• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

1. decembra 2016 
@janulka232 a preco to v MT nerobia? Vidis,nam zas povedali taku dlhu cakaciu dobu 2-3roky,teraz neviem co robit...lebo na konzultaciu mame ist az v decembri,alebo sa radsej hned sama asi objednam rovno do BA,alebo tych Ciech.Chapem Ta,ze je tazke sa s tym zmierit,uprimne poplacem si kazdy vecer,ze vlastne nikdy mat uz nebudem,ale to vajicko je len malinkata bunka a to dietatko bude velke,z nasej krvi a bude nase ;) Drzim palce nech mas dobre vysledky a nech je vsetko dobre :slight_smile:
20. nov o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anicka2608 dakujem Ti.Aj ja by som si velmi priala aby vysledky boli ok a nemusela som riešit darkynu.Ale ja mam nizke amh takže u mna je mala šanca ziskat vajičko.Už som bola tri krat na IVF.Tak nam doktor povedal,ze To robia v Bratislave a moc sa mi to nepači,lebo to mame dost daleko Martin je bližšie.My ideme na dalšiu konzultaciu 2.12. tak uvidime čo a ako.Ale už sa pomaly s tym zmierujem radšej mat takto dieta ako žiadne.Aj Tebe držim palce nech všetko dobre dopadne
21. nov o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anicka2608
Hore hlavu
Tak isto som dopadla ja 1 IVF s veľkými dávkami a nic sa nevytvorilo,tak jedine darované vajíčko keď chcem dieta:slight_smile:
25. nov o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@matusik6 dakujem Ti :slight_smile: a uz to aj nejak riesis? Dnes som bola sa len tak informovat na poistovni ohladom preplacania,pani bola velmi mila,ale zatvarila sa dost skepticky co sa tyka preplacania IVF v Cechach,vysvetlila som jej,ze aka je zevraj na SK cakacia doba co sa tyka darovaneho vajicka a ze mam 37r a nemozem cakat rok dva a neviem este kolko nan,ved co porodim po 40tke??? :( ale viem,ze ona s tym nic nema,vsetko bude zalezat od posudkoveho doktora,tak uvidime :slight_smile:
25. nov o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anicka2608 urcite preplaca poistovna IVF aj v Cechach, zistovala som si to, ked sme chceli riesit IVF este pred vyse rokom v Brne. Ja mam VZP.
Ale preco chces ist do Ciech, ked aj v Bratislave na darkynu necakas? Mne v Gynfive nasli darkynu asi do mesiaca - max. dvoch uz si nepamatam. A aj to len preto trvalo tak dlho, lebo hladali fyzicky mne podobnu :slight_smile:
1. dec o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok