Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miskanr1
9. dec 2013

@jalaura No dávaj si pozor moja. Ale verím, že zajtra test už ukáže // 🙂 Ja si kupujem rapid clear, ale aj ten mama test mi ponúkali. A je tuším aj o niečo lacnejší.

lusipe
9. dec 2013

@bimba8 ja som bola v juni ale v normalne statnej nemocnici...a uplne v pohode...o dva tyzdne som uz bola na dovolenke pri mori 🙂

lusipe
9. dec 2013

@miskanr1 jej, tak co ti moze ukazat moja 🙂

bimba8
9. dec 2013

@lusipe a mala si potom aj vývody a tak?

lusipe
9. dec 2013

@bimba8 nemala vobec nic....uplne som bola hned v pohode 😉

miskanr1
9. dec 2013

@lusipe No šak aj to, čo mi ukázal. Nič 🙂 Ale smejem sa na tom

bimba8
9. dec 2013

@lusipe tak to je super 🙂 asi vyskúšam..

@miskanr1 pre toto je nebezpečne mat doma testy 😀

miskanr1
9. dec 2013

@bimba8 no presne. Keby som ich nekúpila, ani by ma to nenapadlo. Povedala by som si, je to ešte skoro a hotovo. No takto ma hned začala svrbeť dlaň, že urob, čo ak sa už niečo zjaví 🙂 Hehe

lusipe
9. dec 2013

@miskanr1 tak este par dni pockaj 🙂...urcite sa nieco objavi 🙂

sona_fit
9. dec 2013

@sally2401 Ani nevieš ako mi je to ľúto ☹ Tak som na teba myslela a dúfala že to bude ok, že len ten hematom snáď zavadzia a preto nevidno srdiečko ... Objímam !

ludinka
9. dec 2013

@bimba8 ja som bola na laparke teraz v marci a nebolo to nic strasne, na druhy den som sla domov, a som rada lebo aspon viem na com som, dovtedy som stale mala pochybnosti ci mam alebo nemam priechodne vajcovody, mam alebo nemam endoku a treaz viem ze som ok 😉

sally2401
9. dec 2013

@sona_fit bohužial hematomom to nie je... ☹

kako23
9. dec 2013

Baby, mate niektora skusenosti so zvysenym hormonom FSH, konkretne na urovni 12?

ludinka
9. dec 2013

@kako23 tak uz mas vysledky?
norma je to 10,9 tak to nemas tak moc zvysene....a ostatne mas ok?

kako23
9. dec 2013

@ludinka ostatne je vsetko ok, len manzel ma trochu horsie spermie co sa tyka tvaru a morfologie ale vzhladom k poctu je vraj mozne aj prirodzene otehotnenie. Mna dost vystrasil ten hormon a popravde aj Dr. takze od najblizsieho cyklu zacinam stimulovat a na zaciatku januara ideme na soft IVFko. Citala som tvoju spravu, super gratulujem k 4 embryjkam 🙂 a drzim palce, aby krasne rastli. 🙂

ludinka
9. dec 2013

@kako23 tak hlavne ze ostatne mas ok....a kolko mas amh hormon?
ten bol hlavny na kontrolu vsak?
s tymi hodnotami ti bude mozno vediet poradt zibi-ona to ma vsetko nastudovane 🙂

ludinka
9. dec 2013

@kako23 tak to ste na tom ako my- tiez mame horsiu tu morfologiu....ale tiez povedali ze sa da prirodzene otehotniet

zibi
9. dec 2013

@gerdusha tak to je super potom ale aj tak ten prednison to je svinstvo teda aspon so mnou to spravilo sarapatu 😝

bimba8
9. dec 2013

@ludinka no prave aj ja chcem vediet ci som 100% ok 🙂

schatje6
9. dec 2013

@miskanr1 😀 😀 4den po ET a nie z ranneho mocu, to by bol svetovy rekord 😎
@jalaura ja by som bola radsej, keby ma nic neboli, lebo podbrusko sa preteka s maternicou a ja mam pocit, ze je to PMS...ale pesimista budem, az ked bude ozajstny dovod 🙂

gerdusha
9. dec 2013

@zibi

hm...ja ani neviem, ze ho beriem...a to ho beriem 10 mg

gaga83
9. dec 2013

Babule posielam tehuuuuuuuuuuuuuu grcky nech pomôžu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gerdusha
9. dec 2013

baby, sorry, vyjadrim len svoj nazor:

lezu mi tieto emotikony uz na nervy...ked tu clovek hlada nejake relevantne informacie K TEME musi listovat vela stran dozadu kvoli nim a naozaj tu nie je prehlad...vsetci sa tesime, ze mate tehu nevolnosti a mrzi nas, ked vam nie je dobre, ale "odtatpotat"

tolko k mojej potrebe vyjadrit "dlhovsebedrzany" nazor 🙂

a teraz do mna 🙂

bradik
9. dec 2013

@gerdusha Hold nic ine ti nezostava len to akceptovat, kedze je nas tu viac

tinka9075
9. dec 2013

Je to milé že si posielate tieto obrázky 🙂 🙂 každej tu držím palčeky sledujem túto tému a som rada že sa darí a ste tehotné 🙂 🙂 a netreba si všímať iné komentáre 🙂 🙂 🙂

gerdusha
9. dec 2013

Nuz, tolerovat ako tolerovat...pravidla diskusii hovoria jasne.

Na vase emotikonove grcanie sluzia sukromne diskusie a noe verejne diskusie k nejakej teme...

A aby tinka123456789 nerypala do mna..

Howgh dopisala som

miskanr1
9. dec 2013

@schatje6 no uz si druha, ktora mi dnes toto iste povedala. 🙂 4 den a nie z ranneho mocu 🙂 kamoska mi napisala, ze som trdlo 🙂 hehe

schatje6
9. dec 2013

@miskanr1 a planujes testovat aj zajtra? Mna totizto tiez myka 😅
Inak baby som si pri zavadzani utrosu vsimla ze asi mam makky krcok, nemal by byt na tvrdy? 😕
A bolesti maternice. ..

miskanr1
9. dec 2013

@schatje6 nie zajtra nie. To by bola skoda dalsieho testu. A mne sa zda, ze mam krcok dost tvrdy. No neviem ako to ma byt a vraj ak sa chces podla toho riadit musis si to kontrolovat pravidelne. Ako pri bazalnej teplote.

miskanr1
9. dec 2013

Dakujem krasne za srdiecko 🙂 od koho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre