• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. októbra 2017 
@stastenka42 Tak mě ta hematologie vždycky odvaří. Mám to 50km a když se vrátím, je mě zle, dvakrát jsem zase blila, hlava bolela jak střep až do rána. Já nesnáším auto.
1. nov 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 chudatko:frowning2::frowning2: ale hlava aj mna teraz bolieva...a zacali mi opuchat nohy..dr. mi zobrala krv na komplet biochemiu,kyselinu mocovu a tak..tlak a moc bol ok..
1. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

tak včerejší kontrola dopadla dobře, mimi už vypadal jako malý kosmonaut - velka hlava jako ve skafandru :slight_smile: . Měří 23 mm a odpovídalo 9+1. Srdíčko krásně blikalo a tak, že prý je vše jak má být. :sunglasses:
1. nov 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@rokytka11 Krásný. Jak si tam pěkně hajá.
1. nov 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 taky mě prala krev a tlak mám 130 na 80, tak asi taky dobrý.
1. nov 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 Krása!Tak se opatrujte! :wink: :slight_smile:
1. nov 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak screening bude nakonec přece jen v pondělí 4.11.,ale už ráno o půl deváté.Dnes volali z kliniky a zase mě přeobjednali.Ale já jsem ráda,snad už bude všechno jak má být. :unamused: :dizzy_face:
1. nov 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky mě dneska šíleně bere břicho, úplně jak kdybych to měla dostat, snad to nic nebude. Ráno jsem se tady trochu přetahovala s krabicema a teď se bojím.
2. nov 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 To bude v poho, mě už 3tí den bolí břicho od levého podžebří až do podbřišku...je to roztahováním dělohy :wink: Tak lež a odpočívej, ono se to uklidní :slight_smile:
2. nov 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 urcite to bude v poradku :slight_smile: .
2. nov 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest opu bez narkozy néé...my jen probíraly jak moc to může bolet ta biopsie sliznice..ptala jsem zda měl někdo biopsii a holky odpovídaly ,že to nebolí ,prý jen jako OPu bez narkozy..brrr..tak to se tedy vůbec netěším...
2. nov 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 díky za odpověd..já se ptala zda někdo neměl biopsii a zda to bolí..snad to nebude tak zlé,ale stejně se bojím..pak vám písnu jaké to bylo
2. nov 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 neboj to sa mimi roztahuje...ja som mala take bolesti v kuse az do 16tt.Potom to prestalo a mam pokoj ..urcite sa nic nestalo..@rokytka krasny drobcek:grinning::grinning:
2. nov 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42
@majka43
Tak jsem dnes preventivně nasadila hořčík, ráno hned 2 tbl. a ted navečer 1 tbl., a musím říct, že je mi hnedle lépe :wink: Bolení povolilo a nebo se tam květák nějak vměstnal :grinning: :grinning:
2. nov 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest A co máš za značku, asi si ho taky koupím, začínají mě bolet i nohy.
2. nov 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Snad jo, ale takový bolesti jsem ještě neměla.
2. nov 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 A v podbřišku? Když mě bolí na stranách, tak na to už jsem si zvykla.
2. nov 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Mě koupil manžel od firmy Galmed " Magnesii lactici " 50tbl. za 50,-Kč :slight_smile:
2. nov 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Já si dřív kupovala ten šumivej, jak se hodí do vody, ten bych mohla taky?
2. nov 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Jasně, je jedno jakou formou...já raději tbl. :slight_smile:
2. nov 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Ano,cele a kolko krat aj s krizami ze som ani nevstala...teraz beriem aj ja magne b 6,je to dobre na uvolnenie...mna zacali boliet klby na rukach,prstoch..vraj mimi mi tlaci na nervy na chrbtici:frowning2::frowning2:
2. nov 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme mali tiež darované vajíčka...moja diagnoza: predčasná disfunkcia vaječníkov...čakali sme cca rok a prišlo to...teraz už máme dvojičky chlapčeka a dievčatko, majú 18 mesiacov....narodili sa bohužial predčasne:frowning2: mala som preklampsiu - gestozu......ale sme zdraví a šťastní:slight_smile:)))))))))))))))))
PS: dievčatá ale je to makačka!!!! hih držím všetkým päste!!! :wink:
2. nov 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@megie4 Myslím na tebe.
4. nov 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady je ta slíbená fotka z poradny 14+3.
4. nov 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majka43 Děkujeme :wink:
A jak se jinak vede, vše v poho? U mě ano...furt ani nwm, že jsem těhu...jen tedy stále přetrvávají problémy se stolicí, ale to je můj odvěký problém, vždy se zhoršující v těhotenství :grinning:
4. nov 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Tak u mě stolice v pohodě, doufám, že to nezakřiknu, ale nevolnosti mám pořád. Sice už menší, ale jsou. Ještě pořád si nemůžu dát, na co bych měla chuť, třeba svíčkovou. Dala jsem si jí v úterý a letěla do záchodu, ale pochutnala jsem si. :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 To přejde :wink: Já naštěstí můžu vše, ale zase nějak nemám na nic chuť :grinning: To jsem snad byla rozežranější před MS :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: než teď. A to jsem se těšila, jak si budu dávat a teď je mi jedno co sním, hlavně, že mě to (tedy květáka :grinning: ) nasytí. Být na mě, tak jím ještě méně než jím, ale manžel trvá na tom, abych květáka nenechávala o hladu, když to musí jít přes mou tlamičku :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majka43 krasna fotecka...
@sweetest ja som na tom uplne rovnako...v poslednom case papam nasilu. Mne na stolicu predpisala gyndoska sirup duphalac,davam si ho kazdy treti den a super..ja som mala velke problemy..a pomaha mi cervena repa.cvikla..neviem ako sa to povie cesky..
4. nov 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Tak mě tedy Duphalac nepomohl :unamused: a to jsem ho pila několik dní každé ráno :frowning2: Tak si zítra koupím glycerínové čípky...poslední šance :slight_smile:
4. nov 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Tak kde jsi?
4. nov 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok