Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
1. dec 2016

@ingrid0105 nemusis rano testovat,no testuj ked sa budes na to citit a kolko ti bolo vlozene?

ingrid0105
1. dec 2016

Len najhorsie je ze keby sa nezadarilo ja uz neviem ako dalej. Vsak vsetkoam vysetrene sme zdravi vsak mam dve dospele dcery a teraz nic😢

ingrid0105
1. dec 2016

@marculik jedna HB1

marculik
1. dec 2016

@ingrid0105 no moja my sme tiez zdravy a snazili sme sa 6 rokou a mam za sebou 6 pokusou a tento posledny je uspesny 🙂

ingrid0105
1. dec 2016

@marculik gratulujem🙂a vy ste malu ake embryjka?

marculik
1. dec 2016

@ingrid0105 mali sme jedno HB2

diska
1. dec 2016

@ingrid0105 testovala som az ako mi kazal Marcel na 12 den od KET to bolo 1x co som posluchla aj jeho a aj muza a netestovala skor 😉
To cakanie je najhorsie a ja prirodzene ze sa strieda nadej a depka,je to stresujuce ale musis verit a ono to bude dobre,vsetko zvladnes az do porodu ❤
@silvia545 som stastna ako blcha ved ja ani neveerim,ze ho mam stale mi to pride ako sen..

gagirl
1. dec 2016

@ingrid0105 vela na teba myslim a verim ze vsetko dobre dopadne🙏❤

ingrid0105
1. dec 2016

@gagirl dakujem Majka . Jedno virm iste ze ma nic nezastavi pred mojim cielom. Ani moj vek 42. Su to len cisla🙂 aj na teba myslim a verim ze raz budete uzasni rodicia. ❤

gagirl
1. dec 2016

@ingrid0105 dakujem Ingridka..Prajem vam nech uz nemusite nic taketo riesit a toto embryjko ti splni to po com tak tuzis😘

babusik85
1. dec 2016

Baby ked chodite k svojmu gyndosovi na UTZ zvyknete platit?
lebo ja stale platim, mam VszP /a on ma zmluvu s tou poistovnou/. A ked teraz budem musiet castejsie chodit, tak nechcela by som tolko platit, za kazdym...

nelly3
1. dec 2016

@babusik85
ja co som chodila predtym k svojmu, tak som nic neplatila, ale zial je uz dlhodobo pn, tak chodim k inemu, ten ma spickovy utz a tam ze len raz za mesiac bez poplatku a ked viacej, tak za kazdym 10€.

babusik85
1. dec 2016

@nelly3 dakujem, aj u mojho je tak. ze raz zadarmo, a potom 5eur vzdy.
a este nieco sa chcem opytat. ked mi vypisu recept v Brne ale vyberiem na SLovensku, tak takisto mi preplati poistovna? to je jedno, ze kde vyberiem lieky?

babusik85
1. dec 2016

@nelly3 ale nerozumiem, ze preco je to tak, ze u jedneho sa neplati a u druheho ano.

nelly3
1. dec 2016

@babusik85
ja neviem a pri tom ma tiez zmluvu s poistovnou.

nelly3
1. dec 2016

@babusik85
to ti neviem povedat

santeema
1. dec 2016

@silvia545 ale snad to bude fain u teba, neboj🙂..ja som bola dnes na kontrole som 9 den cyklu, ale nemam ziadny folik, iba asi cystu, lebo ma 26 velkost a to je velmi vela na ten den. tak az na buduci mesiac znovu....co uz som tak tajne dufala, ze to do konca roka dam tie dve ciarky. ale date ich vy a ja sa pripojim neskor🙂

sussah
1. dec 2016

@wanda52 ja som mala IVF+isci, 4 vklady, 6 zdravych embryí a nič 😔 Ani náznak otehotnenia...

santeema
1. dec 2016

@diska ta obdivujem ze si to vydrzala s tym testovanim, az tak neskoro🙂

santeema
1. dec 2016

@ingrid0105 budem drzat palce, aby to bolo ok, ono to je fakt vo hviezdach, ktory pokus sa zadari, vsetko robis rovnako, vsetko je ok a nejde to a potom zrazu ide...nechapem to dakedy, ale asi je to tak. raz to podari aj tebe a najlepsie teraz🙂. a priznaky neries, ja som nemala nikdy nijake, ziadne pobolievanie v podbrusku, prsia sa mi nezvacsili ani pri kojeni, aj keby som to privitala🙂 a ani ma cele tehotenstvo neboleli. len od druheho trimestra som mala zahu, ktora bola ku koncu brutalna totalna, nemohla som vela jest a mucne jedla vobec ,ze ked som dosla z porodu, nemala som ani kilo naviac a najedla som sa az po porode normalne...zato potom som pribrala spolu pri kazdom 5 kg, co teraz horko tazko davam dole🙂)

cheeky82
2. dec 2016

@babusik85 aj ja mam vseobecnu ale nikdy neplatim

bebe133
2. dec 2016

@sussah ahojky. Ja som na tom tak isto. 2 ivf s icsi, 5 vkladov a ani naznak otehotnenia ☹

sussah
2. dec 2016

@bebe133 do ktoreho centra chodis? Vies aj kde by mohol byt problem? Bola si na nejakych vysetreniach?

marculik
2. dec 2016

@cheeky82 ahoj moja vies mi poradit mam problemy zo zaludkom vsetko co zjem vypijem mam taky problem taku hned tazobu a tak isto mam problem ist na velku,som nafuknuta akoby som bola v 4 mesiaci

marculik
2. dec 2016

@babusik85 ked ti predpisu z Brna recept tak tusim tu si tiez platis plnu sumu,ja som to tak raz mala a celu sumu aom tu platila

babusik85
2. dec 2016

@marculik dakujem. ale preplati mi poistovna tak ci tak ciastku z liekov? po dokladovani?

marculik
2. dec 2016

@babusik85 aha to neviem ja som samoplatca no citala som tu ze po zdokladovani zvyknu preplacat

cheeky82
2. dec 2016

@marculik daj si kvapky Hylak a bude dobre. Ja by som bez nich zahynula. V tehu sa môžu

marculik
2. dec 2016

@cheeky82 uz som si dala psylium tak cakam ale dik za radu

ingrid0105
2. dec 2016

@marculik a co ste urobili inac ze to teraz vzslo inac?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre