• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
@leamax pocuj bosorka,ale ono to fakt vyzera na chalana.neviem ci mina v utorok neprinutim kuknut
27. jan 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono ale ty sa tomu prd rozumies, posluchaj :grinning:
27. jan 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono ja som raz (mali sme pred oslavou) zamiesila piskotu-no hned sa mi nezdalo cesto-konzistencia a vona uplne ine ako som bola zvyknuta, no ale casova tiesen-tak som to šupla do truby a mm len pozeral cez do okienko na trube ze co to cesto robi. A to bublalo a take vydute lopty na nom boli ze az.. Len sa potichucky spytal ze ci to tak ma naozaj vyzerat a ja som odpovedla ze : NIE!!!!! :angry: No a zahada sa vyriesila ked som TO zoškrabovala do kosa-pomylila som si recept s cestom na palacinky. Tak ja som takto palacinky piekla :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leamax no len ci to neni naopak :grinning:
@lulu10 :grinning: :grinning: :grinning: tak to som este relativn edobra :grinning:
27. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: tu pisem duchaplny prispevok a po odoslani mi padne kon :angry: takze este raz
@lulu10 stane sa aj profikom :grinning: ale teda pobavila som sa dobre :grinning: :grinning: :grinning:
mne zas minule nie a nie vykysnut cesto na strudlu, pol dna to kyslo, prisamfakt, som myslela, ze to vyhodim aj s misou. no ale nakoniec vykyslo a bola dobra strudla. asi len boli lenive kvasnice - hniloby :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax
@zarabono aj my sa doteraz na tom bavime :grinning: :grinning: :grinning: ale inak som šikovnica :grinning:
27. jan 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ved o tom tu nikto nepochybuje, to by sme si nedovolili :wink:
a naco my hladame restiku na stretko, ved sa dovalime k vam a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax vidis to je napad, kludne ale piect radsej nebudem :grinning:
27. jan 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ,

a si si ista, ze to mala byt strudla? /kysnute cesto?/ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 som sa pekne votrela, co :grinning: :grinning: :grinning: to bol len hlod, ale ked budes chciet, tak suhlasim. ja ostanem pred branou obdivovat vasu dlazbu :grinning: :grinning: :grinning:
@gerdusha urcite, my nerobime z listkoveho cesta, ale z kysnuteho. z listkoveho len niekedy, ja ho moc nemusim, ale pre muzika ju urobim niekedy aj z listkoveho
27. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax mozeme kludne aj u nas zaparkovat, mne to vobec nevadi, a neboj dovolim ti sa po tej dlazbe aj prejst-ale len vyzuta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co urobime s hladosom @zarabono ked ona potrebuje papkat, jedine zeby sme si pizzu objednali lebo varit sa mi veru nechce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. jan 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 mne to je jedno, kludne mozme aj pizzu objednat. mozno si @zarabono nakoniec donesie nieco v ešusi :grinning: :grinning: :grinning: a mozem si aj papucky doniest na dlazbu? :grinning:
27. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax mozes si doniest co len chces :grinning:
27. jan 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 aj ten obed, ze :grinning:
27. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leamax rozumieme si :grinning:
27. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10 :grinning: som si myslela :grinning: len si budem musiet ten ešus pozicat :grinning:
27. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax na navstevy sa obed nenosi :grinning:
27. jan 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zarabono to nebude navsteva ale bojova porada :grinning: a na tie sa obed nosi :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zarabono no vidis, sefka nam neuvari, tak si musime doniest :grinning:
@lulu10 a coho sa bude tykat ta bojova porada? :grinning:
27. jan 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax tema porady je: ako priviest lulu do ineho stavu ... a uspesne :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lulu10 ale oplodni ta, dufam, tvoj chlap, to sa nas uz nebude tykat, ci? :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax
@zarabono akoze vy dve doma bruska a ine casti tela vyvalujete a ja jedina z nasej sviezej trojky makam v robote aby vam mohli korunky vyplacat a este aj navarit vam mam! :grinning: hm pizza bude a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax spytam sa ho :grinning:
27. jan 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 :grinning: :grinning: :grinning: no ved niekto musi robit na tie nase davky, hadam by si si zobrala tolko zivotov na svedomi a nechala nas vsetkych pomret hladom :grinning: mne staci pizza, v najhorsom si donesiem :grinning:
27. jan 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leamax musim to naplanovat tak nech je mm na sluzobke nech nam tam neobsmrda :sweat_smile:
27. jan 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 :grinning: :grinning: :grinning: to uz je na tebe. a ten buduci piatok teda pada, ci?
27. jan 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, manzel bol dnes vratit tu vahu, co ma nechce vazit...predavac sa smial, ze teda take nieco este nezazil...tak mu ju vymenil a dal pre istotu este inu....

a ANI JEDNA z tych novych mi takisto tu vodu tuk svaly kosti nedokaze zmerat...a ja truba dnes vylogala cca 3 l vody...
27. jan 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax ahoj, nemala si ist dnes na krv? na internet som isla koli tebe :slight_smile: , taka som bola zvedava a nevedela som sa dockat :grinning: aby som si precitala super spravicku a ty nic :frowning2: kedy ides na buduci tyzden? a nechcem pocut zle spravy, tych uz tu bolo dost, povedz tej malej kočke co mas v brusku ze tam musi zostat 9 mesiacov lebo su tety, ktorym dava velku nadej mat tiez taku kočku - takze dohovor jej :dizzy_face:
27. jan 2012 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gerdusha ty si asi nejaky mimozemstan, nie :grinning: :grinning: :grinning: sranda, tomu by som normalne ani neverila. tak ale ako je toto mozne?
@staga jeeej, ty si zlata :dizzy_face: krvicku mame o tyzden piatok, 3.2. a pridem s veeeelkym HCG :dizzy_face:
a ako si prisla na tu kocku? uz si ako @zarabono, ze u mna vidis dievcatko? ja vidim u nas chlapceka :dizzy_face:
27. jan 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ked chces krpca osahat,musis mu dat najest :grinning:
@leamax neda ani mojmu dietatu najest,typicka sefka :grinning:
@lulu10 no my ta moc na tej porade asi neoplodnime :grinning:
@leamax vidis,som vravela,ze je to baba u vas :grinning:
27. jan 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok