• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
Vieš ale ja ju nedostanem aj keď nebudem tehu, lebo beriem náplaste Estrahexal a tablety Estrofem a tie ju držia, ale vždy keď všetko vysadím, tak za tri dni ju mám v plnej kráse.
20. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem na teba intenzívne myslieť
20. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj vika..vinobranie..ved to je dobrá akcia...ale je pravda,že nie celkom lacná...
mimka...aj ja na teba myslím....a prosím..zajtra testuj tak,nech su tam //
..nech sa to tu konečme rozbieha...
20. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá,dobrá akcia ,ale tie húfi ludí už nie sú pre nás postarších :grinning:
20. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatíčka dobrú nocku, zajtra ráno písnem.
20. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN ,mimka
20. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko....a pekný pracovný týžden....nech nám rýchlo ubieha... :slight_smile:
mimka..Tebe silno držím palce...nech dnes už vidíš vytužené//..
21. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
babulky ani náznak druhej čiarky :cry:
21. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka nezufaj este, vika ti napisala o sebe a pozri, kto by veril, ze po tolkych dnoch je tehotna a predsa bola! nestracaj nadej! a hlavne, bud silna!
21. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska to sa už nedá. Keby som bola tehotná, tak je tam aspoň náznak čiarky. Som sklamaná, nahnevaná a neviem ešte čo ...
21. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem mimka... ja by som bola pravdepodobne taka ista, len nechcem povedat, ze je ko..ec, lebo mozno v skutku nie je a ked sa to povie, tak je to uz take definitivne, realne... a to ti urcite neprida na optimizme, preto sa snazim aspon psychicky ta podporit a trosicku pomoct. nechcem aby sa to skoncilo, lebo ty si to zasluzis a my vsetky ako sme tu, tak ti to prajeme!
21. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj baby... :frowning2:
mimka...ešte nezufaj...aj ked všetky by sme boli zufale,rozčarované,nahnevané...a neviem čo ešte...
mimka..treba urobiť krv...a budeš na istom...kým nie je krv,tak ani lieky by si nemala vysadiť...no a potom volať RM...lebo za toľko penazi....2 embrya..to je veľmi máíličko....
21. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík baby,
sledujem tu na koníkovi ešte jednu kočku, ktorá bola na transfere o deň skôr ako ja, takže dnes je 13 deň, test má tiež biely a nezúfa, tak som si znej zobrala príklad :slight_smile:
21. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka , :wink: ,myslím na teba
21. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:

Tak ja som od včera v robote a najako sa aklimatizujem...

Mimuška, mooooc na teba myslím a držím ti palce :dizzy_face:
22. sep 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babuľky....ja len teraz trošku využijem vašu témičku, aby som povedala, Iwuške, že som jej včera do IP poslala dôležitú správu a neodpísala mi, tak nie som si istá či si si ju prečitala zlatko?!
22. sep 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.....
:wink:
22. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som dnes zjedla prvú Proveru :slight_smile:
22. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
ja som si dnes pekne pospala. Ráno vstávam o 6.00 hod, zavediem utroš a šup späť do postielky.
Ste zlaté, že na mňa všetky myslíte.

sue tak to už začínaš so stimulkou, alebo načo je tá Provera?
22. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuš, no presne neviem...ale je to na úpravu cyklu pri dlhom protokole. Tak nejak to popisovala koordinátorka, že to slúži na to,aby MS neriadil môj mozog :sweat_smile:
22. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha sue aj som si myslela :wink:
22. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si to nebrala nikdy?
Ako vlastne v centre vedia zladiť darkyňu a príjemkyňu?
22. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja aj darkyňa sme začali brať v jeden deň antikoncepciu a potom sme ju v jeden deň vysadili. Do troch dní sme obe dostali menzes. Ona začala stimulku na IVF a ja som začala stimulku na rast sliznice. Tak možno preto berieš tú Proveru a keď ju vysadíš, tak dostaneš menzes a tak nejak upravujú menzes aj tvojej príjemkyni.
22. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
mimka..tak ako sa cítiš???maš niečo nove??
22. sep 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, hmm...alebo sme sa nejak s darkyňami zladili (lebo čo viem,tak vajká pôjdu na 90% dvom babám ak ich bude dosť)...

No som zvedavá ako to bude :slight_smile:
22. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sue... :slight_smile:
aj ty si ešte v práci??
22. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Di, veru ešte som :rolling_eyes: ale už som ohlásila PN, baby v utorok nastupujeeeeeeeem , hurááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: príšerná som :grinning: :grinning: :grinning: za pc ma nik neuvidí, budem sem len nakúkať, joj fajne nám so zlatíčkom mojim malým doma bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: síce budeme asi o chlebe a vode, pretože z 55% platu moc nevyžijeme, ale fajne náim bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: joj už aby ste aj vy také doma mali :dizzy_face:
22. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia nemám nič nové. Zajtra budem testovať s testom z Repromedy a hneď ráno budem volať výsledok, tak som sama zvedavá čo mi na to pevedia a určite sa budem domáhať za tú cenu ešte aspoň jedného pokusu. Najväčší šok by bol, keby som mala ráno //, ale to by sa musel stať zázrak. Už som s mierená aj s neúspechom a vŕta mi červíček v hlave, že čo ďalej.

sue ty si zlatíčko, ale dúfam, že nám napíšeš, keď budeš s malým doma, veď vieš, že my sme baby zvedavé.

Inak baby didlinka má už výsledky z genetiky a je vhodnou darkyňou, tak zajtra idú aj s iwuskou do Martina, tak zajtra prinesú nové správičky.
22. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka...aspon nejaké dobre správičky...
tak mali by sme ťa popľuvať..pred zajtrajšim testovaním......a ako hovoríš...ak by to nevyšlo....treba sa dožadovať dalšieho pokusu...

zajtra držim palce aj ivuške a didlinke v Heliose :slight_smile:
22. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didlinka je akurát u mňa a zajtra tam majú byť na 9.00 hod, tak potom, keď budem mať ja skôr správičky, tak dám vedieť. Teda ak mi to baby dovolia :wink:
22. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok