Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ina7
12. jún 2017

@ludinka dakujem 🙂

miskab
12. jún 2017

@ina7 jeej supeeeer gratulujem 🙂 aj si mala nejake priznaky prve dni? ja som bola v sobotu na ET , a aku bublinku ty vkladali v akom stadiu?

ina7
12. jún 2017

@miskab tu najvyssiu, myslim xb sa oznacuje. Priznaky, pocity ako na menstruaciu. V stredu idem na krv, mozno aj sono, tak uvidime. Tuto sobotu si bola?

miskab
12. jún 2017

@ina7 ano tuto sobotu mne vkladali hatchujucu blastocystu, a prve dni si mala nejake pocity pichanie v brusku ?

blackswan12
12. jún 2017

tak na treti den mame dve 5 bunkove embrijka a jedno 4 bunkove....velmi dufame ze to vyjde aj ked to nie je az taky velky uspech zatial 🙂 v stredu mame naplanovany ET...drzte palceky 🙂

ina7
12. jún 2017

@miskab jasne, vzhladom na to ze ta pichaju ihlou a vycucuju vajicka, pichanie vsade mozne je normalne. Ale uhniezdovanie necitis. Ja stale citim obcas vajecniky a to som dva tt po odbere

mitka85
13. jún 2017

ahojte. Včera som si bola po protokol v brne. Mam tam lieky puregon, orgalutran a decapeptyl. Vobec s tym nemam skúsenosti. Predtym som mala soft ivf s clostylbegytom. Neviem co mam ocakavat. Stimulovala niektora z vas s tymito liekmi?

gagirl
13. jún 2017

@ina7 krasny test..drzte sa❤

santeema
13. jún 2017

@ina7 super🙂...blahozelam ti, nech ide vsetko hladko az do porodu🙂

mimika1973
13. jún 2017

@gagirl mojik, ved tebe sa to uz krati, wow! za 10 tt babetko je uz tu, 🙂 tehu tak strasne rychlo prebehne, ze ja som sa ani spamatat nestacila tie posledne mesiace a maly bol uz vonku! Mate uz vybrane meno? ;) vsetko pokupene, izbicka zariadena?

mitka85
15. jún 2017

Prosím Vás kto teraz riešil žiadosť do poisťovne a posielali ste to primárovi Petrenkovi najprv ste sa s ním spojili telefonicky alebo ste to rovno poslali poštou?

babusik85
15. jún 2017

@mitka85 rovno som poslala postou.

mitka85
15. jún 2017

@babusik85 ďakujem. A potom ti zavolali že už to máš a musela si si po to ísť? Či ti to oni poslali späť.

babusik85
15. jún 2017

@mitka85 poslali postou naspat.
napis k tomu par viet, ak sprievodny list.
ale ak si z BA, mozes odniest aj osobne

mitka85
15. jún 2017

@babusik85 Som z Mikuláša takže by som to mala ďaleko. Pošlem poštou. Trvá im to dlho kým pošlú späť?

blackswan12
15. jún 2017

Osobne mozes ale na pockanie to nerobia cize sa zbytocne prezenies

sussah
15. jún 2017

Viem, ze ste to tu uz asi riesili, ale dnes mi moj gyn povedal, ze na to ze som pred MS tak mam dost nizku sliznicu 5mm...Ako ju zvysit? Nejake tipy? Som par dni pred stimulaciou, vdaka 😘

petajan
15. jún 2017

@sussah červené vínko🙂

sussah
15. jún 2017

@petajan tak to si zvyknem davat 😉 Inak dnes som bola u dr. Anna

petajan
15. jún 2017

@sussah hej????a čo povedal?nakoniec si sa rozhodla ísť za ním,super😘

petajan
15. jún 2017

@blackswan12 ahoj,tak ako dopadol vklad?lebo čítam že na 3den si nebola nadšená z vývoja embryí??

sussah
15. jún 2017

@petajan no nasiel mi druhy myom a ze mam velmi nizku sliznicu pred MS. A ide na dovolenku, tak neviem ci ho stihnem na kontrolu pocas stimulacie

petajan
15. jún 2017

@sussah do rici...☹ mne dnes volali z Brna,2 den 4bunkové 5ks a 1ks dvojbunkovú. kedy začínaš stimuláciu? dufam že ti to vyjde🙏

sussah
15. jún 2017

@petajan mala by som zakat tento vikend. Dufam ze sa MS dostavi. Aj tebe drzim silne palce, nech sa embryjka pekne vyvijaju 😘

babusik85
15. jún 2017

@sussah vinko,vcelia kasicka,vela vody.nic ine neviem.drzim palce
@mitka85 mne poslal za mesiac,ale niektore baby cakaju len dva tyzdne

sussah
15. jún 2017

@babusik85 ach to všetko dodrziavam

babusik85
15. jún 2017

@sussah a inak mavas problemy so sliznicou?alebo len teraz prvyraz?

blackswan12
15. jún 2017

@petajan prezilo nam len jedno ostatne sa zastavili vo vyvoji. Vkladali mi hatchujucu blastocystu cize teraz uz len verit. Ale som rada ze nejaka nadej je po tych 3 magickych odobratych 😁

ina7
15. jún 2017

@blackswan12 neboj, jedna staci ak mas stastie. Ak mas smolu tak nai 5 nestaci. Tak vela stastia 🙂

Ja som dnes mala vyslekdy hcg, 500 na 12 den od transferu.

babusik85
15. jún 2017

@ina7 tak to je super.ja som tiez bola vcera ma hcg na 12den ale vysledok bude az zajtra.ides aj na kontrolny odber?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre