Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

ragaca
22. júl 2019

Ja mam mat aj od darkyni aj od darcu a vobec to nejak nebereme z muzom tragicky ale pozityvne .

regina24
22. júl 2019

@ragaca treba pozityvne veľmi veľa robí ak pozityvne myslíte .bude dobre treba nejaké vitamini užívať počas tehotenstva .
potom dajte vedieť 🙂

ragaca
24. júl 2019

No bola som na kontrole dnes a termin vkladania mam 31.7 a vkladat budu blatocysty .len neviem ci je to dobre

regina24
24. júl 2019

@ragaca to je dobre že je to blastocyty to znamená 5,6den od predĺžená kultiváciu .
A vtedy ten embrijko by malo byť silné
Ďržim palce .

ragaca
31. júl 2019

Dnes mam po transfere dve blatocysty

regina24
31. júl 2019

@ragaca jej super držím palce vkladali Vám dve embrijka? Držím palce .

devillka007
31. júl 2019

@ragaca drzim palce 😉

devillka007
31. júl 2019

Baby, je tu z vas niektora ktora darcovstvo riesi v gyn fiv??

lujzita2
31. júl 2019

@devillka007 ahoj, ja som bola v gyn fiv ba tento rok a darkyňu som mala do 2 mesiacov od prvej konzultácie.

ragaca
31. júl 2019

Ja mam datkinu cez gyn fiv .ano mam dve embrika.a vobec to neni take hrozne ten transfer ako hovoria vsetci.len dnes lezim lebo som unavena dost.len citim tlak pod bruchom ako pri zacati menstruacie.ale inak v pohode

lujzita2
31. júl 2019

@ragaca ahoj, ja som bola na tom podobne, mala som výhodu, lebo et bol v nedeľu ráno ale tiež, nič strašné to nebolo. Držím palce, nech to to vyjde.

ragaca
31. júl 2019

@lujzita2 aj ta bolelo podbruchom trosku ako keby si mala dostat mestruaciu

ragaca
4. aug 2019

Je to normalne ze po ET mi castejsie treba curat a pobolieva ma pod bruchom

lejduska
4. aug 2019

@ragaca áno je to normálne, aj u mňa tak bolo, môže a nemusí to byť znak tehu. Koľko dní si od ET?

ragaca
4. aug 2019

@lejduska ja 5 den som mam vlozene dve blatocysty ale od darkine

lejduska
4. aug 2019

@ragaca juj až 2? Tak nech to vyjde

lujzita2
4. aug 2019

@ragaca nuž áno ale reálne to išlo postupne v priebehu nasledovných dní po et. V deň et som nič zásadné nespozorovala. Navyše ja keď mám dostať menštruáciu tak ma začne mierne preháňať, tak to bol ďalší príznak, lebo menštruácia nehrozila.

ragaca
4. aug 2019

@lujzita2 aj si sa testovala alebo nie ak hej tak kedy je to take idealne.Alebo radsej sa netestovat.Ale kazdej snazilke to neda a testuje sa.

lujzita2
4. aug 2019

@ragaca ja som sa snazila neprehanat a tak som si urobila test len den predtym nez som isla na krv. A bol slabo pozitivny. Potom som si ho zopakovala zase den pred druhym odberom krvi, nech miniem dvojbalenie a bolo potvrdene 🙂 Dr hovoria, ze je zbytocne si ich robit, krv je najpresnejsia, ale cloveku to neda.

ragaca
5. aug 2019

@lujzita2 ved to ze to cloveku neda .ale mam v zadobe este jeden test nepouzity tak tozmyslam ze stvrtok alebo piatok ho pouzijem ztoho nacateho balenia.

regina24
5. aug 2019

@ragaca ja som si tiež robila testik lebo som to nevydržala na o 8den od KET a bolo už pozityvne.

parvinka0001
5. aug 2019

@ragaca ja mam svoje síce ale tiež sme vkladali 2 a už na 5den bolo vidno ze to vyšlo a mam chlapčekov. Držím prsty

ragaca
5. aug 2019

Baby to by bolo super lebo zatial ani nespinim.len brucho trochu pobolieva a stale sa mi chce lezat a nic nerobit

regina24
5. aug 2019

@ragaca nebojte bude dobre a testik bude pozityvny,.nestrachovat sa bude dobre.

lujzita2
5. aug 2019

@ragaca drzim palce nech to vyjde

ragaca
6. aug 2019

Dnes je 7 den co som po a na teste len jedna ciarka ani naznak nicoho..A ak nekrvacam tak potom kam to zmizlo.ked ani test neukaze.

parvinka0001
6. aug 2019

@ragaca na krvácanie je skoro a čiarka sa môžu ešte objaviť. Tým ze berieš asi progesteron tým aj zadrzavia krvácanie i keď niektoré krvacaju

ragaca
6. aug 2019

@parvinka0001 co to potom znamena .lebo to je prvy vklad .a ani sa nevyznam ze ci mi davali et alebo ket.ale myslim si ze ket .lebo mi vravela pred vkladom ze rozmrazene blatocysty a mali vsetky bunku .no berem estrimax 3x denne predison 1x denne a progesteron 3x denne.

parvinka0001
6. aug 2019

@ragaca tak ono ak bude neúspešný vklad tak ako vysadis lieky príde menštruácia alebo môže prísť ako píšem aj trosku skôr. Ale zase aj čiarka druhá sa ešte môže objaviť. Kedy mala odber darkyna? Ak minulý mesiac tak si mala ket ak tento tak et

ragaca
6. aug 2019

@parvinka0001 praveze to neviem to mi nepovedali ale asi zaciatkom jula.mala odber.to je to ze ziadne papiere nedal lekar.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre