Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

regina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ragaca
21. jún 2019

Ahojte duevcata.Chcem sa spitat ci je to normalne ze pred dvoma tyzdnami mi.volali ze mam darkinu tak si to zaznacili a to bolo vsetko a od vtedy je nejak ticho.A nechapem preco .ja len viem ze sa potom sparujem snou koli menstruacii.nechapem.a uz som dost netvozna s toho lebo prvu darkinu som mala do mesiacia a tam to islo rychlo.

evelka81
21. jún 2019

@ragaca ahoj ani normalne lebo oni teraz musia zladit tvoj cyklus s darkynou nam to vyslo ist na vklad az odva mesiace od najdenia darkyne. keby sa neozvali este tyzden dva napis im , ale dva tyzdne su ok

ragaca
22. jún 2019

@evelka81 dakujem za odpoved hned som kludnejsia.

ragaca
29. jún 2019

Este stale nic.Dufam ze sa ozvu na dalsi tyzdwn lebo sa mi to zda byt dost dlho.

regina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxxvita
8. júl 2019

Ahojte koceny, prosím vás, akú výšku deloznej sliznice ste mali tesne pred zákrokom Divf? Ďakujem z celého srdca každej, ktorá mi odpíše ❤️

milus777
8. júl 2019

@laxxvita prvy vklad et s dv som mala 8 mm... Vklad bol uspesny. Teraz pri ket 7 mm a nic...

laxxvita
13. júl 2019

Koceny, prosím vás, informovala vás klinika o dárkyni (ako je vek a krvná skupina) 2 až 3 týzdne pred odberom oocytu? Ďakujem

evelka81
13. júl 2019

@laxxvita ahoj ano dostala som 3 na vyber s vekom, ci studuju,kolko vazia , vek a zaujmy

laxxvita
13. júl 2019

@evelka81 ďakujem, vidíš, ja si to všetko platím a vôbec mi nedali na výber a ani ma neinformovali.. Ach ty môj bože.. Ďakujem za informáciu

evelka81
13. júl 2019

@laxxvita aj ja som bola ako samoplatca v reprogenesis a ty kam chodis?

laxxvita
13. júl 2019

@evelka81 repro fit

evelka81
13. júl 2019

@laxxvita napis im mali by ti dat vediet. Nam darkynu nasli do 2 tyzdnov dokonca sme si mohli vybrat

laxxvita
13. júl 2019

@evelka81 ahoj, ďakujem za info, už sa stalo, nevedela som, že by nás mali informovať, ta komunikácia s koordinátorkou, a to iba s nou, /doktorka mi tak povedala pri nástupnom pohovore/je naozaj katastrofálna. A to si neviem predstaviť, že okrem neprodukutivnych vaječníkov by som s nimi mala riešiť niaku inú stimulku. Oplodnili už darkynine vajíčka, budúci týždeň mám vklad, a okrem toho ze ma 15vajicok k oplodneniu neviem o nej nič

regina24
14. júl 2019

Ahojte baby chcem sa spitat ,som 9tt čo nám prestalo byť srdiečko dr povedal že ešte máme čakať aby som začala krvácať spontalne ak to nepôjde spontalne tak musím ísť na kyretaž.
Ak ste boli po kyretažy kedy ste absolvovali ďalší vklad koľko ste čakali? Ďakujem za radu.

laxxvita
14. júl 2019

@regina24 to ma mrzí, je mi to ľúto❤️🙏🏼
Žiaľ, neviem ti poradiť, ak ti kocky nenapíšu, môžem ti správu preposlať na české fórum. Myslím na teba, skóre uzdravenie a pozitívny štart k vytúženému mimi ❤️

janulka232
14. júl 2019

@laxxvita to je strašne divne,že vobec nič nevieš o darkyni.Ja by som taku ani nechcela.Mali Ťa informovat.

laxxvita
14. júl 2019

@janulka232 Janulka, ani si nevieš predstaviť moje obavy.. Už som im písala, som zvedavá, čo mi odpisu.. Vklad mame mat v utorok.

janulka232
14. júl 2019

@laxxvita tak my sme boli hned informovany o darkyni.A mali sme sa rozhodnut či ju chceme,alebo nie.Tak som zvedava či Ti na to povedia

ericia
14. júl 2019

@regina24 ahoj... Ja som v 10 týždni bola na kyretazi... A na KET som mohla ísť po troch menzes... Tak sa odporúča... Teraz som mala v apríli zasa kyretaz a ešte čakám na posledný KET... Držím palce ❤️

ericia
14. júl 2019

@laxxvita mňa v reprofite informovali... Akú máš lekárku?

regina24
14. júl 2019

@ericia ak sa môžem spitat u vás čo bol aký problém že ste išli na kyretaž?
A išli ste po 3mesiacoch na vklad ?
A znova idetena kyretaž ako to je ?
Ďakujem aj vám držím palce .

ericia
14. júl 2019

@regina24 mne v auguste minulý rok nenabehlo srdiečko do 10 týždňa... Tak som musela ist na kyretaz.. Na ďalší KET som išla vo februári... Pretože boli Vianoce a sa to cele natiahlo.. Vtedy sa embryjko vôbec nechytilo... No a teraz som bola naposledy v apríli, embryjko sa chytilo, ale 17 dní po KET a pozitívnemu hcg som začala silno krvácať a zastavilo sa až po kyretazi... A teraz sa chystám na posledný KET v auguste... Aj keď odvahu moc nemám 😣 ja mam imunologicky problém...

regina24
14. júl 2019

@ericia juj moja tak to to má ozaj mrzí že taktok to máš ale neboj auguste to vyde pozityvne myslí moja .
A bála si aj nejaké vitamíny?
Aj nám prestalo byť srdiečko 9tt. ☹
Preto by som chcela ísť hneď po kyretaži na vklad neviem či by som mohla.

evelka81
15. júl 2019

@laxxvita och nas po oplodneni informovali od 3 dna kazdy den

ragaca
22. júl 2019

No ja idem 24 7 na kontrolu maternice a cca 30-31.7 budem mat vklad tak dyfam ze to bude uspesne na to ze mam uz 41 rokov

regina24
22. júl 2019

@ragaca treba pozityvne myslieť že to vyde a bude dobre nezáleží na veku nebojte bude dobre .

yvet23
22. júl 2019

@ragaca presne nezáleží na veku ja som rodila v 43 a ďalšie v 45ke. Baby sú zdravé a sú to neposedné čertice 😉

butterfly333
22. júl 2019

@yvet23 ak sa smiem spýtať mali ste DV? Ja mam dnes 40r rozmýšľame nad IVF no sestre do berieme liečbu z reprodukcnej imuno a potom bojím sa že sa to už nepodarí že nebude žiadne schopné vajíčko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre