Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

nelynka
29. máj 2009

ahojte

tak ja som nedopadla dobre, darcovstvo mi zamietli a strasne ma to mrzi ☹ 😢

mimka29
29. máj 2009

ahoj nelynka a prečo ti to zamietli ☹ Ideme teraz von, ale keď sa vrátime, tak sa prihlásim a môžeme si popísať, dobre zlatinko?

nelynka
29. máj 2009

ahoj mimkus..
no zamietli to koli tomu ze som ako dieta mala cysty v ladvinach a geneticka sa vyjadrila tak, ze to moze byt dedicne aj ked ani rodicia ani prardicia to nemali ale je mozne ze by to mali aj nase deti..je to 50% sanca, preto to zavrhli..

vika34
29. máj 2009

ahojte,
iwušv ,celý transfer som videla bud na obrazovke,ako naberali embriá pipetou z misky a potom na UTZ,len to cikanie bolo hrozné
nelynka,to ma mrzí ☹

nelynka
29. máj 2009

my toez pojdeme za chvilocku von..
dobetonovali sme predsienku tak si pojdeme kus posediet a vyzdvihnut kamosa co bude u nas spat, bo jeho nastavajuca je trosku nenormalna a nechapem preco mu stale vykrikuje ze ma milenky ked o tom nema najmensi dokaz..a potom ona sa robi chudatkom a on chudak uz nema na to nervy..a ani sa mu necudujem, ani ja by som nemala

mimka29
30. máj 2009

Ahojte,

nelynka ešte si smutná

vika ako sa cítiš s drobcami v brušku

ostatné babuľky pekný večer 😉

nelynka
30. máj 2009

mimka vies ze ano, velmi ma to mrzi ☹
necakala som ze bude niekde problem ☹

vika34
30. máj 2009

ahojte,necítim sa nijako vynímočne,je mi fajn,pekný večer

vika34
31. máj 2009

kočky ,kde ste sa stratili?Večer sama aj cez den sama ,tak aspon v noci tu niekto pride dufam 😒

mimka29
31. máj 2009

Ahoj vika tu som 🙂

mimka29
31. máj 2009

ešte stále som tu 😀

mimka29
31. máj 2009

stále som tu 😉

sue
31. máj 2009

Nely ☹
...a to ochorenie si diktovala keď sa ťa pýtal doktor? Či ti to vyšlo na genetike? Prepáč, nemám šancu všetko čítať 😔

mimka29
31. máj 2009

Ahoj sue ja tu čakám viku 😀

nelynka
31. máj 2009

sue diktovala som to este ked sme nastupovali do CARu vramci IVF, ale doktorka vravela vtedy ze to je vpohode..sledovana uz nie som, preslo to samo a poviem pravdu celkom som na to aj zabudla, kezde nemusim lietat na kontroly brala som to akoze som vyliecena...a pustila som to z hlavy..
nemaju to ani rodicia a zatial ani nikto v rodine...

no ale to hned zavrhli ze darcovstvo nepripada v uvahu..
a vysledky budu az za dva mesiace z genetiky tak uvidime...

sue
31. máj 2009

Mimka , zdravím ťa 🙂
Nely, ach jaj ☹

vika34
31. máj 2009

už som tu 😀

nelynka
31. máj 2009

sue mrzi ma to velmi, necakala som taky tvrdy ortiel ☹

ale aspon nam urobili genetiku aj s mm spolocne kef uz sme tam boli

vika34
31. máj 2009

mimka vydržala si čakať? alebo už nie ☹
ahojte všetky

mimka29
31. máj 2009

vydržala 😀

vika34
31. máj 2009

nezaspala si mi?My sme boli na návšteve a dorazili sme Až tak neskoro,pozerám tanečky na markíze

mimka29
31. máj 2009

nelynka, ako to môžu brať, že je to dedičné, keď to nemal nikto z tvojej rodiny. Tento rok som sa v škole učila, že genetecky dané, znamená, že to má niekoľko generáciíí v rodine. To nás potom učia hlúposti? alebo čo?

mimka29
31. máj 2009

Ja sa aj učím, aj pozerám tanečníkov, aj som sa kúpala ... som na koníkovi, proste všetko ... som nejaká vystrelená, len neviem kto bude za mňa ráno vstávať 😀

nelynka
31. máj 2009

mimka ja neviem, zamietla to geneticka hned ako to pocula.. ☹
tha smola ale aj tak som zvedava ako vyjde krv na genetike...

mimka29
31. máj 2009

nelynka - podľa mňa vám vyjde genetika úplne dobre.

nelynka
31. máj 2009

tak aspon jedno plus na tom bude..ale aj tak mam zamietnute darcovstvo ale aspon budem mat istotu ze my dvaja s manzelom sme OK

vika34
31. máj 2009

mimka ty si ,naakumulovaná,že všetko stíhaš

mimka29
31. máj 2009

Ale nič poriadne 😀 Teraz som si nasekala skúšky na kopu, aby som si potom pred zákrokom oddýchla. Ale kašlať na školu, radšej ty napíš ako sa cítiš ... nejaké zmeny ... pocity .... kedy budeš testovať ... všetko.

vika34
31. máj 2009

pocity -zmiešané
zmeny žiadne
tesdtovať nechcem
neviem či nebudem
😀 vaječníky občas pobolievajú
prsia bolia
tak to je asi všetko 😝

mimka29
31. máj 2009

Takže nechceš testovať, no neviem či to vydržíme 😀 aj keď viem, že u teba sa pozitývnym testom ešte strach nekončí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre