• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@gerdusha poslite tu carodejnicu aj k nam :dizzy_face: :grinning:
@lulu10 no vidis, super :dizzy_face: ja si skocim k minovi na krv a odtial na stretko s vami - to bude super den :dizzy_face:
26. jan 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
boze baby baby odpisal mi marcel a objednal ma na 15.2.2012 na tu hystero to je super ze??????
26. jan 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10

no jasne ze to je super
26. jan 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10

a on vie, kolky DC budes?
26. jan 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha vie, som mu pisala ze menzes mam dostat 8.2., beriem hormony -estrimax a utros a presne je to vypocitane ze tri dni po vysadeni utrosu dostanem kramy-tak maju prist 8.2.
26. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax no ale budes testovat predtym dufam :dizzy_face:
26. jan 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 supeeeeeer, tesiiiiim sa :dizzy_face: tak sa oplatilo mu napisat, parada :dizzy_face:
aha, dalsi pokusitel, uz sa ma kamoska snazi nalomit na skorsie testovanie. ste sa dohodli? :grinning:
26. jan 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax na šak to je jasne ze testnes, nie? :sweat_smile:
26. jan 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ty si bola po hystero aj na konzultácií? ci ti urobili len hystero a sla si domov? rozmyslam zeby som si dala aj konzultaciu po hystero ked tam uz budem nech mi hned odporuci davkovanie liekov a kedy zacat snazilkovat a tak
26. jan 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 jasne, ale az piatok :grinning: :dizzy_face:
26. jan 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax som rada ze sme sa dohodli :grinning:
26. jan 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax Ahoj, ako moja ... nezabudni pohladkat za mna drobca a dufam, ze si tehu virus uz dostala :grinning:
26. jan 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ,

mam ist ku svojmu obvodnemu gyn na kontrolu po prvej M /co este nebolo/. o cca 2 tyzdne po zakroku mi mailom prisla sprava z histologie, ze vsetko je ok...pisala som potom mudr M ze co a ako a on mi napisal, ze fajn a teraz 4-6 tyzdnov pockame a mozeme ist do stimulacie. ja som bola na konzultacii u neho pred hysterkou, tam sme sa dohodli co a ako, on si to zapisal, ze na akych krokoch sme sa dohodli.

ale ja teraz aj kvoli praci som sa rozhodla ist do stimulacie az koncom aprila...budem mat v praci v marci a polovici aprila trochu stresy, tak nechcem riskovat...
26. jan 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha som zvedava na @eviq
26. jan 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax @lulu10 predbezne sa tak mozme dohovorit.a uvidime.dnes som ko
26. jan 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono a co ti je? :confused:
26. jan 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 vcera sme sa poobede pekne napapkali,zjedla som zmrzlinu,vypila skoro liter mlieka a sli sme pozerat kosti.pri nich som uz zaspavala,ale koniec ma prebral :slight_smile: no a potom taka nervozita do noh a krce,ze som nemohla zaspat,dve hodiny som sa s tym mojim brusiskom kazde dve minuty hadam hadzala zo strany na stranu,az som sa zlakla,ze krpec bude z toho dobuchany.zaspala som az niekedy po polnoci a to zas stale na zachod.tak ledva pozeeram.este aj podbrusok je nejaky citlivejsi a trochu ma pobolieva lonova kost
26. jan 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono a uz bublinkujete? no moja to su tie krasne starosti tehuliek, lepsie to uz nebude :grinning:
26. jan 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 este nebublinkujeme.uz to ani nesledujem.pockam,kym ma riadne kopne. :grinning: starosti su to v pohode.len ma to moje velrybie prevalovanie prelakalo.
26. jan 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 jasne, ved my aby sme sa nedohodli :wink: :grinning:
@lenka_21 ahoj. dakujem, pohladkala som a pozdravila som ho od tety z konika :dizzy_face: prave si varim lipovy caj, lebo mam pocit ako keby na mna nieco liezlo :angry:
@zarabono super, takze zatial plati buduci piatok :dizzy_face: oddychuj, ved mas lezat, nie?
26. jan 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax spravime si polievku a ideme na kute.a lezat uz nemusim
26. jan 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax
@zarabono
@gerdusha dievcata radte: mam ist na konzultaciu ku Stelclovi v den hystero alebo sa mam objednat na konzultaciu k Machacovi? (k tomu som zacala chodit a vsetko riesit ale hystero mam v stredu a machac tam je len vo stvrtok) tak neviem ci konzultovat dalsi postup s marcelom alebo pockat na machaca...
26. jan 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ,

ja som od mudr S odisla...poziadala som mudr M o konzultaciu a uz komunikujem len s nim...pretoze ma povzbudil a netlacil do veci, na ktore mam este cas...a skutocne sa o mna zaujimal...takze ja by som si isto istovato dohodla s mudr M konzultaciu...uz aj len preto, aby som videla, ako sa na moj pripad pozera niekto iny...a mozno ma posunul...
26. jan 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 ,

hysterku ti moze spravit ktokolvek, mne ju robil mlady mudr K....a bol skvely...
26. jan 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 skor je rozhodnutie na tebe,ktoremu z nich doverujes viac.mne stelcl robil naposledy OPU a bola som spokojna a zaujimal sa aj dalej.aj potom mu vitouskova hovorila moju situaciu a bol na sone pozriet
26. jan 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 na machaca by si musela pockat do stvrtku, ze?
26. jan 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax no musela by som sa objednat na nejaky termin, nezostala by som tam do dalsieho dna..
26. jan 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
@lulu10 on podľa mňa aj tak príde za Tebou po zákroku a určite to preberiete. Aspoň u mňa to tak bolo. A ak sa objednáš aj k Machačovi, budeš mať väčšiu istotu
26. jan 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettypo ano mas pravdu po zakroku pride, tak to mozeme prebrat aj tam, a asi sa objednam aj k machacovi... nemala by si ty teraz niekedy testovat? ci sa mylim? :confused:
26. jan 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 no vidis, tak to tak urob ako radi @bettypo :wink:
@bettypo ahoj. vy ako?
26. jan 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok