Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...
montrojruza
8. dec 2016
@silvia545 ahoj, ako si si vyberala darkyne, ved to je anonymne?
silvia545
8. dec 2016
@janulka232 nevadí,ja som tiež všetko nevedela ☺ ja som v Brne Reprogenesis tam som mala dárkyňu za 2 dni 🙂 ja mám za sebou 5 ivf,2 x biochemické,2 ivf úspešné ale synček nám po narodení zomrel 🙁 a teraz máme už dárkyňu ☺
silvia545
8. dec 2016
@montrojruza ahoj,ano je to anonymné,pošlú ti len na mail vek dárkyne,váha výška a školu akú študuje ☺určite nie fotky a adresu 😀 nám poslali na výber z dvoch dárkyň ☺
montrojruza
8. dec 2016
@silvia545 jasne ze som necakala fotku ani adresu, ale nevedela som ze sa da takto vybrat 🙂
janulka232
8. dec 2016
@silvia545 super ako rychlo našli Vam darkynu.Tak mne sa Bratislava zda strašne daleko,ale až do Brna hmm.Tak ja mam za sebou tri krat ivf,ale neuspešne,kedže mam nizke amh.Takže už asi,len darkyna,lenže ešte partner ma zly spermiogram tak snad to už konečne vinde.Je mi to luto,že Ti synček zomrel,ale verim,že tento krat to dotiahneš do štastneho konca.
joannita
9. dec 2016
@silvia545 waw to nam nechceli povedat ani vysku, ani ake ma vzdelanie (vraj vsetky maju minimalne maturitu), vraj sa to nemoze. Povedali len ze je mi velmi podobna, ale viac nemozu prezradit. Nechapala som....ako by som mohla podla priblizneho popisu zistit kto to je? 😃
silvia545
9. dec 2016
@janulka232 ďakujem veĺmi ☺ aj ja stale dúfam,že to víde,mala by som ten najkrajší vianočný darček 💖❤
A ake máš Amh ?☺ja som mala pred rokom 0,79 🙂
silvia545
9. dec 2016
@joannita ahoj ☺ a do akého centra chodíš ? Ešte som zabudla,že aj farba vlasov tam bola☺
No určite by som nehľadala dárkyňu ako vyzerá 😀 budem jej navždy vďačná,že mi umožnila stať sa matkou,dúfam,že sa mi to podarí,aby som jej mohla ďakovať ☺
silvia545
9. dec 2016
@montrojruza asi podľa toho ako ktoré centrum to umožnuje ☺ všetky asi nie 🙁
joannita
9. dec 2016
@silvia545 do Gynfivu. Ano ja som napisala moju farbu vlasov, oci, vysku typ koze, typ vlasov,proste vsetko a oni povedali ze najdu podobnu. Viac o darkyni ale informovat nemozu 🙂 Ako nevadi, neriesila som to, len som ostala prekvapkana 🙂
janulka232
9. dec 2016
@silvia545 pred rokom som mala 0,13 a teraz už,len 0,08.Takže už dalej neskušame,lebo mne suri aj vek.Držim palce nech to vinde.A maš ešte aj nejakych mrazačikov?
lusinda28
10. dec 2016
@silvia545 ahooj ja už nevydrazala a testla som.. 😭 len / ciarka, a druhá ani náznak... ja som taká trúba...ale ešte verím, ešte je asi skoro...druhý pokus utorok ráno..😃 ako sa tebe darii??
silvia545
11. dec 2016
@lusinda28 ahoj,moja ešte je skoro na test,skús az na 10 deň po ket,neboj nič nieje stratene ☺
Mňa strašne bolí ľavý vajecník a picha,niekedy aź narovnať sa nemôžem a chodím zohnutá 🙁
silvia545
11. dec 2016
@janulka232 jáj ten vek,keby sme to vedeli zastaviť 🙁 máme ešte 3 mrazáčikov ,dúfam,že ich potrebovať už nebudem ☺🙂 stále verím a chcem veriť,ze to teraz víde 😍 ďakujem moc 😘
silvia545
11. dec 2016
@joannita aj u nás to tak bolo nič viac ☺ ešte že je takáto možnosť a raz sa staneme matkamiaj my 😍😍
janulka232
11. dec 2016
@silvia545 tak už sme si tym všetkym dost preskakali a nevravim kolko sme do toho vrazili a to ja už idem ako samoplatca takže darovanie vajičok ma bude stat 3700eur.Tak tento krat to musi nam vinst.Kolko mala darkyna vajičok?A viete aj kolko ma rokov či to Vam nepovedali?
silvia545
11. dec 2016
@janulka232 musí sa to podarit ☺🙂
My sme už mali ako samoplatci 2x soft ivf v Brne a teraz darov.vaj.☺ neviem uz presne koľko mala rokov dárkyňa pozriem email ale medzi 21-23 rokov,vajícok mala 8,7 sa oplodnilo a 6 nám zostalo po PK ☺
lusinda28
16. dec 2016
Baby v pondelok (5.12) som mala KET, keď nerátam ten pondelok tak dne je už 11 deň po.. v pondelok idem na krv, no test zatiaľ nič neukazuje.. 😞 je ešte nejaká nádej, či už sa pomaličky zmieriť, že to nevyšlo??? 😞
katka17044
16. dec 2016
@lusinda28 joj držím palčeky... Ono už nejakého dušíka by to malo ukázať, ale aj tie testy nie sú vždy 100% mne ale asi vždy ukázal a aj potom začal slabnúť keď to už odchádzalo... No naj ukáže krv
lusinda28
16. dec 2016
@katka17044 ono duchovia sa objavujú, ale nič výrazné a nie vždy...😞 joj veľmi by som si priala aj ostatných snazilkam, aby to vyšlo...až teraz vidím, aké je to ťažké, čo predtým som bola hrdinka, že to dám, nebudem sa trápiť...ach jaj je to ťažké.. 😞 drzte sa baby....
katka17044
16. dec 2016
@lusinda28 ano je to velmi tazke 😞(( ked je nejaky dusik to je dobre znamenie... drz sa
joannita
17. dec 2016
@lusinda28 aky duch sa ukazuje? Ked tam nejaky tak je to dobre predsa! Aj ja som mala na 10 den ducha a postupne kazdym dnom tmavol (velmi pomaly). Robis testy rano z prveho ranneho mocu?
lusinda28
17. dec 2016
@joannita robím aj z ranného aj počas dňa... len asi 2 krát sa mi zdalo, že na teste bol duch, ale test nesilnel, žiaľ 3.deň poctivo testujem a nič 😭 no nič asi mi nie je súdené..už sa pomaličky pripravujem na pondelok, že to nevyšlo...veľmi mi je ťažko tak som sa tešila a dúfala, že to bude OK, aj keď je to prvý KET, mrazacikov máme ešte dosť, ale nedám to už asi 2 krát..😞😞
joannita
17. dec 2016
@lusinda28 ale das 2.x co by si nedala 🙂 toto som si hovorila aj ja ked som potratila ze 2.x uz to nezvladnem a vidis, v januari ideme znova 🙂 dalsi x to uz podla mna nebudes tak prezivat. Ja viem lahko sa mi hovori teraz, ja som aj po 6. Pozitivnych testoch stale vobec neverila ze som tehotna. Ja maximalne racionalny a pragmaticky clovek zrazu bola uplne neista padavka a posadnuta robenim testov 🙂) uplna zmena osobnosti! 🙂)
Kolko este mate mrazakov?
A tehotna este kludne byt mozes.
lusinda28
18. dec 2016
@joannita dakujem krasne za povzbudive slova, mrazacikov máme ešte 5.. možno po pol roku dám 1 krát, ale musím trochu oddýchnuť od tých "svinskych" hormónov, velmi mi je z nich blbo a cca 10 kíl som pribrala 😭 fuuj strašne sa cítim... ale uvidíme zajtra, čo krv ukáže..😉 Možno to bude aj tá najkrajšia narodeninová správa, ktorú si zajtra vypocujem..😉 Kazdopadne info podám...😉
joannita
19. dec 2016
@lusinda28 ako si dopadla? Uz mas vysledky z krvi?
lusinda28
19. dec 2016
@joannita mám tak ako som predpokladala, neukalo sa...😞 test negatívny...ale nevadí čo malo byť to je...v januári vraj 2 kolo no neviem, necítim a na to ešte, tak uvidíme, keby som nemusela jesť toľko tých hormónov aj by som išla, ale strašne ich zle znášam, a bojím, či si z nich ešte viac neuskodim... jaaj ale ináč dakujem za podporu snad sa raz budem tešiť z tehulkovania...😉
joannita
19. dec 2016
@lusinda28 to je mi luto 😞
Ja som hormony znasala v pohode a to som este okrem estrofemu, progesteronu a neviem coho este chodila na injekcie a infuzie k imunologovi + kazdy den do brucha Fraxiparine. Vela je toho veru, ale nastatie minimalne vedlajsie ucinky. Kazda sme ale ina, viem.
Neviem ale ci by nebolo dobre pokracovat hned, kym si este "zasobena" tymi hormonmi a nemusela zacinat odznova? Ale jasne, psychika je prvorada, nic neuponahlaj.
janulka232
19. dec 2016
@lusinda28 je mi to luto,že Ti to nevyšlo držala som Ti palce
lusinda28
19. dec 2016
@janulka232 jeej si zlatucka..boli to, ale nestracam nádej a v januári bude dúfam pokus c. 2...😉

Začni písať odpoveď...

Odošli