Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
10. júl 2009

dianan ja teraz vôbec neviem kedy dostanem, mám to strašne rozhádzane, ale už som po ovulke, tak asi do týždňa by mali prísť 😉

mimka29
10. júl 2009

Baby teraz som v robote vybavovala Kuba z Paneláku, milý chlapík.

dianan
10. júl 2009

vážne???no vidíš...aké to tam máš zaujímavé 🙂

mimka29
10. júl 2009

My tu máme dosť často známe osobnosti. V poslednej dobe tu bol Zajac, Dzurinda, Mokrý, Judíniová, Studénková. Studénková a Judíniová vyzerajú naživo úžasne.

dianan
10. júl 2009

a ja mam večšinou starých a chorých.. ☹ ale občas aj detičky,aj ked choré

mimka29
10. júl 2009

No tak starých a hlavne hluchých mávam aj ja, s nimi je potom ťažká reč 😀 Najhoršie je keď ani nevedia presne čo potrebujú a vyberú sa vybavovať na úrady.

dianan
10. júl 2009

no to je najlepšie.... 🙂 boli ma brucho..asi príde menzes

dianan
10. júl 2009

a kde je dnes iwuša??

mimka29
10. júl 2009

Tak si dajte s mužom vyvolávací sex a hneď sa spustia 😀
Kde je iwuska to neviem. Didlinka chúďa zháňa v Blave nejaké štátne zariadenie kde jej urobia genetické testy kvôli tomu darcovstvu a najbližší termín jej dali niekedy na október, tak skúšala inde, tam vraj majú pokazené prístroje, tak z toho bude iwuska smutná.

dianan
10. júl 2009

no toto je problém...to iste mala sue...nevedala zohnať termin na genetiku...a ked zoženie didlinka...potom sa dlho čaka za výsledkami...neviem prečo je to tak,či tam maju tak veľa toho,alebo kde je problém,ale snád bude mať šťastie....možno by jej to skôr urobili niekde inde ako v BA,možno Martin ,BB

mimka29
10. júl 2009

A nevieš kde nakoniec bola sue na tom vyšetrení. Inak sue tu dlho nebola. Ktovie či už nemá stimulku.

dianan
10. júl 2009

ano dlho tu nebola....ona bola nakoniec v BB

bobjan
10. júl 2009

Mimka, fíha 😉 No ty sa máš, že ich takto stretneš, takých známych z telky 😎

Di, ďakujem aj tebe moooc držím palce. Ty sa už tiež chystáš, nie?

mimka29
10. júl 2009

Baby ja som prišla 13.20 z roboty a skoro doteraz som spala.

bobjan v telke vyzerajú inak, niekedy ich skoro na živo ani nespoznám 😀
dianan určite napíš, kedy si pichneš prvú včeličku, cez víkend by sme mali byť doma, takže budem pri PC 😉

Pekný víkend

dianan
10. júl 2009

ano bobjan..veru idem aj ja...
mimka neboj....dam vedieť.. 🙂 aspon si si trocha oddýchla

vika34
10. júl 2009

ahojte,dnes som bola na tom sone prsníkov a v pondelok sa mám ísť nahlásiť na chirurgiu a dohodnúť termín,som fakt nejaká ulietaná a večer som už potom taká unavená,že padnem do postele ako kabela a spím,ani neviem čo máte nového,aj ked tak zbežne čítam,pá

mimka29
10. júl 2009

Ahoj vikuš, tak nech to už máš za sebou a potom hurá do ďalšej stimulky. Aby si mala prehľad, tak ja čakám na krámy a začínem prípravu na KET.
dianan čaká na krámy a ide stimulovať
iwuska s didlinkou už boli prvý krát spolu na konzultácií v Martine ohľadom darcovstva a didlinka ide na genetiku.
bobjan ide v auguste do Ferticenti a bude podávať žiadosť do poisťovne na ďalšie IVF
sue tu už dlho nebola ☹
nelynka tiež nie ☹

Nezabudla som dúfam na nikoho

vika34
10. júl 2009

dík mimka,za info 😀
tak sme všetrky čakateľky , 😅

dianan
10. júl 2009

ahoj vika....tak držime prsty...nech už máš po tom,a nech su výsledky hlavne v poriadku..

jeeej..mimka ako super si to zhrnula 🙂

iwusa
10. júl 2009

ahojte babule, ja som vam vcera zabudla napisat, ze dnes budem, teda bola som v BA, skolili nas na nove programy ale aspon som stretla kolegyne, kt. som dllllllho nevidela a jedna super kolegynka je uz v 6. mesiaci ale vobec to na nej nie je vidno, akoze ma brusko ale postavicku ma stale ako lusk 😉

mimka, idem pozriet, ze cez koho robili genetiku mne a nie som smutna, ved to su take veci, ze ja ich vobec neovplyvnim a didinka za ne absolutne nemoze, to je blba slovenska birokracia.

idem to mrknut!

mimka29
10. júl 2009

Ahoj iwuska som tu a je u mňa na návšte aj didlinka ... klábosíme 😀

iwusa
10. júl 2009

no ved standartne, nie? 😀

no babule nasla som tie papiere, takze mne testy robil MUDr. Ondrejčák a on je primárom na oddelení klinickej genetiky v železnicnej nemocnici na šancovej, neviem či ivanka skusala aj tam volat, ale ked nie, mam cisla do nemocnice, staci povedat a poslem ich.

odpisujem neskorsie, ale susedka ma na chvilku volala k malemu 🙂

vika34
12. júl 2009

ahojte ,skoro som nenašla našu tému,boli sme na 3 strane ☹
tuším všetky nestíhame,tak nás teda aspoň posuniem,aby sme neostali v hanbe 😕

dianan
13. júl 2009

Dobre ránko slniečka.....a pekný pracovný týžden.... 🙂

iwusa
13. júl 2009

ahojte krasky,

ako ste stravili vikend? ja som ho mala opat nabity, ale vobec nevadi. v sobotu sme mali navstevu - byvale kolegyne, paradne sme si pokecali, zasmiali, prebrali hadam vsetko, vecer sme sli zasa my na navstevu k jednym kamaratom - pozvali nas na hody a vcera sme boli na futbalovom turnaju, kde samozrejme manzel hral. no a bolo super, dobre ceny v tombole, len skoda, ze sme nic nevyhrali a ja som sa tak tesila na nove lcd-cko 😀 a strasne dobru cigansku mali a urcite aj pstruhov, ale toho som tiez nestihla.

takze ja mam za sebou opat super vikend a mozem sa pustit do noveho pracovneho tyzdna 🙂

dianan
13. júl 2009

iwuška...aj my sme mali skvelý víkendik...sobotu sme boli u našich- pozrieť rodičov,večer sme grilovali...pili červené vínko....a mierne sme sa aj pripili....tak dobre sa sedelo....a nedeľu zase u kamošov.......
takže pohodový víkend za nami...a teraz už..práca... 🙂

dianan
13. júl 2009

..a ešte som zabudla dôležitu vec....začala som pichať injekcijky...tak som zvedavá...ako to bude pokračovať...

didlinka3368
13. júl 2009

Ahooojte mamičky moje nastávajúce.... 😉
Poctivo Vás všetky sledujem a pevne držím každej z Vás palčeky, nech Vám všetko víde.....
Iwuška ja som strávila celý víkendík s mimkou a s jej manželíkom...sme si povedali s drahým, že čo sa budeme sami dvaja doma nudiť, tak sme pobalili pár švestiek a už sme klopali mimke na dvere ako taký bezdomovci 😅 No mimka sa samozrejme potešila a strávili sme ako inak úžasný oddychovo nakupovací víkendík.... v piatok sme si dali dobrú pizzu s vínečkom, v sobotu sme chodili po nákupoch, pozerali sme si šaty na svadbu, no a samozrejme peniažky sa pomíňali na úplne iné veci ako na šaty, no boli sme spokojné a potom sme boli pozrieť jedno miminečko k mimkinej susedke....ona patrí medzi tie super mamičky, čo Ti dajú malého pochovať aj prebaliť, tak sme si to naplno užívali a chovali sme ho tak dlho ako sme mohli...no a v nedeľu mimka navarial parádn obedík a potom sme vystriedali prostredie a pre zmenu mimka prišla na kávu k nám....no skrátka pohodový víkendík...no keby bolo vonku o niečo teplejšie, tak určite víkend strávime niekde pri vode v stanoch.... 🙂
A inak Iwuška chcela som ˇťa informovať, že na zákalde Tvojej infošky som zavolala na genetiku na železničnú polikliniku a aj som objednaná na druhý týždeň na 21.07.09....takže paráda /môžem sa hanbiť ja železničiarka, že ma to skôr nenapadlo ... 😅 / to je teda iný rozdiel v termínoch čo mi ponúkali na kramároch....
Takže zase asi vmeatíme do nášho plánu, že ak bude všetko ok, tak možno za tri mesiace to vypukne... 🙂
Teším sa......

mimka29
13. júl 2009

Ahojte zlatíčka,
Náš víkend už didlinka zreferovala 😀 A vôbec nezaklopali ako bezdomovci, oni si otvorili sami, lebo malú od nás kľúče 😀 😀 A bolo nám úžasne.
dianan a od kedy picháš? Mne sa mrcha ešte ani nehlási. Teraz, keď by som ju prijala aj skôr, tak ma trápi.

mimka29
13. júl 2009

Ozaj didlinka si šikulka, keď si sa hneď objednala. Ty si môj miláčik 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre