Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

dianan
13. júl 2009

mimka...len od včera 🙂

mimka29
13. júl 2009

Jaj tak v piatok máš asi prvú kontrolu, že? A na kontroly budeš jazdiť do Martina?

dianan
13. júl 2009

ano mimka...presne tak....no ...musím chodiť na kontroly do MT..nedá sa nič robiť...musíme to zvládnuť..a od zajtra si dávam v práci pohodový režim.. 🙂

mimka29
13. júl 2009

Tieto kontroly čo teraz budeš chodiť ob deň sú dosť náročné, ale stojí to za to.

dianan
13. júl 2009

snád to zvládneme mimka...aj ked to bude náročné..

iwusa
13. júl 2009

baby, skoro po tyzdni tu mam sefa a uplne som na roztrhanie, lietam ako blazniva a pozeram, ze vy si tu zatial pekne kecate 😀

didi - skvele, ja som si nebola ista, ze ci si nahodou ako prve hned nevolala do spominanej nemocnice, este aj stanko hovoril, ze pravdepodobne to si skusala hned, ale nevadi, hlavne, ze som hodila info do pokeciku a vyslo to! strasne sa tesime, uz som to totiz stihla zavolat manzelovi a moooooc mooooc sme happy, jaj ivuska, len aby si bola zdravucka pre nas 😉

di - kolko dni si to budes pichat? strasne drzim pastiky aby sa to podarilo, ty si taky dobracik, pomahas inym, musi sa ti to vratit! budem silno mysliet na teba! inak aj my sme uz trosku debatovali o tych kontrolach obden, bude to narocne ale nechceme este predbiehat, nechceme sa zbytocne tesit a potom nahodou to nieco zmari. takze zatial to nechame tak a neriesime to a ked nastane ta situacia, potom sa s nou popasujeme.

babule ja som taka stastna, az mi je to podozrive 😀

mimka - nebooooooj, ta mrska nepodarena urcite pride! inak ja som tento mesiac mala strasne dlhu az 8 dni, aj ked polovica bolo silnejsie spinenie, ale aj to sa rata! dnes rano som alchemilkovala a dufam, ze to bude mat dobry ucinok!!!

dianan
13. júl 2009

čau iwuška....
tak super...že máme dobru náladičku...snád nám to všetkým vydrží.... 🙂
neviem ako dlho si budem pichať...ale myslim,že cca do 14 dni so všetkým,možno aj s odberom.....ak sa nám niečo podarí nastimulovať...zatiaľ všetko OK,aj pozitívne myslenie je,takže 🙂

iwusa
13. júl 2009

babulky aj vy mate tolko robotky ako ja??? 😕

mimka29
13. júl 2009

Dnes bolo veľa roboty, ale už fičím, lebo ideme s didlinkou do mesta. My totiž bez seba nemôžeme žiť 😀 😀

Prajem ešte krásny deň

iwusa
14. júl 2009

bre ranko,

no co kocky, aj dnes to vyzera na vela robotky??? 😉

mimka29
14. júl 2009

Dobré ránko,
ešte neviem iwuska my pracujeme od 8.00 tak uvidím. Včera sme boli s didlinkou na nákupoch a kúpila som si nádherné šaty na jej svadbu. Dnes si ich oblečiem a hodím foto 😉

iwusa
14. júl 2009

super, tesim sa na foto! a kde si si kupila, v ba? a ivka uz ma popolnocne saty? ja by som chcela ist zajtra na nakupy, vyuzit letne vypredaje, len ci najdem nieco pekne na seba. mna to vobec nebavi, chodit po obchodoch, skusat a hlavne sa jedovat, ze co vsetko mi nesedi a potom hned chytam depky z toho, ako vypadam. ja som v nakupovani naozaj netypicka zena.

ale na zajtra som si uz vymyslela plan, budem robit marhulovy lekvar, tak som zvedava, ako sa mi podari 😀 bude to moje prve zavaranie.

mimka29
14. júl 2009

Hej kúpila som ich v BA. Ivka ešte nemá šaty. Má predstavu aké by chcela, ale ešte sme ich nenašli 😀

vika34
14. júl 2009

ahojte,takže nastupujem 26.8. a budem tam asi tri dni,dostala som aj relatívne skorý termín,ale raz bolo pred dovolenkou/sústredko tanečné/a zase to trebalo skľbiť aj s menzesom ,tak sme sa zhodli na tomto termíne.
Vikušku sme včera odviezli do tábora,takže som prišla z roboty a ležím a chystám sa hajkať,som úplne grogy,pá
Všetky sa držte,ozvem sa

mimka29
14. júl 2009

Ahoj vikuš tak značím do kalendára 😉 Takže potom v septembri ti nebude nič brániť a môžeš ísť do ďalšej stimulky. Malá sa má, že išla do tábora. Ja som nikdy nebola v tábore, celé prázdniny som vždy strávila u starých rodičov.

iwusa
14. júl 2009

vika, za chvilu uz bude 26., neboj prazdniny prejdu ako voda! ked uz spominate, ja som chodievala na prazdniny babke a dedkovi a3-krat som aj bola v tabore a bolo vzdy super, vela vela kamaratok som si vzdy nasla a pisavali sme si listy (nie ako dnes sms-ky) a s jednou sme si fakticky dost dlho pisavali a tych zazitkov... fuu, to sa ani neda zratat 😉

mimka - cakam na fotku tych siat! 🙂

dianan
15. júl 2009

Dobre ránko slniečka.
tak ja vám hlásim,že pichanie pokračuje,piatok idem do MT...a dr.mi povedal telefonicky,že mám rátať s tým,že potom kontrola obden....
robím už iba dnes..a ideme k svokrovcom do SNV,a potom bideme vegetiť niekde v blízkosti MT....napr.v nejakom penzioniku.,..tak asi sa vám nebudem môcť ozvať a podať info....ale ako náhle sa dostanem k netu...tak Vám dám vedieť...

držte prstíky. 🙂

mimka29
15. júl 2009

Dobré ráno,
dianan to neva, my ti budeme držať palce a keď budeš môcť tak nám napíšeš. Ste to pekne vymysleli, takto to máte spojené aj s dovolenkou. Už cítiš vaječníky?

dianan
15. júl 2009

ahoj mimi...ano citim trocha..tak uvidím...čo povie..a ty ako?

iwusa
15. júl 2009

ahojte babulky,

di - super, dufam, ze sa vajicka produkuju vo velkom mnozstve a este vacsej kvalite! a veru, dobre ste to vyriesili, lebo cestovanie kazdy druhy den... fuha, to by bolo narocne!

mimka - aj ja som zvedava, co mas ty nove, ziadne infosky?

bobjan
15. júl 2009

Ahojte🙂

Dianan, veľmi ti držím palce a dúfam, že bude pekná úrodička. Čím stimuluješ? Koľko jednotiek picháš? Máš asi dlhý protokol, však?

dianan
15. júl 2009

dakujem....bobjan mam krátky protokol,stimulujem Menopurom..vysoké dávky 262 j

mimka29
15. júl 2009

Babule ja stále krámy nikde, už má aj brucho prestalo bolieť. Dnes ráno som si robila štatistiku od januára, že kedy mi chodia a došla som na to, že má celkom zaujímavý a pravidelno-nepravidelný cyklus: 25 dní, 15,23,25,15,23,25,15 dní, Zaujímavé, že? ako sa mi to pravidelne strieda 😀 Dnes som 22 deň, takže tak.

mimka29
15. júl 2009

Baby včera som bola úplne mimo. Jedna kočka čo si s nimi píšem v druhej téme, čakala dvojičky - chlapčeka a dievčatko. Nemala žiadne problémy a teraz v nedeľu porodila v 22 týždni oboch mŕtvych. Stále na to musím myslieť, bože keby človek vedel ako jej môže pomôcť, ale teraz asi nijako, čas všetko zahojí aj keď jazva na srdiečku zostane.

nelynka
15. júl 2009

ahojte babule, co mate nove?

dianan
15. júl 2009

jáááj....veľmi smutné....Bože,koľko si ženy musia vytrpieť....naozaj byť tehotná...to ešte nič neznamená... ☹ kiežby sa takéto veci nestávali...

mimka29
15. júl 2009

nelynka ja som ťa nespoznala 😀 Pozerám, že aká nová osôbka je to tu. Ja čakám na mrchu a začínam s prípravou na KET. Už sa teším na tých naších drobcov 🙂

iwusa
15. júl 2009

ach mimka... ledva som zadrzala slzy ☹ to je strašne, naozaj aby sa žena bála celé tehotenstvo a aj pôrodu... človek nikdy nevie čo sa môže stať a toto čo sa jej stalo, ja by som bola asi na dne ☹

bobjan, nely - dlho som vas nevidela, vitam vitam 😉 nely co mame nove? di - stimuluje, vika zacne v auguste, mimka caka na mrsku, ja som bola s didinkou v heliose a teraz si musi spravit genetiku, ci moze byt darkyna... asi všetko, čo ma napadá 🙂

bobjan
15. júl 2009

Iwuška, díkes🙂

Mimka, to je teda hrozné...človek čaká na // ako na spasenie a potom toto 😢

Dianan, krátky protokol? To je dobré to je rychlovka...mne vtedy vraveli v Helíku, že väčšinou robievajú dlhý a to bolo teda nekonečné...fuj ☹ a to som mala ešte aj stop a o mesiac znova....des...bleeeee

mimka29
15. júl 2009

No tak ja som včera revala. Neviem si to ani predstaviť, že ich musíš porodiť, vôbec žiadny cisarák, ale normálny pôrod. Dosť o tom, lebo mi zviera zase hrdlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre