• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@gagirl :slight_smile: dakujem, moja. Budem sa snazit byt v pohode.
25. jún 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida No aj mna bolesti pri prvom potom to nejak zmyzlo na 10 den už som bolesti prs nemala tak ako keby som citila že to zmyzlo. na 1 Ket som vobec nič necitila ta uživala som tie iste lieky a teraz citim zas možno su to nejake priznaky :confused:
25. jún 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida
@ludinka Dievcata verte ze to bude vsetko v poriadku. Ja som mala vcera krizu a myslela som ze vsetko je stratene, proste depresia od rana. Dnes to vidim optimistejsie. Bude to dobre. Musi! :grinning:
25. jún 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dievcata, dnes som testovala. Som 8 dni po et. Vkladali 1xHB1. Je tam svetlucko ruzova druha ciarka:slight_smile::slight_smile: V piatok skusim znova testovat a mozno pojdem aj na krv. Tak dufam, ze to bude silniet... Drzte nam palce:slight_smile:
25. jún 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@donatela super spravicka :dizzy_face: :dizzy_face:
drzim palce nech ciarka silnie.........ale testuj radsej len ak mas tu istu znacku testu, lebo ja som mala 3 druhy a teraz nervacim z toho :angry:
25. jún 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela urcite bude silniet. Joj sa tesim a drzim palceky. Inac kosicanky a okolie. Dnes som objednavala utros a stal ma 5,48e.takze, ak by ste chceli usetrit par euro napiste mi ip.:wink:
25. jún 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no ja cakam s tebou na 14.00 .verim,ze bude dobre. Len si mala blbe testy ,alebo sa zahniezdil o den neskor.
25. jún 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka
@rebeka33 dakujem kocky:slight_smile:
Ludinka, mam rapiclear kazetovy, kupila som 2 v 1, takze mam aj na piatok tu istu znacku. A na nedelu mam rf test. A na piatok som sa dohodla s mojou gynekologickou na krv. Sice budem len 10den po et, ale dr.tu dalsi tyzden nebude, ma dovolenku a straaasny problem, aby mi niekto zobral krv. Uz som volala aj do medirexu, ze si za to zaplatim, len nech mi odoberu krv a vyhodnotia vysledky, tak baba na linke, ze zisti, ci to robia a ozve sa mi. Ale zatial nic... Holt zacina dovolenkove obdobie.
Do rf som uz posielala 2x ziadost na infomail aj na accounting ohladne jednej faktury, ktoru potrebujem doplnit a tiez bez reakcie uz vyse tyzdna. Vcera mail znova a nic....:(:(:(
25. jún 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka neboj, dobre to dopadne aj u teba. Este pol hodku vydrzat:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
25. jún 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 ak nezozeniem utros tu v PO, tak ti napisem.. Odkial si ho objednavala???
25. jún 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela aj ja som raz bola na krv na 10 den po ET-bolo to 23 decembra, isli dovolenky....a bolo to negativne, v rf mi hned kazali vysadit lieky, aspon som vedela na com som a mohla som sviatkovat,, kludne,,
takze v pohode ked pojde piatok, nieco uz bude musiet v tej krvy byt :wink:
25. jún 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 hm tak ako si na tom dnees?
nk bunky mas ok? lebo mne sa to nepodarilo ze vraj hlavne kvoli nim...
25. jún 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela Ahoj.Ak si z Ba, tak chod na Kramare do polikliniky a na prvom poschodi je laboratorium Synlab a povedz ze chces zobrat krv na hcg a bez problemov ti ju zoberu stoji to do 20€ :slight_smile: . a do dvoch hodin mas vyslekdy :wink: .
25. jún 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela ahoj,na Mytnej ti krv na hcg zoberu,plati sa do 10e.
Volavam na cislo 0915 851 150 ,

Ked mi ale posiela email tak kontakty su tam napisane tieto :

Kontaktné odberové centrum HPL
Mýtna 5, 811 07 Bratislava, Slovenská republika
tel.: +421 2 577 86 577, mobil: +421 917 582 412
e-mail: odber@hpl.sk, www.hpl.sk
ak by si potrebovala alebo aj ine baby z Ba a okolia :wink:
25. jún 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zibi ahoj my mame aj Matuska z Rf, takze ja nk bunky neriesim! Ja som hovorila mm, ze mame vložiť 2, ze ta. Bude aspon 50% sanca vzdy! Ja mam stistku, uzivam eltroxin, ale vysledky mam v norme.
25. jún 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 a preco neriesis? matuska nepoznam som tam rok nebola :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka a co sa deje moja ? :confused: :unamused:
25. jún 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela pekna spravicka....potesila si ma..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela Tisko sa tesim. Vlak bude riadne natrieskany kym dorazi na konecnu stanicu. :grinning:
25. jún 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ina7 ty sa pochval draha? ty kedy testujes???
25. jún 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neostal vam utrogestan ? neviem ho na sk zohnat :confounded:
25. jún 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik ....ze len dochodkyne nie su :grinning: tehotne som sa zasmiala :grinning: :grinning:
dnes som bola na inzulinvej rezistencii a same tehotne s bruchami ..isto si mysleli ze aj ja ... noramalne mi bolo luto ... :pensive: a presne vsetko dookola tehotnie, len niektore tu nejako stale strasime v snazilkovskych temach uz by sme to mohli predat inym :grinning: a presunut sa
25. jún 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka.... drzim paluchy..velmi prevelmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108
@diska
@ludinka
Dakujem dievcence za rady. Ste supeeer!
A dakujem aj ostatnym za povzbudzovanie:slight_smile:
Inak neviem, ci z RF to tu niekto cita, ale do pol hodky po napisani mojho prispevku, som mala prilohu k fakture v maile:slight_smile: Takze mam vsetky podklady pre Vszp. Zajtra to odoslem na refundaciu a uz budem len cakat kedy pridu prasulky a kolko...
25. jún 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Ja mam 10 krabiciek, ale z Ciech a tam bol malinko drahsi ako tu na Sk. Ak nepozhanas, mas ho u mna :wink:
25. jún 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Asi skusim zajtra na 10. den. Ale taku malicku dusicku mam. :-\
25. jún 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak hcg mam iba 30 :frowning2:
uz mam nervy k kybli zase
25. jún 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka to nemaš zle, jedna baba v jednom fore tu mala tušim na 15-nasty den po vklade hcg 38 a potom sa jej to pekne rozbehlo, hlavne ze nie je 0.
25. jún 2014 o 14:45  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , akurat som ti isla pisat ip a natrafila som na teba tu :unamused:
Co ti na to povedali?
25. jún 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak o dva dni musis znova na krv a uvidi sa.ci bude stupat. Ale :unamused: je mi to luto. Mwi to byt na nervy. Ktory je to den.
25. jún 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok