• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
ten test mám doteraz odložený :wink: :grinning:
15. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 držím ti palečky, ať už jen sílí // :wink: Já jedu zítra do caru, tak mi snad na to svědění něco dají.
15. mar 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosalu dakujem velmi pekne a neboj hadam to svrbenie prejde:slight_smile: daj vediet potom co ti povedali
15. mar 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosalu
To je super, gratulujem :grinning: :grinning:
Dufam, že to bolo pekne vysoke hcg..já som mala 11.den 1167
Zajtra idem znova do car na krv a utz, tak dufam, ze už bude vidno či jedno alebo dve, najradsej by som bola, keby bili srdiecka :dizzy_face:
15. mar 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julinka87 ahojky, my jsme se rozhodli zkusit ještě tento měsíc minimální stimulaci, dnes jsem byla na OPU, měla jsem 2 vajíčka, zítra si mám volat, jestli se podařily oplodnit, tak se teď modlím :slight_smile:
Pokud to teď nevyjde, tak půjdu do darovaných vajíček asi co nejdříve :slight_smile: Doktorka mě chce ale ještě předtím poslat na hysteroskopii, potom asi bude chvíli trvat, než vyberou dárkyni, takže ještě to asi chvíli potrvá :frowning2:
Holky, jaké jste si dávaly požadavky na dárkyni?
15. mar 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikina9 držím pěstičky :slight_smile: , Kiki já tu laparku s hysteroskopií beru spíš jako prevenci a jsem ráda, že na ni pujdu, a super je že se pak může hned do darovaných. Požadavky na dárkyni: aby měla podobnou barvu vlasů a oči hnědé, nebo zelené,na krevní skupině netrváme, jakou má manža si nepamatuju a já mám AB RH+ kterou má jen 7% lidí- a to bysme se tý dárkyně asi nedočkali :grinning: A když jsou to vysokoškolačky, tak bude určo chytrá, noo a mohla by mít aspoň 170cm-já mám 176cm ale to už bych chtěla asi moc :grinning:
16. mar 2012 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky vůbec nevím co řeknu až pujdem do dalšího pokusu, bud že si beru 14dní dovolenou a neodůvodňovat a nebo si dovču vzít a odůvodnit to-je to složitý-stejně se to tam rozkřikne, a kdybych to neřekla, a pak šla na neschopenku a do práce se už nevracela, tak se trošku bojim aby na mě nekoukali blbě, že jsem je podrazila a nechala je ve štychu.. Fakt nevím.. :unamused: Já jsem taková blbá, že beru ohled na ostatní v práci, ale na mě nikdo ohled nebere, známe to :grinning:
16. mar 2012 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87
Já mám taky AB+ a dárkyni jsme měly během chviličky-stejná krevní skupina a RH faktor je to nejdůležitější :slight_smile:
16. mar 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis jooooooooo???? :slight_smile: se zeptám tý naší konzultantky :slight_smile: . Je fakt, že jsem konzultantce říkala, že by bylo super,kdyby to malé mělo krevní skupinu po manželovi,že u mě to asi nebude tak jednoduchý-tak uvidíme :slight_smile: . Anubisku do jakýho ste chodili Caru?
16. mar 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87
Nejdřív jsme jezdily do Pražského gennetu,pak jsme si vzaly čas na rozdýchání :slight_smile: a asi po roce jsem přešla kvůli dojíždění a dlouhé objednávací době do Libereckého gennetu.V září jsme jely poprvé,udělali mi hormon.profil,manželovi spermio,pak jsem byla na hysteroskopii,ale mé vysledky byly žalostné,tak jsme v říjnu podepsaly žádost na dárkyni,čekaly na schválení pojištovny-to bylo do 14dnů a v listopadu už mi zaváděli dvě embrijka a jednomu se u mě zalíbilo :grinning: takže můžu doporučit-vše bylo strašně rychlé a ještě to vyšlo :dizzy_face:
A odkud jsi,a kam chodíš do Caru?taky si hodně holky chválí Reprofit v Brně-a tam je to i levnější....nás to vyšlo na cca 50.tis.-ale na první pokus :grinning:
16. mar 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
já chodím do gennetu na Letnou, a díky tomu že jdeme do dárkyně, tak jsem přešla do Archy. Akorát mám menší problém sednout si s doktorama :unamused: . Poprvé v gennetu jsme měli doktorku Langerovou, ta nám s manžou nesedla, tak jsme ji vyměnili :grinning: za doktorku Bukvovou-ta nám odešla na mateřskou,tak jsme byli v péči doktora Feldmára-super mužskej-vrátil se na Slovensko a jinak jsem v péči doktorky Jarošové-ta je fajn. No a když jsem přešla na Archu, tak jsme byli u doktorky Bartošové, ale když jsme si povídali byla lehce arogantní a dívala se všude možně po zemi-jen néé na mě :unamused: -zkrátka mi nesedla, tak jsem se nechala přeložit k doktorovi Daňkovi-no a toho jsem ještě neviděla,snad to bude v poho :grinning: . Jinak já jsem z Prahy a na letnou to máme asi půl hodky :slight_smile:
16. mar 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87
Tak to znám,já měla v Praze dr.Lovásovou a ta mi taky moc neseděla,ale ta už tam taky prý není.A v Liberci byly dva doktoři a péče super.Dokonce když jsem volala večer,že krvácím-poradily a hned na druhý den mě vzali i bez objednání-to potěšilo.Tak snad se ti poštěstí,nebudete dlouho čekat a konešně uvidíš na testu // :wink: já se prozatím loučím-jdu na kontrolu-tak snad uvidím i toho svého ufounka :grinning:
16. mar 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis děkuju :slight_smile: a držim pěstičky-budete se chtít nechat překvapit, nebo si necháte říct, co čekáte :wink: ???
16. mar 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podozrenie z umyselneho ociernovania firmy. ”
16. mar 2012 o 13:57 • bibka1
@bibka1 je mi to moc líto,prožívám to samé.Mě se embryo přestalo vyvvíjet v 7.týdnu nejspíš kvůli chřipce :cry: .Ale musíme být pozitivní a nabrat sílu na další pokusy.Mě dnes Dr. v CAR naplánoval KET za necelé 3.týdny.Teď jen odkrvácím,pak nastimuluju sliznici a jde se na to :slight_smile: .Tak už mám zas lepší náladu a navíc to slunčko pěkně nabíjí...
16. mar 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka1
preeeco????Co ti povedali??? pises ze napriek peknemu hcg???kolko si mala????

je mi to luto, mam pocit, ze sa to tu kazi..........kerkyra, teraz ty........co sa deje?????
16. mar 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som dnes prisla z car s velice zmiesanymi pocitmi..........
ked som bola 11. den po ET namerali mi 1167 jednotiek hcg, vraj je vsetko super, asi budu dve, na utz este nic nebolo vidno a dnes 18.den hcg iba 2400 :confounded: :angry: :rolling_eyes:
nerozumiem, bojim sa......vsak sa to ma zdvojnasobovat...........
robili mi aj utz, videli dva gestacne vacky, jedno malo aj zltkovy kruzok - cez ktory sa vyzivuje a druhe bolo prazdne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mam prist az o 10 dni zasa na kontrolu..........strasne sa bojim, tak som uz tomu verila, tesila sa a teraz toto......

@rosalu
ty si bola dnes v car???pytala si sa na svoje hcg????
16. mar 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podozrenie z umyselneho ociernovania firmy. ”
16. mar 2012 o 15:16 • bibka1
@twininky
ale dufam, ze aspon to jedno bude bojovnik........ :sweat_smile:
bojim sa, aspon jedno mimi, nevydrzim 10 dni, asi sa nabuduci tyzden objednam aj k mojmu gyn, myslim, ze on ma aj kvalitnejsi utz....
16. mar 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2012 o 15:22 • bibka1
teda holky to jsou změny :confused: , moc Vám držím pěstičky!!
@bibka už 8 pokus?
@zojaaa drž se!
16. mar 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa byla jsem v caru HCG je 330 a ty se ničeho neboj, vše bude v pořádku i kdyby to měl být jen jeden silný bojovníček :wink:

@bibka1 takové smutné zprávy :fearful:
16. mar 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibka1 mě nečistili,vysadila jsem utrouš a estrofem a začala jsem hned druhý den silně krvácet,tak to snad bude v pořádku a všechno odejde samo.Překvapila mě ta rychlost na přípravu na KET.Myslela jsem,že budu muset přečkat aspoň šestinedělí.Na UZ jdu 30.3.,to už budu stimulovat sliznici estrofemem a pak na KET.Jak dlouho trvá rozmražení?Jak dlouho se kultivuje?
16. mar 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok