Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
8. sep 2009

ty kokšo koľko tam mám preklepov, soráč 😀

jenny73
8. sep 2009

🙂 Moc děkuji za info 🙂 jde mi o mou sestru, ale u ní je průběh úplně jiný, než u "normálních" mamin, ona musí dostávat jiné léky...... a pro dárkyni jí řekli, ať si připraví 33.000,-, tak jsem chtěla zjistit, jak to je....

ještě jednou děkuju 😉

mimka29
8. sep 2009

jenny tzv. odmena pre darkyňu bola u nás 39.000,-

jenny73
8. sep 2009

Ještě jednou děkuju 🙂

dianan
8. sep 2009

ahojte...bobjan,mimka...myslím na Vás.....
mimka....zajtra Ti držime palce....a myslíme na Teba 🙂 Bobjan...ty nezufaj....treba veriť,že všetky prežiju...a tie čo vložia,tak sa aj uchytia.... 🙂 aj ked viem,že to obdobie čakania je veľmi ťažké 😉

mimka29
8. sep 2009

Ahoj dianan dík 😉 Je to čakanie hrozné, ale keď si predstavím, že zajtra budem mať u seba naše pokladíky, tak je to krásne 🙂 Po dvoch rokoch kolotoča s IVF-kami sa konečne dočkáme 1. transferu, tak dúfam, že nás už Boh nebude skúšať a dopraje nám to šťastie. Nie len nám, ale všetkým čo sme tu 😉

dianan
8. sep 2009

mimka...pevne verim,že ty to rozbehneš a my ostatné,ťa budeme nasledovať..... 🙂

mimka29
8. sep 2009

dianan ty si v robote? My ideme večer k didi pozrieť fotky od fotografa zo svadby, tak sa teším. Potom hodím nejaké aj tu.

dianan
8. sep 2009

nie mimka...som doma....ale vypisujem nejaké správy,čo som si zobrala domov robotu,tak som pri PC...tie fotečky som pozerala..su krásne...tešim sa na dalšie... 🙂

iwusa
8. sep 2009

mimka, takze zajtra doobeda to uz bude!!! juchuuuu, tesim sa a silno drzim pastiky!!! podari sa, urcite sa podari!

bobjan, nezufaj, musis verit!

zdravim aj ostatne krasavice, di nepracuj tolko 😉

sue
9. sep 2009

Tak babule... ja len, že idem do toho, od 22.9. 😵 držte palúchy... nebudem písať o priebehu, lebo mňa roztrhne od nedočkavosti a keby som o tom písala, tak by som na to myslela ešte viac 😅

Žujem babyplan, aby boli vajká čo najzdravšie... no a odber by mohol byť niekedy okolo 15.-17.októbra... dúfam, že to všetko dobre dopadne a že pomôžem byť niekomu veľmi šťastným 😵 😵 😵

vika34
9. sep 2009

ahojte,už mám po operácii,som už doma,rýchlo musím zabudnúť na tento zážitok z nemocnice a hor sa do stimulky
mimka myslím dnes na teba
držte sa všetky
bobjan-držím palčeky
sue na teba budem veľmi intenzívne myslieť až za mesiac 😀 ,teraz potrebujem držať pozitívnu energiu viac pre seba 😀 /čakam na histologiu/pá

bobjan
9. sep 2009

Ahojte, bambuľky🙂

Myslím na Mimku a držím palce 😉

Tak mi volali a máme 2 embryjká a ideme si pre ne zajtra 😎 😵

vika34
9. sep 2009

drž da bobjan

dianan
9. sep 2009

drž sa bobjan... 🙂 mimka už ma svoje bábatka isto v brušku.. 🙂

mimka29
9. sep 2009

Ahojte bambulky,
už mám drobcov u seba. Trošku sa to zamotalo, lebo ja som nechcela aby mi robil transfer jeden lekár, lebo už som s ním mala jednú zlú skúsenosť a on je tam iba 3 mesiace, tak si myslím, že si po tom trápení zaslúžime skúsenejšieho lekára. Tak tam na mňa všetci divno pozerali, ale druhá lekárka povedala, že mi to urobí, ale až po 12-tej. Tak sme išli s drahým na zmrzlinu, vrátili sme sa, centrum už bolo prázdne, tak dovolili byť manželovi aj pri transfera (držal ma za ruku) a potom sme boli spolu aj na izbe.
Cesta z Brna bola otrasná, dúfam, že sme drobcov nevytriasli, ale poriadne som ich držala. Embriologička povedala, že embryjka mrazenie nepoznečilo a že nevidí dôvod, prečo by sa nemali vyvíjať ďalej. Toto je na Brne dobré, že oni mrazia len kvalitné embryjka a nie všetky čo ostanú, tak dúfam, že aj úspešnosť KETu bude u nich vyššia.

Ďakujem, že ste na mňa tak mysleli

vika tak ty už máš po zákroku, super, teraz si ešte oddýchni a hurá do stimulky 😉
sue už sa nám to tu rozbieha 🙂
bobjan zajtra budeme myslieť na teba a potom sa budeme čakať a čakať. Testovať budeme spolu, čo tam už jeden deň rozdiel.
dianan, iwuska ahojte 🙂

bobjan
9. sep 2009

Mimka, supeeeer. Pekne si uži prvú noc s machuľkami 😵 a ďakujem dievčatká🙂 ráno o 8.00 vyrážame a o 11.00 už ich dúfam, budem mať u seba aj ja 😵

mimka29
9. sep 2009

Bobjan tak sa zajtra zržte 😉 Ja sa s malými stále rozprávam a spievam im (didlinka vie, že ja hrozne zle spievam) a hladkám ich. Je to taký zvláštny pocit, keď viem, že ich mám v brušku, ale veď ty to poznáš 🙂

DObrú nocku.

vika34
9. sep 2009

babulky myslímn na vás ,držte sa
mimka hladkaj a kludne aj falošne spievaj

didlinka3368
10. sep 2009

Tak ahoooojte maminečky moje 🙂 .....ja som už od včera v obotke, no celý deň som si len čistila PC od správ a dávala dokopy nejaké fotečky, lebo mimka mi spomínala, že ste zvedavé na fotky.....veď prečo aj nie, sme baby a ja by som bola tiež zvedava..... 😉 takže ak chcete, mrknite na album.... 😵
Ako mimka už písala, svadba dopadla super, my už s manželom sme odcháfzali posledný zo sály o siedmej ráno /už bolo svetlo/...takže zábava ako sa patrí....
Moc vám všetkým ďakujem, že ste na mňa tak mysleli a taktiež za vaše gratulácie....pekné od vás....
A teraz sa aj ja môžem poriadne sústrediť na vás a opäť držať každej jednej z vás palčeky.....moja mimuška už má drobčekov v brušku, tak sa z toho neuveriteľne teším, no zároveň sa aj troška bojím.....snáď sa už naozaj to šťastie obráti a sadne tam kde má..... 😉
Tak vám prajem peknučký deň a tešme sa na blížici sa víkend....kooonečne si oddýchnem..... 😅

mimka29
10. sep 2009

Ahojte krásky,

som len nachvíločku vykukla z postele a prišla vás pozdraviť. Tieto prvé dva, tri dni by sa mali drobci zahniezďovať, tak radšej polihávam, aby mali na zahniezďovanie kľud.

vika ďakujem, už k nim rozprávam iba hovoreným slovom 😀
didlinka keby si cez víked nudila, tak sa môžeš prísť starať o mňa, lebo asi budem slamená vdova.
bobjan by už mala mať tiež svojich dvoch bojovníkov u seba

iwuska, sue, dianan ahojte 😉

didlinka3368
10. sep 2009

Akosi sa mi nedarí vytvoriť ten album....tak vám posielam link, kde si môžete pozrieť moje svadobné fotečky ak chcete babule... pa: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

mimka29
10. sep 2009

didi krásne fotečky 🙂 😉 😵

mimka29
10. sep 2009

Hneď idem do postele, lebo manžel ma počul v noci zakašlať a nakázal mi kašlať opatrne no a ráno mi už zakázal kašlanie aj kýchanie 😀

bobjan
10. sep 2009

Ahojte, tak mám dvoch 4-bunkových bojovníčkov u seba 😉

Didlinka pekné fotky, bola si pekná nevestička a nejaká zamyslená. Páčia sa mi aj tie čierne šatočky, čo si mala potom 😵

Mimka, držkaj sa 😉

mimka29
10. sep 2009

Bobjan, tak dávaj na seba pozor. Aký je to pocit? Lebo mňa sa to každý pýta, tak sa ťa to musím opýtať 😀

iwusa
10. sep 2009

ajojte babulky,

mimka - supeeeeeeeeeeeeeeeeer, no konecne! konecne ste sa k tomu prepracovali, strasne moc ti drzim palce, zasluzis si to!

bobjan - skvele, skvele, skvele! tvoji drobcovia nech su takisto silni a nech sa drzia akoby slo o zivot!

pre vas obe - prajem vam, aby sa vam konecne zadarilo, aby vam doktor coskoro vypisoval tehotensku knizku, prajem vam aj to aby vam byvalo rano zle, lebo to je dobre znamenie, takisto aby ste sa zacali gulatit, nabehli na kacickovsku chodzu a pomaly ale isto citili pohyby!!! budte zdrave a zvladnite to az do konca!

vika - zabudni na nemocnicu, presne ako hovoris, treba sa pustit plnymi silami do boja!

sue - drzim pastiky, aby si bola vysoko plodna a mala silnu urodicku!

didinka moja - neviem ci si mi pisala mailik, ale ked ano alebo aj ked nie, teraz to mam v praci trochu komplikovane, zastupujem u ineho riaditela a este tam nemam svoje pristupy, takze pracujem pod tou kockou, kt. sla a matersku ale akonahle budem mat pristupy, urcite sa ti ozvem. nevesta si bola nadherna, ako taka princeznicka! saty si mala krasne, vlasky uplne nadherne!!! ale fakt uplne! budte spolu stastni, deticky moje 🙂 ozaj, musim nas objednat do heliosu, lebo uz mi dochadzaju lieky, budem sa snazit na ten tyzden 21 az 25 september, didi, ak by sa podarili dovtedy tie geneticke testy a mohla by si ist s nami, bolo by super. nechcem ta nahanat moja, ale neskusala si tam volat? treba ich trosku urgovat 🙂 teda ja trubka, ani som sa nepytala, ale mohla by si ist s nami? nemas nieco ten tyzden?

zdravim aj vsetky ostatne krasky-lasky 😝

bobjan
10. sep 2009

Iwusa, ďakujeme 😉 si zlatá, moja 😵

Mimka, pocit? Ja neviem, normálny, nejak mi to ešte nedochádza a strašne sa bojím, aby som niečo neurobila zle...aj po schodoch doma chodím ako spomalená.... mám ešte nejaké citlivé bruško po odbere, tak aj vstávam z postele aj z gauča ako keby som bola už v šiestom mesiaci 😝

A ty ako???

Sue, držím palce 😉 Aj všetkým vám ostatným 🙂

mimka29
10. sep 2009

Tak ja presne to isté, bojím sa ísť aj na záchod 😀 Ja som si dala teraz úplne kľudový režim, ale cez víkend by som už chcela ísť aj trošku von.

Idem pozerať Ordináciu 😉

bobjan
10. sep 2009

Ja som bola dnes pozrieť u suseda a tak som vyvinula akú takú aktivitu 😉

Príjemný večer a dobrú nocku, bambuľky 😉 cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre