Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...
joannita
8. máj 2018
@sitom82 mne nie, 2x mi uz schvalili, mam VsZP. POkial mas "spravnu" diagnozu, tak urcite nebude problem.
sitom82
8. máj 2018
@joannita Dakujem za odpoved... Pockam si na rozhodnutie.. V Reprofite mi vraveli fakturantky, ze bola tam nejaka kocka, ktorej neuznala poistovna DIVF. Zial neviem ci Dovera, alebo VZP.
joannita
8. máj 2018
@sitom82 aha tak v cechach neviem ako... V reprofite je to ale dost drahe nie? Kolko budete doplacat?
ericia
8. máj 2018
@sitom82 ahoj... Už si poslala žiadosť? Ja mam posledný pokus cez poisťovňu a bude to prvý s darovanymi. Tak hádam to schvália... Ja mam všeobecnu... Len ešte papiere neposielam, lebo čakám na výsledky z reprodukčnéj imunológie.. Ja mam skoro nulové amh..
sitom82
9. máj 2018
@joannita Chodíme tam už tretí rok. Tento cyklus s darovanými vajíčkami nás vyšiel zatiaľ 4200€. Čakám stále na faktúru za mrazenie vajíčok.
joannita
9. máj 2018
@sitom82 4200e cez poistovnu? Fuu dost. V gynfive to stoji cez poistovnu1900e plus lieky pre darkynu cca 300e a v tom je vsetko, mrazenie aj predlzena kultivacia...vsetko. a mas garantovanych 6 embryi.
janulka232
10. máj 2018
@sitom82 ano je to riadna palka mne poistovna už nepreplaca a ja som platila 4300eur
sitom82
10. máj 2018
@joannita Chodime tam uz 3r., prve 2 IVF som bola s vlastnymi zial nic z toho... S ich pristupom som bola spokojna aj ked nam to nevyslo... Pokial mas na mysli Gynfiv BA tam sme boli na inseminacii... Velmi ma vsak odradilo spravanie personalu... A preto aj napriek cene som zastala verna Reprofitu.
joannita
10. máj 2018
@sitom82 ano gynfiv ba. Aha ja tam chodim a som s nimi ok celkom. Az na par zadrhelov... Ale hlavne som u nich uz 2x otehotnela s darovanymi, to je pre mna rozhodujuce...teda 3x, ale raz bolo biochemicke
sitom82
11. máj 2018
@joannita Tak to je naozaj super, ze sa Vam podarilo... Ako som napisala nas odradil ich pristup.
joannita
11. máj 2018
@sitom82 zial ale potratila som a teraz som 2.x tehotna este kratucko.
ericia
30. máj 2018
@sitom82 ahoj prosím ta môžem sa spýtať koľko ta pripravovali na IVF s darovanymi? To zladenie cyklov s darkynou... A aké lieky si užívala,? Ďakujem 😊
sitom82
31. máj 2018
@ericia Ahoj, zacali sme cca 2 mesiace pred vkladom... Vo februari som nasadila HA Marvelon s prvym dnom menstruacie. Brala som v kuse bez prestavky 2 platicka po sebe. Potom 25.3., som si dala pichnut Decapeptyl 3.75mg a zacala som od 4.4. Estrofemom 2mg rano (1tabl.). Od 7.4. to bola 1 tabl. Estrofemu rano a 1 vecer a od 10.4. to bola 3xdenne. 18.4.sme mali odber vajicok a ja som zacala s Utrogestanom. 4xrano, po vklade to bolo aj 4xvecer. Samozrejme bol 14-15 den cyklu UTZ maternice.

Začni písať odpoveď...

Odošli