

@anubis no já zatím nikam, jen hledám nějaké informace. Já to vidím na Brno,ale nevím na jakou kliniku 🙂

anubis
14. dec 2011

@ea09
Tak hodně holek si chválí reprofit,právě v Brně,vím,že tam jezděj z Prahy i ze Slovenska.A co máte za problém,jestli se můžu zeptat?

ea09
14. dec 2011

@anubis byla jsem na gyn.u našeho doktora 13 den po menz.a řekl že se netvoří vajíčka ,tak mam zase přijít po dalším menz.zase 12 nebo 13 den a že uvidí co a jak jinak že mi dá léky ,ale asi to vypada na darované vajíčko tak se informuji co a jak. Taky jsem se dívala a je tam v 80% Reprofit 🙂

anubis
14. dec 2011

@ea09
Tak uvidíš,ale po .jednom cyklu ještě není vše ztracené,mě třeba sledovali asi půl roku,jenže já neměla ani menzes...takže předčasný přechod...a jaké máš FSH a AMH ?

ea09
14. dec 2011

@anubis nejsem v těch skratkách zběhlá 🙂 jsem nováček prosím o vysvětlení 😀

anubis
14. dec 2011

@ea09
Promin,fsh-je folikulostimulační hormon-to ti může nabrat gyndař-je to z krve nejlépe 2-3den menstr.cyklu.Ale ten může hodně kolísat,proto je lepší AMH-Antimullerůvhormon-taky z krve 2-3 den cyklu,a ten ukáže kolik se ti tvoří vajíček a jakou máš ještě zásobu vajíček.Mělo by to být kolem 1-2 ale může být i daleko víc.Já třeba měla 0,01-což je nejhůř co mi mohlo vyjít a fsh 63 a musí být do 10.Takže nedělej žádný závěry-nech si nabrat krev a pak teprve přemýšlej o darovaných.Nebo jedte rovnou do caru-tam ti vezmou krev hned při první návštěvě a uvidíte 😉 nemá cenu se hned stresovat darovanýma vajuchama 😉

ea09
14. dec 2011

@anubis dík za vysvětlení.Ještě jsem na ničem nebyla a už se nervuji 🙂

anubis
14. dec 2011

@ea09
přesně tak 😉 na nervíky máš ještě mooooc času 😀 ale když už je to fakt poslední možnost-je tam větší úspěšnost,necpeš se tolika hormonama jako dárkyně a ty nosíš bobíska nebo bobísky u sebe,ty porodíš,takže je to tvoje a nic už neřešíš 😀 já jsem dnes 16 den po embryotransferu z darovaných a jsem těhotná 😀 krásně hned napoprvé 😀 takže žádný stresy a nervíky 😵

ea09
14. dec 2011

@anubis tak to jsi mě uklidnila celkem 😀 na kolik tě to vyšlo s těma darovanýma vajíčkama a jak dlouho jste čekaly na vajíčka od darkyně 🙂 moc ti gratuluji k miminku 🙂

anubis
14. dec 2011

@ea09
To jsem ráda,musíš to brát tak to přijde-třeba já jsem vděčná za tu možnost s darovanýma-jinak adopce a k té jsme ještě nedospěly 😝 a vyšlo nás to asi na 52tisíc.Ale třeba kacorek-chodí do Brna a vyšlo je to na 30tisíc.A v říjnu jsme se rozhodly pro darovaná a 28.listopadu už mi tam zaváděli dvě krásná embryjka 😀 zkus napsat holkám co chodí do Reprofitu,řeknou ti víc 😵 😵 a děkuji,je to super pocit a pořád mi to ještě nedochází 😀

carlik
15. dec 2011

@ea09 přidávám se k Reprofitu v Brně, jsou tam prostě kouzelníci. Takže zatím se objednaj na konzultaci a oni ti určitě navrhnou napřed nějakou minimálku a až když se nic nebude dařit, tak je možnost darovaných.

kacorek
16. dec 2011

@anubis
Tak tak... ale nepodařilo se mi to letos, je to celkem dobře upečené. Tak jsem ráda. 🙂

kacorek
16. dec 2011

@amatka
Zkusím to 😖 ....říkala jsem si, že co má být, to taky bude. Takže v papírech od dr. mám napsáno, že testit mám toho 23.12., tak to taky dodržím.. 😵 A určitě budeme mít ty nejkrásnější Vánoce 😀 !!!!!!!!!!!!!!! Uvidíš !!!! A co Ty, dobrý?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre