Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
30. jan 2012

@zarabono ty by si vydrzala s takou mykozou, co si ledva sadnes, az do piatku? to jej zas nemozem urobit.
a nebudem sa dvakrat tocit domov a do mesta, to snad odo mna nechces

rebeka33
30. jan 2012

@bettypo ako dnes? nemám šancu dočitať držte sa baby. hlavne leamax prídem v piatok pozrieť na to obrovské hcg 😵

lulu10
31. jan 2012

@zarabono
@leamax baby mne je to v podstate jedno ci v piatok alebo dnes,prispôsobim sa...

lulu10
31. jan 2012

@leamax tak jasne segru neber ked o nicom nevie, teda ked nevie o tebe 😉

gerdusha
31. jan 2012

mno...dalsie dva tyzdne PN 😖

lulu10
31. jan 2012

@gerdusha stale tie priedusky? radsej to dobre vyliec nech s tym mas pokoj 😝

gerdusha
31. jan 2012

@lulu10 ,

jo...priedusky, astma...miziva imunita...

leamax
31. jan 2012

@lulu10 @zarabono tak ja som prave teraz dosla z mesta, okrem segry bol aj ocino, takze dobre, ze sme to nechali na ten piatok 😉
@gerdusha joj, moja, rychle uzdravenie zelame 😵

lulu10
31. jan 2012

@leamax tak vitaj, a zajtra este netestnes? 😅

leamax
31. jan 2012

@lulu10 pokusitel 😀 normalne mam deja vu z teba 😀 😀 😀

lulu10
31. jan 2012

@leamax 😀 😀 😀 😀 juchúúúú tak sa mi to páci 😵 som agent provokáter! zajtra urob cik a budú // 😎

lulu10
31. jan 2012

@leamax a co segra ako dopadla u mina? co jej dal?

leamax
31. jan 2012

@lulu10 😀 😀 😀 ty agent s teplou vodou 😀
segra ani neviem, nechcela to hovorit pred ocinom, ale ze je urobil aj stery, vsetko, ze tam bola hodinu vnutri 😀

lulu10
31. jan 2012

@leamax tak mino sa zas vykecaval, ja som tam uz riadne dlho nebola, uz cez dva mesiace, ale budem musiet ist, tiez chcem urobit stery a predpisat kys.listovu 😉 nech mozeme pomaly zapracovat na mrňuskovi 😵

lulu10
31. jan 2012

@leamax a ty ako sa citis? ziadne novoty?

leamax
31. jan 2012

@lulu10 no len chod, nech sa vykeca aj tebe 😀
ja rovnako, straaaaaaaasne ma bolia bradavky, ale to je u mna normalne aj pred mrchou, takze uvidime

staga
31. jan 2012

@zarabono a co nasa mamina, ako sa mas? -te?

lulu10
31. jan 2012

Kde ste dnes vsetky? Hallllooo! Inak dievčatá potrebovali by sme tu nový tehu závan, nejako nam to tu zmrzlo 🙂

zarabono
31. jan 2012

@staga dnes sa citim straaasne obrovska 😀 no co uz.a co ty moja,ako sa mas,co nove?

gerdusha
1. feb 2012

@lulu10 ,

dnes vyrazate do prahy?

lulu10
1. feb 2012

@gerdusha ano vyrazame 🙄 sa mi teda moc nechce 😅

eviq
1. feb 2012

@lulu10 šťastnú cestu a držím palce! 🙂 a trošku si aj užite Prahu.....🙂

lulu10
1. feb 2012

@eviq dakujem no na prahu nebudeme mat cas, uzijeme si kavu na benzinke na dialnici 😀

gerdusha
1. feb 2012

@lulu10 ,

no tak stastnu cestu! som velmi zvedava na dojmy a pojmy 🙂

gerdusha
1. feb 2012

ja som vcera dostala do zadnice agolutin, som 44 DC /34 po hysterke/...a izeee nikde 😒

lulu10
1. feb 2012

@gerdusha a tehu test si robila?

gerdusha
2. feb 2012

@lulu10 ,

no cakame na dojmy a pojmy z podoli 🙂

leamax
2. feb 2012

ahojte dievcata
co to tu ako ticho? chcem sa vas popytat - nedavali ste si niektore robit fragmentaciu DNA spermii? ak ano, tak kde? v RF, ci tu u nas?

gerdusha
2. feb 2012

@leamax ,

mne v RF povedali, ze fragmentacia DNA sa robi len v pripade, ze rozmyslame nad darcovstvom...myslim, ze sme to tu uz kdesi aj rozoberali...nie celkom rozumiem tomu...ale jedna holka mi vysvetlila, ze to ASI z toho dovodu, ze keby vysledky vysli zle, je fajn, ked je clovek pripraveny na darcovstvo...inak nerozumiem

leamax
2. feb 2012

@gerdusha tak ale ako vies, ze mas rozmyslat nad darcovskymi, ked nevies, ci tie vase su dobre, alebo nie? ved to nema logiku. asi teda iba z toho hladiska, ze len ked je par pripraveny aj na moznost darcovskych spermii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre