• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@kerkyra Kerky supéééér, tentokrát to už musí vyjít :wink:
@hope1 to mě moc mrzí,vím, jaká je cesta za mimískem dlouhá a náročná a moc držím pěsti na adopčátko :slight_smile: :wink:
@sambuca-Sabinko kočičko, jak ti je? Co mimísek? :wink:
16. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87 Ahojky!! :wink: No odpoledne jsme byli na veterině s našim starším pejskem, má něco s kyčelním kloubem a naříkal bolestí.. tak sem neměla čas na sebe. Nicméně padla 16.hodina a už nedám colu z ruky, ráno jsme poprvé pořádně zvracela.. asi sem si ty zuby čistila až moc důkladně :grinning:
Těšíme se na úterý, to by měl mít mimísek srdíčko a být zase o chlup větší.. tak sem zvědavá!
16. nov 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra supééér beru, gratulka!!!! Držíme pěstičky!!
16. nov 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca-chudinka malej,ulevilo se mu? Hurá srdíčko-to je moc dobře :slight_smile:
16. nov 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, chcm vas poprosit o info pre kamosku. jej sancou asi bude tehu s darovanymi vajickami - je po onko ochoreni a vajecniky nic moc neprodukuju. chcem sa opytat, kolko vyjde jedno IVF s vajickami od darkyne - prvy pokus v Iscare a Gynfive
16. nov 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 och len asi to je financne viac narocne ze? ja neviem ako zvladneme toto boze bojim sa aby som zbytocne tu nestracala cas ach jaj
16. nov 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope1 je mi to moc luto :frowning2:
17. nov 2012 o 05:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luskacik16 my sme si v Reprofite vsetko hradili bez poistovni ale stalo to za to :slight_smile:
17. nov 2012 o 05:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 no jo to stoji za to urcite, ale tak vies zatial mame tak financie ze aspon na tu bratislavu
17. nov 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luskacik16 tak na vas je rozhodnutie :slight_smile:
17. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 tak vies niektori su radi ze aspon to si vedia dovolit , chapes :cry:
17. nov 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak včera jsem byla na dalším UTZ před ET. Celkem mi včera udělali 3x UTZ a 3x z důvodu toho, že se mi tam objevila cysta a má dr. z té cysty nebyla moc moudrá !!! :unamused: Nabrali mi krev na hormon progesteron a že výsledky budou ještě ten den. Následovalo čekání, podrobnější UTZ .Sliznice roste, nejdřív první UTZ 7,3 ... dále 7,6 ... a na tom podrobnějším 7mm :wink: po šesti dnech užívání. No a dopadlo to tak, výsledky z krve jsou pěkný, cysta vyprodukovává zdravý progesteron, který miminku vadit nebude. Dárkyně jde už v pondělí na odběr vajíček, přítel v pondělí na odběr spermatu a já si mám zavolat v úterý, kdy bude ET :wink: Tak jsem to ani takhle rychle nečekala a jak mi řekl embryolog, tak ani oni nepředpokládali, že to bude takhle rychlé. Ještě mi dal fakturu na zaplacení poplatku pro dárkyni - 22.500,- Kč, kterou jsem včera už zaplatila. Ale zatím se nás nikdo neptal, zda budeme chtít ICSI atd., tak tam budu muset asi v pondělí zavolat nebo jak to bylo u vás? Embryolog akorát říkal,že partnerův spermiogram je v pořádku a že to ostatní se platí až při ET, ale my si chceme radši připlatit za ICSI.
17. nov 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a od pondělí večer začínám zavádět Utrogestan 2tbl. a pak 2-2-2 . Jinak beru taky kys.listovou už delší dobu. Co ještě doporučujete? :wink:
17. nov 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luca77 hlavne klud,pozitivne sa nalad a velmi sa nesledovat po ET, a chovaj sa uplne normalne ako keby nic, nie ze budes furt lezat, trochu zdraveho a hlavne opatrneho pohybu prispeje maternic a embriam. a velmi ti drzim palce
18. nov 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luskacik16 ja ta uplne chapem, ale ja som ti iba s vlastnej skusenosti pisala ze co sme boli 2X v BA , ze to boli vyhodene peniaze lebo vobec to nepomohlo a poznam kopec inych ludi co tam boli a tiez nic! ako keby sme vyhodili peniaze do luftu:frowning2:((
18. nov 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 Děkuji. Ležet asi nevydržím, radši bych normálně chodila do práce. Nemám náročnou práci, recepční, sloužím 12ctky a právě i noční ,což asi nebudu moct nebo jo? :unamused: Mám tady klid. Až budu vědět, kdy půjdu na ET, tak se začnou řešit mé směny...asi si spíš vezmu dovolenou, neschopenku zatím nechci. Jak to bylo u vás, kdy se s vámi bavili embryologové ohledně ICSI, PK ?
18. nov 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luca77 my sme si dali urobit ICSI, nakolko manzel ma slabe spermie
18. nov 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2012 o 12:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@staga gratulujem :slight_smile:)
18. nov 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 dakujem ani tomu nemozem este uverit..
18. nov 2012 o 12:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga potichoučku gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@staga gratuluju!! další těhulka mezi námi..! Kolikátý jsi den po ET?
18. nov 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga gratulace velikaa.Preju zdarne pokracovani a pohodove tehulkovani.
18. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@staga zo srdiecka gratulujem :wink:
18. nov 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga taky gratulace :slight_smile: :slight_smile:
18. nov 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky holky, tak jak se mate? Ja dnes rano zase zaspinila, tak jsem hned volala do gennetu a vzala me mudr. Kosova ted odpoledne. Miminko ma srdicko, na den odpovida velikosti svemu stari a to spineni zpusobuje zbytek z toho potraceneho dvojcatka. Pry se nemam desit spineni, ale mam narizeny klid! Stejne jsem uplne vyrizena kdyz mam jen vylezt z postele, zvracim v prubehu celeho dne a nebo spim. Doufam, ze to v druhem trimestru prejde.. Tak me prosim omluvte, ze Vas zanedbavam, ale proste nefunguju!!
19. nov 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sambuca Moc gratuluju k srdicku :dizzy_face: .Jen hezky odpocivej.My to bez tebe jeste par tydnu vydrzime :grinning:.Hlavne aby bylo miminko v poradku.Ja musim jeste tyden vydrzet do kontroly.Strasne se na KET tesim :wink: .
19. nov 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sambuca sabinko gratuluju k srdíčku :dizzy_face: , pěkně odpočívej :wink:
@kerkyra kerky super-jak se ketík blíží :slight_smile:
19. nov 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra @julinka87 děkuju holky!!
Kerky Tobě se to teda opravdu blíží.. budu držet moc palečky! :wink:
19. nov 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 ale jasnee ja si to aj vazim a dakujem, ale neviem ze preco to nevyslo v blave? akoze koli comu? a co myslis nemoze to byt uz nahoda? ze vam to vyslo inde?
19. nov 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok