Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

luca77
27. nov 2012

@evitaa Moc držím palce, at se blastička hezky zavrtá a nepustí se 😉

luca77
27. nov 2012

@gaga83 Ahoj, nás IVF s DV vyšlo téměř na 40.000,- Kč ( je v tom započítaná částka určená pro dárkyni, připláceli jsme si ICSI a PK a zamražení zbylých embryí). To co proplácí zdrav.poj. je směšný! To důležité a nejdražší si musíme platiti sami !!!!! A jinak průběh je takový, jak popisuje kerkyra! My jsme na dárkyni čekali 4 měsíce.

zeina62
28. nov 2012

@kerkyra to je krasna spravicka, strasne strasne velmi ti drzim palce a daj mi hned vediet kedy budes mat transfer a vsetko okolo toho, boze tento krat to uz bude uspesne uvidis🙂))

lenusika
28. nov 2012

@kerkyra držím všetky palcaky

kerkyra
28. nov 2012

Transfer bude v patek.Rozmrazi 2embrya.Zitra si mam zavolat,jestli to obe preziji.Chtela bych dat 2,ale kdyby prezilo 1 tak dame 1.Chci si nechat radsi 4 v mrazacku.

anubis
28. nov 2012

@kerkyra @evitaa
Držím moc palečky,už to musí vyjít 🙂 🙂

lenusika
28. nov 2012

@kerkyra drzím palce verím, že to vyjde....po vklade pekne cervene vinko 2 dcl denne, klud ale nemysli na to každý deň, a potom test az na 10 den nerob skor....moja skusenost

kerkyra
28. nov 2012

dekuju holky
@lenusika jestli vydrzim,tak bych radsi netestovala a pockala na krev.Posledne jsem vydrzela a myslim,ze jsem byla vic v pohode.

gaga83
28. nov 2012

@kerkyra ďakujem za odpoveď a držím ti palce nech sa to podarí.

gaga83
28. nov 2012

@luca77 ahoj, ďakujem za odpoveď a v ktorom centre si bola?

adella1
28. nov 2012

@kerkyra tak držím pěstičky,ať to výjde 🙂

staga
28. nov 2012

@slavka_2012 moc ti drzim palce nech v decembri sliznica pekne rastie a potom pri stromceku nech je vas uz o jedneho viac 😀

staga
28. nov 2012

@kerkyra drzim palce 🙂

slavka_2012
28. nov 2012

@kerkyra velmi drzim palce aby bol vklad uspesny a pod stromcek boli // ciarocky 😀 😀 😀

slavka_2012
28. nov 2012

@staga velmi pekne dakujem,nech su tvoje slova pravdiveeeeee 😀 😀 😀

slavka_2012
28. nov 2012

@anubis tak ja uz vazne neviem aka ma byt sliznica ☹ moj doki povedal,ze idealna je nad 10mm....som z toho smutna a mrcha stale este neprisla 😢 😢 😢

sambuca
28. nov 2012

@kerkyra berusko strasne moc gratuluju! To byl super fofr, myslim, ze nemusis manzovi kupovat zadny darek pod stromecek... Jedno nebo dve miminka by mela stacit 🙂

kerkyra
30. nov 2012

Dobre ranko.Za chvili vyrazim do CAR pro miminko(a). Zatim nevim,jestli bude 1nebo 2-uvidim,jak preziji rozmrazeni.Uz se moc tesim 😉 .

evitaa
30. nov 2012

@kerkyra Hodně štěstí!!!!!!!!!!!! Já pořád přemýšlím, jestli se nám to povedlo. Každopádně nejsem ochotna čekat na první testík déle než 8 dní 😎 Věřím, že když to má vyjít, ta druhá čárka tam bude.

nika009
30. nov 2012

Ahojte kocky, po roku sa ozyvam a konecne s pozitivnym testom 🙂 🙂 🙂 Prvy krat v zivote a na 3. pokus 🙂 🙂 🙂

kerkyra
30. nov 2012

@nika009 moc gratuluji k testiku 😉 .Kdy jdes na utz? Kolik vkladali embryi?
@evitaa moc dekuju
Prave jsem si privezla z CAR 1.supersampiona.Druhe embryjko rozmrazeni bohuzel nezvladlo.Aspon se nebudu nervovat na utz jestli je 1 nebo 2 🙂 .Ted me zas ceka dlouhych 14dni...

sambuca
30. nov 2012

@kerkyra ahojky Kerky, no co ctu.. Supeeer zpravicka!! Vitame supersampiona u nas v diskuzi a prejeme mu, aby se mu u Tebe libilo! 🙂 ja byla rano na celkove prohlidce u internisty a krom UTZ srdce mi juknul i na bricho.. Mimis si tam plaval a srdicko mu krasne tukalo! Sem nadsena, ze je vse i prez to spineni v poradku, v utery jedeme do Gennetu na kontrolu a predaji me k obvodnimu dr. Ty hezky odpocivej a vecer si dejte s manzou sklenku cerveneho vina 🙂

nika009
30. nov 2012

@kerkyra dakujem velmi pekne 🙂 Vlozili me 2 embijka, v Brne (ako inak 🙂 ) Na UTZ sa musim objednat, este som nestihla, len rano som testovala (nas 10. den) Velmi velmi ti drzim palce 🙂

luca77
30. nov 2012

@kerkyra Super, tak přeji hooodně štěstí 😉 Ono, pokud to jde, tak je lepší na to vůbec nemyslet, něčím se zabavit. Neboj, těch 14dní uteče jako voda.

adella1
30. nov 2012

@kerkyra super,tak ať se šampion zakousne a nepustí 9 měsíců 😀 🙂

rosalu
30. nov 2012

Ahojky holky,
po dlouhé době se zas ozývám ... tak to máme za sebou. 16.11 se nám narodila naše vytoužená Anička,měřila 52 cm, a vážila 3600 g. Porod proběhl bez problémů. V porodnici jsme byli 9 dní, malá dostala žloutenku. Teď už si to užíváme doma.
Všechny moc zdravím 🙂

anubis
30. nov 2012

@rosalu
Velká gratulace a Aničce moc moc zdravíčka 🙂 pak hod fotečku 😉

kerkyra
30. nov 2012

@rosalu no velikaaa gratulace.Anicce i tobe hodne zdravicka.Rikala jsem si,ze uz mas urcite termin za sebou.
A co @zojaa kdypak ta se pochlubi?

kerkyra
1. dec 2012

Komu děkuju za srdíčko?

julinka87
1. dec 2012

@kerkyra- @zojaaa už má taky mimísky na světě, myslím že už přes měsíc, možná i dýl 😉
@rosalu-velká gratulace k Aničce 🙂 , hlavně zdravíčko 😉 .
Všechny holčiny co jsem tu tak před rokem sledovala právě těhotněli a teď už mají mimísky, doufám, že my co tu teď těhotníme na tom budem za rok stejně 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre