Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

zeina62
20. nov 2012

@luskacik16 nemyslim si ze to nahoda, ja si myslim ze su tam slaby, a v brne su viac sikovny

kerkyra
20. nov 2012

@staga Ahoj,kdy se chystas na krev?Nebo jdes az na utz?Jak se citis? Mas uz nejake tehu priznaky?

sambuca
20. nov 2012

Ahoj holčičky, koukám, že moc nedrbete 😎
Konečně mám chvilku kdy nespím a nezvracím, tak jsem myslela, že na Vás mrknu..
Já pořád špiním, takže jen ležím a ležím. Ráno jsme byli zase na kontrole na hematologii v IKEMU a paní doktorka mi odpoledne volala, že výsledky jsou v normě, takže další kontrola za 3 týdny. Jinak se jen nudím a kynu 😠
A co vy babulky, máte některá něco nového? Nějaký drb??? 😀 😀

luca77
20. nov 2012

Ahoj, tak máme od dárkyně 7 vajíček, z toho 6 napíchli (ICSI) a v sobotu v 8h by měl být ET. Včera večer jsem zavedla první dvě tablety Utrogestanu a ted už zavádím 2-2-2 . Sloužím ve směnném provozu, tak jsem si musela zrušit směny. Nevím, zda bych mohla zkusit 30.11. jít do práce, co myslíte? Nemám náročnou práci, ale dělám 12ctky od 6 - 18h, samozřejmě noční mám zrušené.

luskacik16
20. nov 2012

@zeina62 no jo vsak uvidime co bude tu ja idem do darcovstva tak mna stymulovat moc ani nebudu tak uvidime a ked prve nevide tak mozno skusim to brno

zeina62
21. nov 2012

@luskacik16 ved uvidids🙂

zeina62
21. nov 2012

@sambuca ahoj mna vcera nenromalne palila zaha aj som vecer s toho vracala samu kyselinu otras!!

adella1
21. nov 2012

@zeina62 Dávej si pozor na stravu,záleží i co jíš,kořeněné,kyselé,sladké a jíst menší porce 🙂 jinak já mám tablety pomerančové rennie a teď mi Dr. napsala ještě Helicid 20,můžou i těhotné.Mě pálí žáha vždy,když to přeženu s čokoládou,vdolečky 😒 Když to dodržuju tak mám zatím klid,nepiju ani kávu.

zeina62
21. nov 2012

@adella1 dakujem, ani ja nepijem kavu,mozno mi nesadlo jedlo☹

adella1
21. nov 2012

@adella1 Včera jsem byla na UZ u svého Dr. a bobánci krásně kopkali nožkama až mi slzička ukápla 🙂 Váží 138g a 129g.V pondělí jedu na druhý screening tak musím věřit,že vše bude ok. 🙂

adella1
21. nov 2012

@luca77 je tak gratulka a ať se embryjka krásně vyvíjí 🙂 kolik si necháš zavést

twininky
21. nov 2012

@bakajka ahojky musim reagovat na tvůj příspěvěk, píšeš že máš strach, že bude mít takové a takové vlastnosti, ale myslim, že na tom tolik nezáleží pokud po dítěti opravdu toužíš, jsou tady holky co by daly já nevim co za to aby si mohli pochovat uzlíček ať by byl jakýkoliv, když si pročteš tohle fórum je tady tolik holek co se snaží usilovně tolik let a co se jim nepovedlo tolik pokusů, že tohle je pro ně tak něco zanedbatelného..chtěla sem Ti říct že pokud není jiná možnost, je tohle šance a naděje na porození svého miminka, které je to nejkrásnější na světě i když je darované, je darované s láskou a žena která daruje vajíčko určitě není zlá žena, i když za to dostane peníze, v první řadě pokud tě něco takového tedy čeká budeš ráda za to že se ti povede otěhotnět a děťátko donosit.... 😉 držím palečky a hodně štěstí ....

lenusika
21. nov 2012

@adella1 ahoj, to je krása, uz vies aj pohlavie. Ja som tiez podobne ako ty, termín mame 14.5.2012, ty kedy?
Ale stále mám strach...len nech to dotiahneme do konca...prajem vsetko dobre.

adella1
21. nov 2012

@lenusika Ahoj,tak ve 12tt na screeningu mi řekl MUDr. že holčička a 70% chlapeček,ale není to 100% 🙂 Hlavně ať jsme zdraví.Uvidím teď v pondělí to jedu na další UZ (screening) a jestli ukážou co mají mezi nožkama. 😀

luca77
22. nov 2012

@adella1 dnes mi mají volat, jak se vyvíjí. No, já jsem rozhodnutá pro jedno,ale nevím, ještě co mi dr. poradí. Mám nějaké kilečko navíc, tak se toho bojím 😒

lenusika
22. nov 2012

@luca77 ak sa citis na jedno daj jedno...ja som isla iba do jedneho vzdy, dvojky keby sa ujali nevychutnala by som si to , ked sme na to cakali 7 rokov.

evitaa
22. nov 2012

Dnes jsme byli podruhé v RF a už nám rozmražovali vajíčka a oplodňovali je. Je to pěknej fofr!!! Vajíček má být osm, tak jsem zvědavá, kolik se jich oplodní. Tak nějak se z toho nemůžu vzpamatovat, že v úterý jsme tam byli poprvé a další úterý bude transfer. Manžel říká, že to moc honím, ale já jsem tak netrpělivá. V září mi bude už 37, tak bych to chtěla mimi porodit ještě v 36 😉

staga
22. nov 2012

@sambuca test som si robila na 8 den a teraz som 12 den a zajtra idem krv tak uvidim 🙂

staga
22. nov 2012

@slavka_2012 dakujem si zlata a co ty ako si na tom?

staga
22. nov 2012

@kerkyra ahoj zajtra t.j. na 13 den idem na krv tak dufam ze to bude vsetko OK inac nemam ziadne priznaky nic mi nie je 🙂

sambuca
22. nov 2012

@staga tak to buď velice ráda, že Ti zatím nic není.. 😀
vím o čem píšu.. dneska jsem prospala 4 hodiny u záchoda a nedostala do sebe krom pár kuliček hroznového vína nic k jídlu!! Je mi strašně.. ani nevíš jak Ti závidím!!

kerkyra
22. nov 2012

@staga preju ti zitra pekne vysoke hcg 🙂 dej vedet.
@evitaa to je opravdu fofr,tak brzo transfer 😉 V utery bude urcite stastny den pro nas obe.Me ceka kontrola sliznice a rozhodne se snad,kdy bude ket.
@sambuca holka drz se,ono to brzy prejde.Je to sice blby,ale ja bych za tehotensky nevolnosti dala nevim co,jen kdybych mela mimi v brisku.

luca77
22. nov 2012

@staga Držím palce 😉

luca77
22. nov 2012

Ahoj, máme 6 embryí a velmi pěkně se vyvíjí. Dnes jsou 74h po oplodnění. V sobotu v 8h ET. Zaváděly jste si Utrogestan ráno před ET nebo až po?

sambuca
23. nov 2012

@kerkyra já vím Beru, asi se tak trošku rouhám.. tak už nebudu! A tobě přeju skvělé a brzké nevolnosti a to nejlíp u dvojčat!! 😀 Však už se Ti to blíží.. a dobře to dopadne, uvidíš!

kerkyra
23. nov 2012

@staga tak cekam na pekne vysoky cislo 😉

evitaa
23. nov 2012

Tak se nám oplodnilo 6 vajíček z 8. Prý si můžu volat každý den, jak se vyvíjí. Jsem zvědavá, kolik jich vydrží do úterý, kdy je ET. Snad se stane vánoční zázrak a nám to konečně vyjde. 🙂

evitaa
23. nov 2012

@kerkyra Transfer proběhne v nativu, sliznice je dostatečná (9 mm) a žádná léková příprava dopředu není potřeba. Jen Utrogestan. Když to takhle všechno klape, tak by to snad mohlo vyjít!!! Tobě přeji hodně štěstí.

anubis
24. nov 2012

@evitaa
Nám se jich taky oplodnilo z osmi šest,a vyšlo to hned napoprvé.Tak tfuj tfuj...a kam jezdíš do car?my jezdily do Gennetu v Praze,ale nakonec se to povedlo v Liberci.

staga
24. nov 2012

@sambuca
@kerkyra ahojte kocky takze hlasim vcerajsi vysledok krvy t.j. na 13 den je 789 🙂 ja som asi fakt tehotna 😀 😀 😀 este tomu stale nemozem uverit po tych nulach co som mala vzdy na papieri na vysledkoch krvy, som sa dockala pekneho cisla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre