Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lola911
26. jún 2018

@rada2002 ďakujeme 😘

lola911
26. jún 2018

@izzie27 to čakanie je dosť dlhé 🤔 ja som premýšľala že keby bol vklad po pol roku a plus 9 mesiacov tehu tak by to malo byt Ok 😁

ingelika78
27. jún 2018

@lola911 gratulujem k nadhernemu syncekovi. Naozaj Ta obdivujem. Nielen za tu vytrvalost v snazeni ale aj to ze pomyslas na nove tehotenstvo. Ja sa uz neviem dockat porodu nech uz mam po tom a to som len 13tt. 🙄

janulino
27. jún 2018

Ahojte..surne potrebujem pomoc..co vam napisal gynekolog do tychto riadkov na ziadost do unionovych papierov, aby bola schvalena? Vsak moj mi teraz volal, ze on tym otazkam nerozumie...zufalstvo :(

janulino
27. jún 2018

Nechcelo mi pridat 2 fotky tak posielam zvlast..

alexa1983
27. jún 2018

@sweetrevenge ďakujem 🙂

alexa1983
27. jún 2018

@lakukaa Ďakujem 🙂 strašne dlhoo 🙂

alexa1983
27. jún 2018

@simik411 Petrenko to zamieta hlavne kvôli tomu že voľakedy robil v Reprofite, ešte myslím min rok , teraz si otovril svju kliniku v BA a tak má pocit že mu uteká biznis 🙂

alexa1983
27. jún 2018

@majond Petrenko to zamieta hlavne kvôli tomu že voľakedy robil v Reprofite, ešte myslím min rok , teraz si otovril svju kliniku v BA a tak má pocit že mu uteká biznis 🙂

izzie27
27. jún 2018

@lola911 tiez si myslim. Ja som musela este prehovarat muza😉

leticia22
27. jún 2018

Baby, neviete či poisťovňa prepláca aj faktúru za mrazenie embryí? 🤔

kakatulik
27. jún 2018

@lola911 jejo loliiik,ake karaaasne babo. Az mi slzy vybehli. Dlhy ako slizik.....gratulujeeeem😘😘

lakukaa
27. jún 2018

@leticia22 nie nepreplaca to uz je nadstandart.

lakukaa
27. jún 2018

@leticia22 ja som tam ale poslala celu fakturu a nech zhodnotia tam kolko nam preplatia

zuzka3
27. jún 2018

@leticia22 mrazenie sa nepreplaca. Aj na sk by si si ho platila sama cele

leticia22
27. jún 2018

Baby a stalo sa vám aj v Reprofite, že sa vám nevydaril ET (resp. vydaril, ale prestalo sa embryo po uhniezdeni vyvíjať), a potom ste išli na KET a ten sa vydaril? Ďakujem za odpovede 😉 viete, topiaci sa aj slamky chytá 😂

mimiqa
27. jún 2018

@leticia22 ano...ja som priklad😙😍ket vysiel taham 27 tt😙

leticia22
27. jún 2018

@mimiqa super tak blahoželám hneď sa mi lepšie zaspí a držím palce nech je všetko dobré 😘

lakukaa
27. jún 2018

@leticia22 mna to este len caka KET.tak drzim aj vam palce.

lola911
28. jún 2018

@kakatulik ďakujem 😘 áno je dlhy,, ešte má len 13 dni a už sú mu malé vestičky a dupačky čo mal v nemocnici 😁😍

sweetrevenge
28. jún 2018

Ahojte, v nedelu som mala odber vajíčok, vcera bol 3 den a mam 2 vajička len su pomalšie jedno 3 bunkove a druhé 5 bunkové :( mali by byt dnes 8 bunkove, v piatok mam mat vklad, je tu niekto kto mal ten isty problem a podarilo sa alebo mam uz sa zmieriť, ze nič nebude :(

maculicek1977
28. jún 2018

@lola911 ahóóój dlhšie som sem nekukla a hľa čo tu je za valibuka za potešenie, želám vám veľa zdravíčka a vytešujte sa jeden z druhého ty najšťastnejšia mamuška. A sem tam, nám daj foto nech sa pokocháme a naštartujeme.😍❤😘

janulino
28. jún 2018

Ahojte, co ste posielali Petrenkovi? Tu ziadost na schvalenie IVF kde potvrdzoval gynekolog a anamnezy, teda vysledky z vysetreni ako reproimuno, genetika a tak? Ci aj papiere z neuspesnych KETov? Tie ziadosti o preplatenie zo zdravotky netreba ze? A posielali ste to na Antolsku? Dakujem

zimik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zimik
28. jún 2018

@janulino Petrenkovi posielaš presne tú žiadosť o ktorej píšeš potvrdenú gynekológom. (ja som si pre istotu sprvaila aj kópiu opečiatkovanej žiadosti). Anamnézy - hlavne akt. lek. správu od gynekológa a tú správu z Reprofitu, kde je uvedené, prečo ideš na IVF. Reproimuno a genetiku som poslala tiež. Všetky lek. nálezy mu pošli len kópie, nie originály! Papiere z neúspešných KETov som neposielala. Žiadosť o preplatenie do ZP mu neposielaj, to až do poisťovne potom zašleš s potvrdenými papiermi. Posielala som to na Antolskú, poslal mi to naspäť presne za 10 prac. dní 🙂 Napísal mi že nie je potrebná liečba v zahraničí... Potom som to zaslala do ZP - tiež mám UNION. Schválili mi to rýchlo. Keby si čokoľvek potrebovala, napíš 🙂

janulino
28. jún 2018

@zimik Dakujem pekne 🙂

duda223
28. jún 2018

Na jeseň sa chystáme na KET do Reprofitu. Aký je postup. Koľkokrát tam bude treba ist. Beruvsa nejaké lieky? Dakujem

lakukaa
29. jún 2018

@duda223 ahoj mne lekar pisal 10 den ultrazvuk ten moze spravit aj moj lekar pozrie sliznucu maternice odoslem mu spravu a potom povie ci je vhodne vkladat a ak ano tak kedy budeme vkladat.to je cele potom mozno daju nejaky liek na udrzanie.

duda223
29. jún 2018

@lakukaa takže stačí ísť do Brna iba na vklad?

lola911
1. júl 2018

@maculicek1977 ďakujem 😘 určite dám foto 😍 maličký už teraz nosí dupacky o číslo väčšie 😍 to čo mal v nemocnici mu je malé 😁 je to ten najkrajší pocit v živote ženy držať svoje babetko v náručí 😍 pre to sa naozaj oplatí bojovať nech to stojí čo to stojí 😍 mne veľmi pomohol aj môj partner,, stále mi hovoril že raz to vyjde 😉 aj keď neviem či on sám tomu veril 😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre