Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...
stastenka42
29. okt 2013
.@sweetest no nam to vysvetlil genetik...nam to hradí poistovna...ale naše miminka budu v poriadku takže nemusime nad tým ani premýšlat 😉 😉 😉
sweetest
29. okt 2013
@stastenka42 Vám to platí pojišťovna? 😕 😕 😕 To nechápu...a na IVF jezdíte do Čech 😃
stastenka42
29. okt 2013
@sweetest počkaj, myslela som genetika....prenascan nie,ten si platiš sama-560€....do čiech vačšinou chodia aj ja som bola pre zly prístup centier...tu je to naozaj len o peniazoch...v čechach som sa s tým nestretla...
sweetest
29. okt 2013
@stastenka42 No proto 😃 😃 U nás je genetik také zdarma 😉
O špatném přístupu či cenách jsem zde četla, ale ony sem lítají i z daleka...tuhle byla v tv reportáž o IVF pro muslimky, mi lezly oči 😃 , aby vše bylo košer a tak. Mluvil tam Machač, jezdí jich jako zájezd do RF v Brně, pro nízkou cenu a super přístup 🙂
stastenka42
29. okt 2013
ved to je najdoležitejšie a to na SK chýba..bohužial...
majka43
29. okt 2013
Teda vy jste toho tady dneska probraly. Já teď hledala půl hodiny ampulku na moč.Všude samý krabice JÁ UŽ CHCI BÝT PŘESTĚHOVANÁ :-p :-p :-p
sweetest
29. okt 2013
@majka43 Já jí mám připravenou a to jdu až 13.11. :-p 😃 Mnoo, jen jsme tak poplkaly o zdravotnictví s @stastenka42 😃 , když tu žádná jiná nebyla :-p :-p
majka43
29. okt 2013
@stastenka42
@stastenka42 Tak už mám v průkajdě razítko od zubaře. byla jsem dnes, zítra poradna a pozítří Hematologie. mám to tento týden nabitý.
majka43
29. okt 2013
@sweetest Já jí taky měla připravenou, ale jak mě postupně chybí nábytek a mám věci po krabicích, tak najednou někam zmizla, ale mám jí.
sweetest
29. okt 2013
@majka43 Já jí mám u průkazky, tam se neztratí 😉 Neb tu mám furt v kabelce 😃 😃 😃
majka43
29. okt 2013
Když jí dám k průkajdě do kabelky, tak se zase zapomenu do ní vyčůrat.
@sweetest
sweetest
29. okt 2013
@majka43 Aleee....zase tak špatně na tom snad ještě nejsi 😉 😃 :-p
stastenka42
29. okt 2013
@majka43 ja som si ju nachystala ešte včera...ja mam hematologiu v pondelok :-|
majka43
29. okt 2013
@sweetest No tak to nevím 😃 😃 😃 Radši si jí dám na záchod, abych jí ráno viděla.
stastenka42
29. okt 2013
@sweetest ty by si si mohla dat týždne do profilu,nemam prehlad 😃 😃 😃 😃
sweetest
29. okt 2013
@stastenka42 Ještě se mi moc nechce, co když..... 😉 Jsem 13+3 🙂
sweetest
29. okt 2013
@majka43
@stastenka42
A proč jdete na hematologii? ...já jen abych něco neopomněla se zeptat dr. 🙂
stastenka42
29. okt 2013
@sweetest pichame inj na riedenie krvi
stastenka42
29. okt 2013
@sweetest ale ved to už si 14tt 🙂 🙂 🙂 🙂 to je už ok,uvidíš....miminečko si ta vybralo,bude to dobre 😉
sweetest
29. okt 2013
@stastenka42 Ahaaa 🙂 To mi uniklo....to jste měly něco špatně? Ptám se jak blbec,vím, ale když něco nevím, tak se zeptám :-N
sweetest
29. okt 2013
@stastenka42 Já vím, ale já jsem takový nevěřící Tomáš 😃 Počkám ještě chvilku a dám to tam.
@majka43 Jo a dr. něco říkal o konci dubna na TP, ale že se budeme držet toho utz, podle kterého se to bere 😃 😃
stastenka42
29. okt 2013
@sweetest to je v pohode... ja som mala predtym nejake potraty...tak mi robili hematologiu a zistili mutaciu na trombozu...čo v skratke znamenalo hustu krv..čiže ked sa aj mimi uchytilo tak sa v podstate zadusilo 😞 teraz som pred transferom začala pichat fraxiparín na riedenie a vyšlo to..teraz musím chodit každy mesiac na kontroly či je všetko ako ma byt a budeme pichat až do porodu...
sweetest
29. okt 2013
@stastenka42 Jj, mě tenhle test dělali v RF před IVF, než jsme šli ke genetikovi 🙂
gerdusha
29. okt 2013
Baby, mali ste niektora intralipidove infuzky pri kete? Davali vam ich v den ket alebo este pred nim?
Potrebujem surne info. Vdaka
majka43
29. okt 2013
@gerdusha Myslíš Subcuvia?
majka43
29. okt 2013
@gerdusha Jestli je to ono, tak já to měla. První jsem měla 4 dny před Ketem a druhou 4 dny po ketu.
gerdusha
29. okt 2013
@majka43 neviem ci je to to iste. Ma to byt intralipid 20 % infuzna emulzia
majka43
29. okt 2013
@gerdusha Já to měla místo prednisonu, aby se chytly embryjka.
gerdusha
29. okt 2013
@majka43 no aj ja by som to tak mala mat. Ale vola sa to Intralipid 20 %
majka43
29. okt 2013
@gerdusha To bude asi stejný, byla to malá infuze a ta se nechala hodinu kapat pod kůži na břiše. Udělalo to takovou bouli a do večera se to vstřebalo.

Začni písať odpoveď...

Odošli