Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
8. júl 2013

@melisska celkom dobre, len mne už bolo dlho 😀

melisska
8. júl 2013

@amali a kde si kúpila šaty? My ideme do ke tak chcem pozrieť do toho obchodu oproti bamaxu

amali
8. júl 2013

@melisska nakoniec u nás v humennom na poslednú chvíľu 😉

mimika1973
8. júl 2013

@bergalm to moze krcok trosku krvacat kedze ti dnu zavadzali spermijka, to je nic, bezne ;) neboj! 🙂

mimika1973
8. júl 2013

kde si lienka? vsetko ok dneska dopadlo? 😉
ci uz nozky hore mas a v kresle relaxujes? 😀

rachel36a
8. júl 2013

@marverka neporadím ti čo sa týka IVF SOFT, popravde ani neviem aký je rozdiel medzi tým čo podstupujeme my za 93000 korún, ale čo sa týka liekov, tak ja som nemala problém si ich nechať predpísať na slovensku, bola som na klinike ktorú sme predtým navštevovali povedala som dokymu čo potrebujem a on mi všetko dal na recept, takže som na liekoch ušetrila dobrých možno 200 a viac eur, len tá jedna injekcia čo som potrebovala by bez predpisu stála 120 eur, takže skús svojho gynekológa alebo ak ste tu chodili na kliniku tak tam...mne tu na SK urobia v centre aj testy a sono čo budem potrebovať..

nelly3
8. júl 2013

@ria191
ano mas pravdu, sme na rodose, musim ist uz off. pa-pa 🙂

melisska
8. júl 2013

@nelly3 super užívajte si 🙂

bergalm
8. júl 2013

@mimika1973 dik moc akosi som to necakala 🙂 a vlastne krvacanie a spinenie nechcem cakat dalsich 9mesiacov 😀 😀 😀

buba08
8. júl 2013

@lienka_1 kde si? dufam, ze od dnes je z teba uz tehulka 🙂, mysleli sme tu dnes na teba 🙂

mimika1973
8. júl 2013

@bergalm no krcok je dost citlivy a moze hned krvacat, ak sa do neho co aj trosku zaskrabne! a pri IIU sa to stava casto, to bol aj moj pripad v minulosti. 😉

andy175
8. júl 2013

@skaredekacatko ja by som tiež chcela testnúť skôr ale manžel mi to nedovolí... koľký deň po ET si? ja neviem, nemám dobrý pocit, začítajú ma bolieť prsia ako pred ms. 😒

alexandra2222
9. júl 2013

Ahojte. Chcem sa spýtať, prečo ste isli d Brna a nie do centra na Slovensku? Ako je to super platením, preplaca poisťovňa zákrok V Čechách?

melisska
9. júl 2013

Dobré ranko 😀

@lienka_1 aj my sme zvedavucky 🙂

@dafy ako tehulka🙂 ?

melisska
9. júl 2013

Pápapapapapá 😀

speranza1
9. júl 2013

krasne ranko dievcata...musim vam oznamit, ze mi konecne prislo vyjadrenie z poistovne jupiiiiiiiiiiiiiiiiii.... 😀 😀 😀

xeroma
9. júl 2013

@speranza1 a koľko im to trvalo? ja čakám tiež na schválenie už 6. týždeň, tak som zvedavá, koľko im to vlastne trvá.....

melisska
9. júl 2013

@speranza1 super moja 🙂

Ja s sa ráno pohádala s mužom a je mi to ľúto, som tiez človek a mám nervy ☹

vrabcek24
9. júl 2013

dobré ránko dievčence, dnes sa hádam stihnem zapojiť a dúfam, že elktrinu už dnes vypínať nebudú 🙂

speranza1
9. júl 2013

@xeroma presne 4 mesiace a jeden tyzden 🙂

melisska
9. júl 2013

@ria191 ahoj 🙂

Prečo ma vždy trápi ked sa pohádam s mužom? Dofrasa asi mám niejake nervy 😠 bjaaaj

melisska
9. júl 2013

Vzbud sa a koukni se ven, je ráno,je ráno áno, dnes bude nádherný deň

speranza1
9. júl 2013

@melisska meliska..je normalne ze sa troska poskriepite..hadky su takym korenim vo vztahu..aj ked mna osobne velmi vycerpavaju a oberaju o hromadu energie... ale po kazdej burke vyjde slniecko a bude znova fajn🙂
a to ze ta to trapi je normalne..ved sa milujete 🙂 😉 😵

ria191
9. júl 2013

@melisska presne ako povedala speri trápi ťa to pretože ho veľmi ľúbiš 😕 😕 😕 . Určite bude krásne udobrovanie 😀 😀 😀

ria191
9. júl 2013

@nelly3 to je super aspoň niekto oddychuje 😀 😀 😀 krásne si to užite 😀

cora41
9. júl 2013

@melisska moja, ten nie je celkom dobry, skus si na nete pohladat obchod, ktory sa vola MADERNA, je poooodstatne lepsi🙂

speranza1
9. júl 2013

@ria191 ahojcek riuska... a vy ako? kam idete dovolenkovat?

ria191
9. júl 2013

@speranza1 srandistka 😀 😀 😀 prinajlepšom k Váhu takže východniari necikať do Váhu 😕 😕 😕

ria191
9. júl 2013

@speranza1 a makám ako fretka 😀 😀 😀 dávam do poriadku okolie domu 😝 😝 😝 á tááááááááááááááááááák strašne by som potrebovala aspoň týždeň pri mori, ale čo už iné veci sú prednejšie 😀 😀 😀

melisska
9. júl 2013

@speranza1
@ria191 áno , ale on je tvrdohlavý a nervak, pekne spojenie, a ja som tiez nejaká nervózna 😒
@cora41 Dakujem 🙂 pozriem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre