Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

agneszka
27. okt 2013

@carlik přiznám se ,bolesti se docela bojím..RTG dělohy byls trašný,sem chtěla umřít...Opu bez narkozy si neumím představit...takže se bojím..brrr

majka43
27. okt 2013

@megie4 Když dostanu depku a tu jsem měla zrovna teď. Tak 2x do týdna, taky právě nevím, jestli to není škodlivý. Už vím, kde ho mám hledat, tak vždycky jenom chviličku, poslechnu srdíčko a končím.

megie4
27. okt 2013

@majka43 Díky.A ukazuje ti to tepovou frekvenci?

majka43
27. okt 2013

@megie4 Neukazuje, já jám ten Jumper, tobě jo?

megie4
27. okt 2013

@majka43 No,nevím přesně jestli je to tepová frekvence,ale asi jo.Je tam displej.Jenže mi to ukazuje nejvíc něco okolo 80,což by bylo dost málo,tak jsem z toho trošku mimo.Že jsem se na to nevykašlala,teď zas přemýšlím,jestli je všechno v pořádku.Asi je něco na tom,že je lepší tyhle "vynálezy" ani nemít.

majka43
27. okt 2013

@megie4 Já jsem ráda že ho slyším a ty se na ten displej nedívej, když ani nevíš co to je. 😉

stastenka42
28. okt 2013

Dobre ranko tehulky...ako ste vikendovali? Dufam ze oddychovali🙂@misha 83 ako? Este si kinderko? Uz sa ti to blizi,parada...

stastenka42
28. okt 2013

@agneszka neboj,vydrzis a potom bude pod stromcekom odmena🙂

misha83
28. okt 2013

@stastenka42 ahojky, ano, stale 2v1 🙂 . Vikend byl fajn, jen to pocasi u nas teda nic moc.

majka43
28. okt 2013

@stastenka42 Už se nám to blíží, pozítří už uvidíme mimčo.
@misha83 U nás je dneska krásně, ale včera bylo taky pod mrakem.

misha83
28. okt 2013

@majka43 jj, dneska je tady taky pekne 🙂 .

agneszka
28. okt 2013

To doufam...machac to slibil,tak verime

stastenka42
28. okt 2013

@majka43 @misha 83 tak u nas je stále krásne do 23 stupnov a má byt až do konca týždna 😉 to je paráda že malý sa ešte nepýta ,ašte taký týžden,dva a už možeš byt uplne v pohodke..aby si nakoniec nepranášala 😉 Majka ja sa už aj teším aj depkujem...ten moj ma minulý týžden nas..l ,ale že fakt,tak som si bola ukludnit nervy a kupila som si čižmy,pulover,pletené šaty a tak 🙂 mna už teraz ani bruško nebolí,ani kríže,len prsia....

misha83
28. okt 2013

@stastenka42 ja to rikam porad, ze budu nakonec prenaset 😉 .

rokytka11
29. okt 2013

Ahoj kočky, já tři dny prospala...teď začínam být nějaká unavená a tak jsem se snažila naspat co to šlo 🙂. Jinak já mám UZ - špehování mrňouska tento čtvrtek odpoledne.

carlik
29. okt 2013

@agneszka no každá máme práh bolesti někde jinde....ale dá se to prostě přežít, jsou horší věci.A když Machač mimčo slíbil, tak BUDe!

sweetest
29. okt 2013

@agneszka A proč by měla být OPU bez narkozy ? S tímto návrhem jsem se v RF nesetkala.

stastenka42
29. okt 2013

@agneszka OPU ti budu robit bez narkozy? Ved tam sa nesmies ani pohnut ked idu s pipetkami vyberat vajicka...preto sa dava mala narkoza aby mali klud a pokoj aj ty aj oni...divne..staci tvoj pohyb a vajicka mozu prasknut..

stastenka42
29. okt 2013

@majka43 ZAJTRAAA....drzte nam palceky babulky...

sweetest
29. okt 2013

@stastenka42 Eeee...co bude? Jsem asik mimoň, nbo jsem něco přehlédla, ale i tak na Tebe budu myslet, držet palce 😅

stastenka42
29. okt 2013

@sweetest zajtra mame s majkou 43 poradnu a ja aj tripletesty 🙂 🙂 🙂 uvidíme drobčekov 🙂 🙂 🙂 🙂

sweetest
29. okt 2013

@stastenka42 Jo tááák...o @majka43 vím, jen jsem si to nespojila, že i Ty 😀 Tak až Ti dr. řekne, že tripletesty na hovno, tak to pust z hlavy...to mi řekl můj dr už pře NT screeningem, ž triply prostě vychází každé negativně...na mou otázku proč tedy na ně chodit? mi řekl, že je to vlastně výsledek pro něj...porovnání s NT 🙂 A kdyby bylo něco špatně, okamžitě mě pošle na odběr z klků 🙂 Tyto výsledky prý jsou ještě přesnější než amnio.

stastenka42
29. okt 2013

@sweetest toho sa nebojím,viem že su klamlive....potom mame morfologicky ultrazvuk,ten je doležitý,to nam hovoril genetik a keby niečo tak mame v rezerve prenascan test 😉 ale ja mimču verím 😉 😉 😉

stastenka42
29. okt 2013

@sweetest ale pri obere klkov ti tiež pichaju do bruška nie ?

sweetest
29. okt 2013

@stastenka42 Sem myslela, že ten prenascan test se dělá ve 12.tt., ale i tak se prý při pozitivním testu musí na amnio. No nic, věřme, že jsou prťata zdravá jako řípa 😀

stastenka42
29. okt 2013

@sweetest aha,prave som to čítala na nete...robí sa aj cez brusko alebo aj cez pošvu...je to odber z placenty...ale tam je tiež riziko 1-2 percenta potratu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sweetest
29. okt 2013

@stastenka42 Také no, ale je prý přesnější a dá se dělat i spodem. Já nevím, nechám to koňovi 😅 Ono to nějak dopadne,ale vím, že postižené dítě neporodím.......

stastenka42
29. okt 2013

@sweetest nie prenascan až do 23 tt...ak vyjde pozitívne tak amnio je zbytočna..je tam 98,7 percent...genetik nam to vysvetloval...u nas po prvom screeniingu,ideš aj s vysledkami krvi v našom veku automaticky genetikovi, on ešte preratava tie hodnoty a hned ta upozorní na všetko....

stastenka42
29. okt 2013

@sweetest tak to asi ani ja.... ☹ ☹ ☹ ☹

sweetest
29. okt 2013

@stastenka42 Já tedy nikde nečetla, že až tak dlouho... http://www.prenascan.eu/ Mě dr. nic ohledně věku neříkal, že bych něco jako musela, že jsem starší matka 🙂
Jo a ta cena, je děsná ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre