• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
dobre ránko všetkým.. :slight_smile:
tildus dakujem.... :slight_smile:
7. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence!

fuha, ale som tu dlho nebola, co? aj som vam chybala trosicku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mimka silno ti drzim pastiky dnes na kontrole v brne, urcite daj vediet!

di - ako sa citis??? dufam, ze sa mala fazulka drzi a nevzda sa!!!

tildus - preco nechces rovno zmenit centrum? ja osobne som nebola vo FC, ale ked vidim, ze mimka "odflakli" pocas troch pokusov, absolutne ziadna zmena v liecbe, no proste nic... preco neskusit rovno hned helios a nehovorim, ze rovno s darcovskymi, ved aj di navrhli najskor ivf-ko s jej vlastnymi, co ty na to?

pozdravujem vsetky ostatne kocandy, kt. sa po dlhej dobe ozvali :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zlatíčka, prišla som vás informovať, ale nemám veľmi dobré správy.
Dnes som 14 deň cyklu, sliznica 6,6 mm, ale vraj veľmi pekný tvar, tak mi ešte skúsili pridať nejaké čipky a ďalšia kontrola 11.8. Ja sa z toho asi picnu.

pekný víkend :wink:
7. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi skus pit este kotryhel k tomu ak nepijes, tiez je dobry na rast...
ale ja verim ze sa pozbiera este, urcite podrastie do utorka :wink:
7. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - kontryhel je alchemilka po cesky a mimka ho uz pije, jaj mimus, silno drzim pastiky aby sa to podarilo!!!
7. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...jaaaaj...mimuška...silno držim palce aby rýchlo sliznica rástla.....
ahojte nelynka,iwuška...
iwuška...ty kde sa flákaš???
7. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja??? flakat sa??? ja som bola tieto dva dni zastupovat na riaditelstve, takze som normalne bez prikraslovania pracovala az do vycerpania! vazne! :grinning:

chybala som vam, zeeeeeeeeeeeeeeee??? :grinning:
7. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anooo
chýbala si mi...nemala som s kým písať...ani mimka nebola....a bola som tu sama a smutná... :frowning2: ešte že ste sa už vrátili :slight_smile: obe
7. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
di a co, ako sa citis??? boze toto cakanie po transfere (teda ked sa ho raz dockam), tak to ma asi zabije... kedy budes moct testovat?
7. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved..to je na tom najhoršie...už by som aj mohla cez víkend...ale keby si vedela ako sa bojím....samozrejme,že zase nič...toho sa asi bojí každý....takže neviem,kedy sa odhodlám...

a cítim sa relatívne v pohode,sem tam pichanie v podbrušku,sem tam bolesť ako na krámy,a hned to prejde...tak neviem
7. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
di aj ja by som sa bala, velmi, uplne sa viem vcitit do tvojej koze... viem, ze si zvedava, ale skus to nechat este tento vikend tak a nechaj to na pondelok, co ty na to???

prepac, ze ta opustam, ale mame ist na opekacku, papacik :slight_smile:
7. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zlatíčka,
vidím, že tu nikto celý víkend nebol

dianan ako sa cítiš? Testovala si?
9. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievcence,

vela zdaru do noveho pracovneho tyzdna vam prajem!

mimka, dnes opat brno??? budem na teba mysliet!!!

di - uz nevydrzim, testovala si?

dajte o sebe vediet bambulky moje!
10. aug 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dobre ránko....a pekný týžden
ano testovala ...a nič...ani tienik....
takže dalši pokus...darcovsrvo...dufam,že aspon to víde
10. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, ja už leňoším doma, tak píšem tak neskoro

iwuska do Brna ideme zajtra
dianan to mi je ľúto zlatko, ale neboj z darovaných vajíčok je vyššia pravdepodobnosť. Veď vy už darkyňu máte, tak to pôjde rýchlo. Aspoň si môžeš povedať, že si pre to urobila a skúsila všetko.

Babule už tie hormómy čo užívam pekne cítim. Začalo ma bolieť podbruško a prsia. A tie čipky čo mi dali, to je teda hnus. Zavediem si ich, potom si na hoďku - dve ľahnem a keď sa postavím, tak mám pociť, že to všetko zo mňa vytečie, nepríjemné. Ale to neva, len aby to pomohlo, veď som doma, takže môžem ležať skoro stále.

Pekný deň
10. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach di... skoda a nie je tam uz ziadna nadej? a ak teda by to naozaj nevyslo, kedy planujete uskutocnit to darcovstvo? vasa darkyna ma uz vsetky testy za sebou?

mimka - aj ja som mala capiky, ale teda na nieco ine ako ty a viem o com hovoris, som si pripadala ako docikana stale :grinning: ale hlavne, ze zabrali, to bol zaklad! jajha, uz by sa aj patrilo aby tu bola niektora z nas tehulka... dufala som, ze di to vyjde (este nehadzem flintu do zita), no ved uvidime a teraz sa to uz musi aj tebe podarit mimka... po tolkom trapeni a takom boji, aky uskutocnujes, proste si to zasluzis!!!
10. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Di, však podľa mňa ešte nič nie je stratené ! Ja som otehotnela 20.apríla a testovala som prvýkrát 2.mája a nebolo tam nič, ani ťuk... až okolo 6.mája a to už bola čiarka vväčšia, nehľadiac na to, že pri UO to môže byť aj kadejak poposúvané, neboj sa :slight_smile:

A ak by to NÁHODOU !!! takto nevyšlo, ešte stále je veľká nádej !!!

Babule, ja viem, že keď vám to nevyjde tak ste sklamané a ubolené a pýtate sa prečo... ale najmä NEKLESAJTE NA DUCHU !!! Určite sa vám to podarí !!! Všetkým !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue - to su slova do boja, dakujem ti velmi pekne, ze si ich napisala, pri citani sa mi neuveritelne zlepsila nalada a dodalo mi to vela vela sil a kocky ako di a mimka, taketo nieco naozaj potrebuju!

DAKUJEM!!!
10. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky pozerám telku a práve dávali upútavku, že dnes večer v Reflexe bude o tej bylinkárke Anne Kopáčovej, ktorá vraj pomocou byliniek pomáha ženám otehotnieť.

Vyrážam k obvodnej lekárke pre PN-ku, tak budem aspoň trošku na vzduchu, Pa.
10. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sue,aj mimke,aj iwuške...

sue..tie slová su naozaj ako balzam na dušu.....snád sa nám to všetkým čo tak silno bojujeme podarí... :slight_smile:
mimka držim pérsty na zjatra...nech už konečne su dobre správy.... :slight_smile:
10. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A som späť od lekárky. PN-ka vybavená a dokonca mi dali aj vychádzky neobmedzené.

dianan dík, zajtra už musím priniesť dobré správy, už musíme to zlé obdobie prelomiť.
10. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko žienky moje! :dizzy_face:
Neverím, že dnes som práve ja prvá....no to určite len preto, že mimka nie je v práci, lebo inak by som ju nestihla predbehnúť :grinning:

Ja viem, že sa tu navzájom psychicky podporujete a úplne perfektne, to sa musí nechať, lebo zakaždým keď si čítam tie silné slová, ktoré jedna druhej píšete, tak až mám pocit, že patrím medzi Vás a akoby sa to týkalo aj mňa....psychika robí strašne veľa, takže ja Vám len želám, aby ste naozaj neklesali na duchu ako hovorí sue a mysleli najpozitívnejšie ako sa len dá....."ČO SA MÁ STAŤ, STANE SA"

Pevne verím, že toto prekliate obdobie jedna z Vás prelomí a potom sa to mamičkovanie u Vás spustí ako lavína...veľmi si to želám.....

Tak Vám prajem krásnučky, aj keď troška upršaný dník a silno každej jednej držím palčeky....nie ste v tom samé...sú ľudia okolo Vás, ktorý sa s Vami aj radujú, aj trpia a tým pádom a hlavne veria....
:wink:
11. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och didinka moja, dalsie povzbudzujuce slova!!! musim povedat, ze som strasne rada, ze sme taka partia tuna na konikovi aka sme, aj ked zatial bezdetna ale uplne skvela, podporujeme sa jedna druhu, druha tretiu :slight_smile: a tym, ze mame nase uzasne darkyne, kt. vedia este aj napisat taketo uzasne prispveky! no co k tomu dodat! ste skvele zeny! sklanam pred vami vsetkymi klobuk!

mimka - dnes na teba silno silno myslim a budem ocakavat spravicky!

di - a ty ako, moje zlate? neboj, este je nadej, co tam po blbom teste!
11. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwus, ja to tiež Di stále hovorím ! Ja som mala tri negatívne testy a aký zdravý mocný chalan mi doma pobieha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (klop klop klop)

Babule hlavy hore !!! :dizzy_face:
11. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
baby ja tú smolu dnes ešte neprelomím :frowning2: Sliznica iba 7 mm, takže príprava na KET zase prerušená, ale do tretice všetko dobré, to už musím dať. Od budúcej mrchy začínam znova. Trošku som to tam nezvládla a keď mi povedali, že aj tentoraz končíme, tak som chytila hrozný záchvat revu, že som nemohla ani rozprávať, hrozná som. Ale už mi dobre, len si pôjdem teraz na chvíločku zdriemnuť a potom vás prídem ešte pozrieť.

CMUK
11. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do paže baby ! Čo sa to tu deje? :astonished:

Di, prosím ťa, ako som to tu predpísala minulý týždeň, dones nám sem nejaké // nech ssa to pohne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mimuš, tebe posielam obrovské objatia :pensive:
11. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to snad nie je mozne!!! preco? PRECO??? mna to uz normalne vytaca, kedy konecne sa pohnu lady, mimka posielam ti vela vela sil a takisto jedno big hug! a neospravedlnuj sa za ten plac, ja by som reagovala podobne a po tom vsetkom, doktori sa nemozu ani cudovat, proste to vyplavalo z teba na povrch!

di - ak mozes ozvi sa, ze co ty...

toto uz nie je normalne :frowning2: spravodlivost je naozaj slepa!
11. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka je mi to luto :pensive: Do tretice to uz musi vyjst, urcite ti nasadia ine lieky a bude to dobre.
Drz sa a za slzy sa nehanbi - slzy ocistuju dusu - len sa vyplac, treba to dat zo seba von.
Myslim na teba a posielam vela pozitivnej energie.
11. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík babule.
Veď keď nebola perinka pre drobcov poriadne nachystaná, tak radšej ešte počkáme. Mňa len dojalo to, že chceli začať od ďalšej menštruácie a tými istými hormónmi a tie isté dávky, veď toto som si už prežila tri krát na Slovensku, tak som to nemosla dopustiť znova. Keď raz potrebujem dávky ako kôň, tak čo so mnou. Ja už len nechcem, aby niečo na mne skúšali, ale aby si boli istý s tým čo robia a nezačínali vetu slovami: "nabudúce skúsime." Ale veď vy ma určite chápete. Moja sestrička didlinka sa vždy čuduje, ako môžem stále len čakať a pri tom ona čaká so mnou (zlatúšik môj) a všetky tu stále na niečo čakáme a určite sa dočkáme.

Mám vás rada.
11. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, a ako sa teda rozhodli, daju ti ine hormony, ci? Nedaj sa, nech nerobia z teba pokusneho kralika, mas len jednu pecen. Ja na tvojom mieste by som reagovala rovnako. Najhorsie je ta bezmoznost, ze to nevieme ovplyvnit, ale musime cakat na verdikt lekarov, ale vsak musia existovat aj ine pripravky podporujuce rast sliznice. Len nahlas uvazujem. Drz sa a urcite sa pytaj lekarov, ako to chcu skusit nabuduce...
11. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok