Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
25. júl 2013

what??? o 6h rano uz? fuha babenky, to ja najprv sa musim dobre prebudit rano! 😀 😀
Tak potom si to presuvam teda, cca 8hrano 14h obed a 19h- 20h vecer, moze byt? 😉

sarasota
25. júl 2013

@falin drzim palceky nech sa pekne delia 🙂

mimika1973
25. júl 2013

@falin 4 bublinky zo 6,pri clostyle, je super moja, bodaj by som take nieco aj ja mala, ver mi! 😉
A chcu urobit vklad nakedy? s PK idete ci daju vediet kazdy den ako sa vyvijaju vlastne?
Urcite v tom kole jeden ci dvaja borci budu a uchytia sa vam na dlhyyych 9 mesiacov!!! tfuj tfuj!! 🙂 😵 😵
Sliznica ma kolko vysku momentalne?

mimika1973
25. júl 2013

idem ja plufkat do jazera, je straaasne tu teplo, a pokial este mrska tu nie je, tak vyuzijem, potom uz koniec s clapkanim bude asi... 😢
a ja sa taaak rada kupem, ale babetko na prvom mieste, potom moje 'ja" ! 😉 😝 😀 😵

ria191
25. júl 2013

@dafy
@melisska
@falin ale nééééé holky dneska je 25. DPH-čka tečie zo mňa ako z vola ja by som si veru túto konverzáciu s dafčou nenechala len tak újsť a propo kočula to sem hádžeš "ségry" keďže ešte ani na jednej foto si sa nepodobala hm??? ale nájdem si na vás čas to mi verte 😀 😀 😀

melisska
25. júl 2013

U nas je vonku dusno ...

nelly3
25. júl 2013

bibi24 by mohla chalosov ukazat 😉

falin
25. júl 2013

@stella25 - fuha, to asi nebude z prednisonu, ked 3 dni uzivas. Nejaka viroza na teba lezie, skus to vylezat

nelly3
25. júl 2013

@falin
ale staci jedno, teraz to vyjde, uvidis a ty si pichala len 75 jednotiek menopuru? kolko dni?

falin
25. júl 2013

@mimika1973 - je verim ze to bude ok a budu to silni bojovnici. Vklad ma byt v pondelok. Sliznicu som pri uty v pondelok mala 8,5cm

falin
25. júl 2013

@ria191 - pekne dorob DPH-cku a docvalaj 😀

falin
25. júl 2013

@nelly3 - ja viem ze staci jedno, nech je teraz konence to prave.
Ja som brala 2-6 dc clostyl (1-1-1), 2-10 dc merional 75, 10-11dc orgalutran a 11 dc vnoci pregnyl

nelly3
25. júl 2013

@falin
to si mala celkom light stimulku, ja od 1DC mam 150 jednotiek menopuru pichat 😕 ved uvidime co bude 🙂

melisska
25. júl 2013

@ria191 to je Dafy, Len starsia fotka 🙂

dafy
25. júl 2013

@ria191 este ako ryšulku si ma nevidela 😀 😀 no a teraz si na rade ty!!!! 😀 😀 😀

dafy
25. júl 2013

@falin ved to mas super pri takej dávke 🙂 ked sa 4 oplodnili tak aj 4 ostanu 😉

nelly3
25. júl 2013

@dafy
tu si aka ina, ty si mala asi vsetky farby vlasov - blond, hnede, rysave, ja idem na buduci tyzden ku kadernicke a uz dlhsie ma laka rysava, ale taka jemna, neviem ci si ju dat lebo sa to vymyva dost rysava farba hmmm 😕

gerdusha
25. júl 2013

ahojte,

dufam, ze sa tu medzi vami diskutujucimi o vlasoch a inych veciach najde aj taka, ktora mi odpovie na moju otazku: 🙂

ako dlho beriete pri stimulacii prednison? teda co ma najviac zacina, kedy s nim zacinate?

dakujem

holly74
25. júl 2013

@nelly3 Kukni k bibi24 to fotoblogu, tam má fotečky chlapcov 🙂

stella25
25. júl 2013

@gerdusha ahoj, ja som zacala brat zaroven s prichodom mrchy ale v predchadzajucom centre mi kazali az 2 tyzdne pred.

stella25
25. júl 2013

@falin no ved toho sa obavam, ze ci to aj z klimi prechladnutie nie je. To je ako zakon schvalnosti.

dafy
25. júl 2013

@nelly3 no to je pravda vymýva sa 😒 tak nebudeš umývať vlasy 😀 😀 😀

melisska
25. júl 2013

@ria191 to nieje tvoja fotka, resp. To nie si ty 😀

ria191
25. júl 2013

@melisska ja som krajšia 😀

melisska
25. júl 2013

@ria191 nepochybujem 😀

bimba8
25. júl 2013

kocky kam sa picha pregnyl?ak do zadku tak ako to riesite? 😅

dafy
25. júl 2013

@ria191 ty pina 😀

nelly3
25. júl 2013

@bimba8
do brucha ako ine injekcie 😉

bergalm
25. júl 2013

taak dalsi den v blazninci za mnou juchuuu uz som doma dievcence dakujem Vam vsetkym za odpoved sak uz aj ten Marcelko odpisal 😅

bimba8
25. júl 2013

@nelly3 hej?tak super.ja som citala,ze len do svalu a manzel nehrozi,ten by odpadol len keby ihlu zbadal 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre