Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gerdusha
29. okt 2013

@majka43 aaaach jo...mne to dnes mudr po malom nedorozumeni dal az na den ketu
..na sono ma mal iny lekar ako moj osetrujuci, s ktorym komunikujem mailom...

majka43
29. okt 2013

@gerdusha U nás v Caru taky přesně nevěděli kdy to dát, ale zavolali na Imunologii do Prahy, paní doktorce, která mě to napsala a zeptali se.

majka43
29. okt 2013

@gerdusha Já uř přesně nevím, ale myslím že mu říkala 2-7 dní před ketem.

majka43
29. okt 2013

@gerdusha Tak si zavolej tam, kde ti to napsali. A kdy máš jít na Ket?

gerdusha
29. okt 2013

@majka43 idem v nedelu.
Pisala som tomu mojmu mudr. Cakam odpoved a zatial som chcela co to pozistovat tu.
Dakujem za pomoc

misha83
29. okt 2013

@sweetest
@stastenka42
@agneszka ja u nativu i minimalek mela vzdy OPU bez narkozy v RF. Je to v pohode, dela se to do 3 foliku vetsinou.
@stastenka42 je to bezny, tam nemas duvod se hybat. Narkoza je spis kvuli bolesti, ktera je u vetsiho poctu velka.

majka43
29. okt 2013

@gerdusha Nemáš za co, proto tady jsme.

sweetest
29. okt 2013

@misha83 Uuuf, bez narkozy bych nešla...bříško mě bolelo i po narkoze. Brali mi 6 vajuch 🙂

misha83
29. okt 2013

@sweetest ja ska bez narkozy a pak rovnou do prace 🙂 . Ale 6 vajuch jsem nikdy nemela ☹ .

majka43
30. okt 2013

@stastenka42 V kolik to máš? Já za chvilku pádím.

majka43
30. okt 2013

Tak holky, konrtola v pořádku, čípek pevnej, uzavřenej, miminko se jen mrskalo, fotku mám, ale nemůžu najít foťák, asi už ho mám přestěhovanej u přítele. Tak jí sem dám jindy. Moč v pořádku, vzala mě krev a stěry.

megie4
30. okt 2013

@majka43 No,tak bezva!Jen tak dál mamčo! 😵 Já jdu na ten screening nakonec až 6.11.,to je příští středu,jelikož v pondělí nedostane manžel volno z práce.To už budu přesně 13+0,tak už bychom měli být dost velcí. 😅 Je to ale taaaaaak dlouhý,příšerně se to táhne. 😖

majka43
30. okt 2013

@megie4 Já na něm byla taky 12+5 a tam mě řekli, že jsem 13+0

majka43
30. okt 2013

@megie4 To uteče.

stastenka42
30. okt 2013

Tak ja tiež hlasim ze vsetko ok ale fotecka nieje lebo fešanda tancovala....je to dievcatko😀😀😀😀

megie4
30. okt 2013

@stastenka42 To je nádhera!Gratulka k holčičce! 😀 Já už chci taky vědět co se nám tam klube....... 😅

stastenka42
30. okt 2013

@megie4 Dakujem,aj ty sa zachvilu dozvies😀😀
@majka43 vam sa drobcek neukazal? Nam stale ukazovala ritku a ako sa isla prevratit tak tam krasne bolo vidiet šušku🙂🙂

majka43
30. okt 2013

@stastenka42 Já se zase nezeptala, jestli tam něco vidí. Byla ráda, že udělala fotku, protože tam sebou moc házelo. Víš asi mě na tom moc nesejde co to bude, Když si na to nikdy nevzpomenu. Gratuluju k holčičce.

majka43
30. okt 2013

@megie4
@stastenka42 Další kontrolu mám až za měsíc, tak se třeba zeptám. 😀 😀 😀

majka43
30. okt 2013

Jo tak další kontrola 27.11

sweetest
30. okt 2013

@stastenka42
@majka43
Holky mojeee, obrovská gratulace , že je vše ok a k holčice ( @stastenka42 ) 🙂 🙂 🙂
Já se na utz k NT také na pohlaví neptala, ale zeptám se ted až půjdu 13.11. do poradny nebo než mi udělá cerkláž 21.11., to už by mohlo být vidět, budu 17.tt. 😉 Je mi také jedno co to bude, ale ten kluk by sedl víc...přeci jen mám doma 2 dcéééry 😀 Tchýně tedy předvídá hoku a jestli ano, tak je u mě mrtvá tchýně 🙄 Tedy to říkala loni, ted ani neví, že jsem těhu....a kdyby to šlo, řeknu jí to až po porodu 😀

stastenka42
30. okt 2013

@majka43 my mame morfologicky 27.11. Tak zase ideme spolu😉. No lenze ta nasa prdelka nam nic ine neukazala...robila drahoty preto nemame ani fotecku...

sweetest
30. okt 2013

@stastenka42
@majka43
Tak manželovi odlehlo jeho domácí listové těsto a tak peče taštičky s pudinkem a broskví a jako bonus k nim...mini kremrolky 😅 😅 No není on báječný!!!

majka43
30. okt 2013

@sweetest To teda je, to bych taky brala.

stastenka42
30. okt 2013

@sweetest tak takeho muzicka by som brala 😉 moj vie akurat uvarit ledva caj 😒 😒 😒

sweetest
30. okt 2013

@stastenka42 Hele, můj expřítel byl také takový.....že jako jen čaj a ohřát párky 😠 Pak jsem ale byla těhu s druhou (jeho) dcerou, zvracela jsem až do 4.měsíce snad 24hod denně....doma se mnou malá 3letá prvorozená, hlad..no a co musel udělat? Postarat se o dceru a sebe, takže jsem mu z obýváku do kuchyně radila co a jak uvařit a nebo jsem ho odkázala na kuchařku, to když mi bylo hodně zle. Po čase zjistil, že ho to i docela baví, když ví co a jak udělat. No a za těch 18 let spolu se toho naučil docela dost 😀 Ukazovala jsem mu co jak vařím a šlo to. Pak už vařil i dle sebe, že jsem nemusela říkat co má uvařit 😉 Myslím, že jsem ho připravila dobře pro život 😀 😀 😀

misha83
30. okt 2013

@stastenka42 gratuluji k holcicce 🙂 .

megie4
31. okt 2013

@majka43 Ahoj 🙂 Tak ti musím říct,že teprve dneska jsem slyšela srdíčko miminka přes ten doppler,a to jsem 12+1.Předtím to byla břišní aorta,proto jen 80 až 90 tepů za minutu.Na tom displeji je fakt počet tepů a mimčo mělo dnes 146,což už je tak jak má být.Je to super pocit!!!! 😀 😀 😀 😀 Jinak přeju hezké ráno všem! 😉 🙂

majka43
31. okt 2013

@megie4 No vidíš a ty jsi se strachovala.
@stastenka42 Na hematologii všechno v pořádku.

stastenka42
31. okt 2013

@majka43 parada...ja mam 5.11.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre