• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
@twininky Ta rychlost mě strašně překvapila a taky povzbudila.Slzičky jsou pryč a teď se hrozně těším,až budu zas těhotnět :grinning: :grinning: :grinning: .
16. mar 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky to máš pravdu, člověk se nepřestane bát nikdy, nestačí jen najít //
16. mar 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky toho strachu se už nezbavíme dokonce života :wink:
Máš už nějaké dítko ?
16. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky moc ti to mimi přeji :wink: Já taky bojuji s tím přechodem už několik let. Mě bude letos 35 let a máme doma 15-letou dceru počatou přes antikoncepci ... paradox, viď ... když teď už jsme museli jen přes IVF a to s darovanými ... to je naše příroda
16. mar 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky to máš pravdu, snad každou druhou co znám má problém s otěhotněním a že to jsou i holky mnohem mladší, než jsi ty a mají prázdné folikuly.
No já jsem taky moc šťastná za mojí dcerku i když mi někdy dává v tomhle věku zabrat :grinning: ale budu moc šťastná i za další, přítel ještě víc :slight_smile:
Ty chodíš do práce nebo jsi doma ?
16. mar 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky tak tu školu si můžeš i při mateřský dodělat, to zvládneš :slight_smile:

Jo ty tak takový ženský taky znám ... jedna si tohle uvědomila ve 39 a taky musela podstoupit IVF protože už jim to nešlo, ale zadařilo se jim na první pokus. Je teda fakt, že si žijou přepychově, ale já nelituji toho, že jsem holku porodila ve 20-ti a teď si žijem myslím hezky, máme vše co potřebujem i když to nejsou dovolený 4x do roka :grinning:
16. mar 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky no on v tom rozdíl moc není, protože do IVF jsem šla už s jiným partnerem. Tak je to jako ,,poprvé,, moc po mimi oba toužíme. Sice mám dceru, ale od roka jsem s ní byla sama, tak jsem si ani mateřskou neužila, chodila jsem do práce a mamka mi tenkrát hlídala.
16. mar 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky já jedu v úterý teprve k mudr., tak uvidím. Hlavně, aby za pár dní bylo vidět srdíčko - a. Ani nevím, jak bych měla počítat tt, když jsme měli 4 denní embrya
16. mar 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky byla jsem 2.3
16. mar 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosalu tak dne bys měla být 4+1tt a termín porodu bys měla mít 22.11. :wink:
16. mar 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky no krááásný datum jsi mi vypočítala :grinning: ... dcerka je 22.3 :slight_smile:
16. mar 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, drzim vsetkym palce a nebojte sa,
16. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky si píšeš sama se sebou jo :grinning: jestli myslíš mě :grinning: tak ET
16. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 moc ti děkujeme a jak jsi na tom ty ?
16. mar 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky no já se v tom moc nevyznám ... moje poslední ms byla 9.2 a mívám 30 denní cyklus
16. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok