• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@reklamka Tak to v brne budes ako v inom svete. Mne doktor na maily odpoveda takmer obratom, nikto ta tam nebude vodit za nos, maju uplne iny pristup, teda stale hovorime o Reprofite. Napr. na taku Repromedu som pocula kadeco aj negativne, avsak osobnu skusenost nemam,, na Reprofit sa hadam este nik nestazoval. Moc ti drzim palce. :wink:
13. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita - diiik za rady. ja ti prajem aby si si uzivala tehotenstvo az do uspesneho konca. :dizzy_face: vam sa to teda podarilo az na 4krat?
13. mar 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reklamka Dakujem. :wink: Nam sa to podarilo az celkovo na 9. pokus, ale na 4.pokus s darovanymi.
13. mar 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibka1
ahoj, ja som to ratala tak, ze som vedela, kedy mala darkyna menstruaciu a podla toho.....ty ked si mala 22.2. transfer po siestich dnoch, tak by to malo byt 22-6 - to je oplodnenie, teda 17.2. a opu darkyne sa robi cca po 14 dnoch stimulky, takze 17.2-14=3.2. mala asi zaciatok menstruacie a podla toho si to vyrataj.....neviem ci som ti to vyratala spravne......

a hlavne teraz som si vsimla, ze si mala ket........
13. mar 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita
ahoj brita,
nevies mi nahodou poradit ohladom tej hnacky......uz sa celkom bojim, dnes je to 3 den......
nebeham casto na wc, ale ked idem, tak mam uplne riedku a taku do zlta......inak mi nic neni, ani krce nemam, akurat obcas pocujem ako sa mi vzduch premiesava cez creva...
13. mar 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa Ak mas doma cucoriedky, je to absolutne najlepsi a najzdravsi sposob, ako hnacku zastavit. Mna tiez trochu trapila na zaciatku tehu a kedze lieky sa moc nesmu, dala som si za dve lyzicky a takmer hned mi to ustalo.
Neboj sa, babatko to neohrozi, len musis vela pit, aby si sa neodvodnila.
13. mar 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podozrenie z umyselneho ociernovania firmy. ”
13. mar 2012 o 20:42 • bibka1
@bibka1 Tak najblizsie, ked pojdes na sono, budes uz mat plodik aj srdiecko :wink:
13. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka1
a ake si mala hcg??? na utz bolo jedno mimi???
14. mar 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podozrenie z umyselneho ociernovania firmy. ”
14. mar 2012 o 09:12 • bibka1
14. mar 2012 o 09:14 • bibka1
Kočky chtěla jsem se jen zeptat, jak dlouho ste čekali na dárkyni? Myslím asi hlavně kočky z Prahy? Díky za info :slight_smile:
14. mar 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 09:24 • bibka1
14. mar 2012 o 09:26 • bibka1
14. mar 2012 o 09:46 • bibka1
@zojaaa, doufám, že už ti je lépe. Já dnes byla na krvi, zítra bude výsledek.
@reklamka my na dárkyni, ani moc nečekali, do dvou měsíců jsme měli vše vyřízené i s pojišťovnou.
@bibka1 gratuluji těhulko, čekáš jedno nebo dvě mimi ?
14. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka1 - gratulujem aj ja. ty si chodila do brna?
14. mar 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 11:01 • bibka1
14. mar 2012 o 11:01 • bibka1
@bibka1 - ach, tie nase bratislavske centra... to je katastrofa. my sme v gyn-five, cakame uz vyse roka na darovane a stale sme sa napr. od oktobra neposunuli ani o miesto. hlavna vec, ze najprv povedia inu sumu, potom este raz taku velku atd. o pristupe a komunikacii ani nehovorim.
mam chut sa na to vykaslat a ist fakt do brna. my by sme nemali okrem krvnej skupiny ziadne ine naroky. ja uz nezvladam cakanie a hlavne, roky mesiace utekaju.

a neboj, bude iba jedno. :slight_smile:
14. mar 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reklamka ten problem je len v tom že darovať sa dá isť len raz ročne, minulí rok som bola v juli a tento rok som chcela isť tiež začiatkom roka ale musím počkať júl :frowning2:
14. mar 2012 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andika10 - to naozaj? :confused: :rolling_eyes:
dakujem za info. :wink:
a kde si bola darovat? v ktorom centre?
14. mar 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reklamka v Gyn five, aj keď maš neuspešne IVF ďalšie môže byť až o 6m kvôli hormonálnym injekciam
14. mar 2012 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andika10 - juj, takze v juli bude o jednu dakrynu v mojom centre viac. :wink: :slight_smile: ja som uz zufala z toho cakania. ja som hned od zaciatku vedela, ze aku mam diagnozu, takze rovno ma dali na poradovnik a cakame a cakame... :rolling_eyes:
za vsetky cakatelky na darovane ti velmi pekne dakujem, ze si taka slachetna a ze si darovala. :dizzy_face: :sweat_smile:
14. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na povzbudenie, kamoška ide tiež, preto som sa rozhodla darovať lebo aj mi máme deti z darcovských spermií, takže zhruba viem aký to je pocit, len akurat že tam nie su čakacie doby, želám čo najmenej čakania :slight_smile:
14. mar 2012 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andika10 - dakujem velmi pekne. :wink:
14. mar 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera jsem byla na UZ.Doktor viděl jen malé těhotenství,tak mi nabral krev.Dnes výsledek hcg 8 :cry: :cry: :cry: .Mimi se přestalo vyvíjet :cry: :cry: :cry: .Prodělala jsem silnou virózu :angry: ,tak si myslím,že by to mohlo být tím.V pátek má můj oš.lékař ambulanci,tak se sním domluvím,co dál.Nevíte někdo,za jak dlouho můžu jít na KET?Máme ještě 8 sněhuláčků :slight_smile: ,tak doufám,že to s nima vyjde :wink: .Nejhorší bude návrat do práce,máme tam pěknou drůbežárnu.Uvažuju o tom,že bych o KET nikomu neřekla a do práce normálně chodila.Máte s tím někdo zkušenost?
14. mar 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok