• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

1. decembra 2016 
@kerkyra to mě moc mrzí :frowning2: příště to vyjít musí ! Budu ti moc držet palečky :slight_smile:
14. mar 2012 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Podozrenie z umyselneho ociernovania firmy. ”
14. mar 2012 o 15:09 • bibka1
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Podozrenie z umyselneho ociernovania firmy. ”
14. mar 2012 o 15:11 • bibka1
@bibka1 Ahoj, ja som od krvneho pozitivneho testu uz chodila ku mojmu gyndosovi na kontrolu velmi casto, takze ked som bola na kontrole 6+3tt, tak sme uz videli oba plodiky aj so srdieckami. Tyzden predtym sme samozrejme videli najskor dutinky so zltkovymi vackami. My sme dali vlozit dve embryjka a obe sa chytili. :wink:
14. mar 2012 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. mar 2012 o 16:10 • bibka1
všem moc děkuju za podporu,vážně mi pomáháte.Uvidím,co řekne Dr. v pátek.Na KET chci co nejdřív to půjde :wink: .
14. mar 2012 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@twininky já do práce nechodila a vůbec nevím,kde se ta viŕóza vzala.To bych musela být v izolaci.Já vím,že se na lidi můžu vy...,ale radši bych,kdyby o tomn nikdo nevěděl a to s neschopenkou nejde.Ještě uvidím,jak to bude probíhat po návratu do práce.
14. mar 2012 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kerkyra ahoj, to mě mrzí, že vám to nevyšlo :frowning2: Záleží, jakou práci děláš,pokud to není nic fyzicky náročného, tak si myslím, že tím, že chodíš do práce, tak vývoj miminek nijak neohrozíš :wink:
S tou slepičárnou v práci to znám, u mě je to podobné, teď zrovna podstupuji minimální stimulaci, a v práci si beru dovolenou, kdybych přinesla propustku potvrzenou z CARu, tak už by to letělo....Na PN jsem rozhodnutá, že půjdu, až kdyby to náhodou vyšlo, a nechám si ji vystavit od obvodní doktorky, aspoň prozatím, než bude těhotenství jisté :slight_smile:
Jinak, pokud mi nevyjde minimálka, tak půjdu taky do darovaných vajíček. Na kolik vás to vyšlo celkem?
Nám to doktorka vyčíslila asi na 50000,- :astonished:
14. mar 2012 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rosalu
ja som uz zasa dobre.....ale nechcem to zakriknut :grinning:
kolko dni po et si bola na krvi???ja idem v piatok zasa na krv a ult, tak som zvedava....

inak minuly tyzden, ked som bola v car, tak mi zvysili davku utrogestanu na 3x3 denne a estrahexal nalepky na 300......tak dufam, ze to bude dobre....
14. mar 2012 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kerkyra
moja je mi to luto, myslim na teba :frowning2:
14. mar 2012 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojaaa
to jsem ráda, že ti je fajn :slight_smile:
Na krvi jsem byla dneska a to jsem 12 den po ET, zítra tam budu volat na výsledek

@kikina9
nás vyšel cyklus s darovanými cca na 45 000,- Kč a z toho bylo 20 000,-Kč pro dárkyni a vše ještě na pojišťovnu. Kam chodíš do caru ?
14. mar 2012 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rosalu Chodím do Zlína, taky mám ještě 2 pokusy na pojišťovnu :slight_smile: Pro dárkyni by měla být odměna 15000,-
Ještě mi k ceně připočítali nějakou injekci na zastavení cyklu, která bude stát skoro 4000,- a prý ji nehradí pojišťovna. Měla jsi taky něco takového?
14. mar 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kikina9 ne tu jsem neměla, platila jsem jen dárkyni 5000,-Kč za léky a pak nás sladily podle ms
14. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rosalu
@zojaaa
holčičky moje přeju vám krásné a úspěšbné těhulkování a doufám,že se jk vám po prvním KET přidám :wink:
14. mar 2012 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@twininky moooc ti tvé těhu přeju a zároveň závidím.Doufám,že taky někdy uvidím srdíčko a nejen dvě // :wink:
14. mar 2012 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@Kerkyra držím pěstičky na KETÍK a s tou prací tomu dobře rozumím dělám s 12 babama různého věku a je to pěkná drbárna!! Když jsem se vracela po 2.IVF v prosinci-akorát jsme měli v jeslích mikulášskou besídku, tak se mě jedna kolegyně ptá hned mezi dveřma-samozřejmě přede všema- Ty jsi přišla jen na skok, nebo se vracíš na stálo? Musím říct, že mě totálně uzemnila, a to jsem se tím v práci nijak neprezentovala,hold tamtamy pracují spolehlivě :grinning: . Ted jsem od konce února na neschopence s kolenem, do práce bych měla jít 2.dubna, v půlce dubna jdu na laparku a hysteroskopii a na květen se máme hlásit do centra na darované-mám to sice krásně naplánované, ale budu se modlit, aby mě v práci nesežrali!! :grinning: :grinning: Nebo rovnou nevyhodili :grinning:
@kikina9 Kiki kdy jdete na IVF?
15. mar 2012 o 06:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Babenky, ja som bola minuli tyzden na ET s darovanymvajickom, uz som v 9 den po citim sa zatial v pohode len ma strasne svrby cele telo, berem lieky Estrofem a utragestan. a robila som si baby test vcera a ukazalo mi dve ciarky ale jedna je taka slaba.na krvne testy idem az o tyzden.mam ten test brat ako ze som tehotna? ma niekto skusenosti s tym svrbenim tela?
15. mar 2012 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zeina62 taky jsem měla jednu čárku o dost slabší, ale během dalších dnů se o dost zvýraznila, tak zkus testit za dva dny a jestli zesíli tak jsi těhulka :wink: ... moc ti to přeji. Ty léky beru stejné a mám ten samý problém, ale nejvíce na rodidlech grrrr :angry: Dneska budu volat mudr., tak se na to optám.
15. mar 2012 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rosalu
Ahoj, kedy budes volat do car??
Už som zvedava :grinning:
15. mar 2012 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rosalu ahoj Rosalu dnes som si robila zase test a je tomu presne 7 dni od vkladania a bola tam zase len slaba ciarka.ja som tiez dnes volala lekarovy ohladom toho svrbenia a povedala mi sestra ze nemam zastavit lieky v ziadnom pripade a ze mam este zavolat poobede, tak som zvedava. ja len dufam ze to neuskodi plodu to svrbenie:frowning2: a tie ciarky ma dost znepokojuju ze su neni tmavsie. asi skusim zase o par dni ten test
15. mar 2012 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj aj ja som mala druhú čiarku že ju ani vidno nebolo a mám 2 mesačné dievčatko držím palce
15. mar 2012 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@martuska00 podporila ma tvoja odpoved dakujem :slight_smile:
15. mar 2012 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojaaa :grinning: volala, je to tam :wink: ale zapomněla jsem se zeptat na HCG :unamused:
zítra tam mám přijet pro léky, tak se hned zeptám :slight_smile: ... děkuji, že na mě tak myslíš :slight_smile:
15. mar 2012 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok