Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luciatt
19. jan 2017

Baby prosim vas vyplňujem žiadosť na IVF a tuto ako čo mám dať.Čo ste davali?Alebo kto cam to vyplnil?

steffi1
19. jan 2017

@berginkan ano daju Ti ich na cesky recept tu 😉Ja som len nevedela ci neriesis schvalenu ziadost z poistovne, preto som dala este jeden koment 😀 Ale ten je bezpredmetny kedze si samoplatca
@cheeky82 ano niektore ako Elonva sa oplatia kupit v centre, ale nie vsetky su lacnejsie ako na Slovensku, som si robila porovnanie 😉

babusik85
19. jan 2017

@luciatt vypnila som to ja a prilozila som od Car spravu po OPU,nakolko u nas nedoslo k ET.

berginkan
19. jan 2017

@steffi1 oki 🙂 tak potom vsetko ok. a prosim ta, ked si si robila prieskum, co sa oplati v care a co v lekarni? ide mi hlavne o menopur, merional centritide, fostimon, utrogenstan. pregnyl som si uz kupila tu 😀 dakujem

steffi1
20. jan 2017

@berginkan ahoj, jasne, najdem to a spisem Ti to do IP, len ja mam ceny liekov nie z RF ale RG, ale tak hadam to bude podobne....

berginkan
20. jan 2017

@steffi1 este lepsie 🙂 ja chodim do RG. super velmi pekne dakujem

anaba1
20. jan 2017

baby, ak by niekto potreboval:
Merional 75 IU 2x10 exp. 12/2017
Clostilbegyt 50 mg 2x10 exp. 11/2020
Estrofem 2 mg 1x28 exp. 01/2019
Pregnyl 5000 IU exp. 02/2019
omega 3 fish oil Swanson
vit. D3 5000 IU Swanson
K2+D3 120 mcg/1000 IU Webber Natural
Melatonin 3 mg WN
Coenzym Q10 60 mg WN
Probiotic Complex Swanson

gagirl
20. jan 2017

Ahojte dievcata.Ked by niektora potrebovala crinone gel(progesteron) mam 2 balenia,z jedneho chybaju 3ks,ten ma expiraciu do 3/17.Ja ho nevyuzijem,mam kopu utrogestanu.

katarinauk
20. jan 2017

@gagirl ahoy.. odkial si? mala by som zaujem o utrogestan..

gagirl
20. jan 2017

@katarinauk ahoj..ale mam len crinone gel,co je tiez progesteron..utrogestan budem potrebovat..

peterajova
20. jan 2017

@gagirl ahoj, az by Katarina nemala zaujem o Crinone, tak ja by som zaujem mala.

gagirl
20. jan 2017

@peterajova ahoj..dobre..Napiseme si potom ip a dohodneme sa 🙂

elienocka
20. jan 2017

@gagirl podarilo sa prirodzene?🙂az ano tak drzim velmi palceky🙂

peterajova
20. jan 2017

@gagirl super, dakujem pekne🙂

rada2002
21. jan 2017

Neviete ci reprofit dava po urcitom pocte ivf zlavu? Idem na 4 ivf co kazde som zacinala stimulkou lebo som nemala mrazacikov a dost ma to stalo? Dr.mi povedala ze to musim riesit cez vrchnost nemocnice. Mate s tym skusenosti?

lola911
21. jan 2017

@rada2002 ahoj, nie nedavaju,, idu jednoducho podla toho noveho cenika,,, tiez sme sa na to pytali,,, my sa chystanme na 5 pokus,,, my sme nemali ani vajicka ☹

rada2002
21. jan 2017

@lola911 v Ba davaju 4 ivf s 50% zlavou. V Brne je sice lepsie ale nemat sucit v plateni je na zaplakanie. Som samoplatca nakolko ma 40 a aj s injekciami ke to dost velky balik eur. Ku komu chodis?

lola911
21. jan 2017

@rada2002 chodim k Otevrelovi, v tom mas pravdu ze je to na zaplakanie ale ze vraj maju embrilogiu jednu z najlepsich,,, ja som tiez samoplatca 41,,, a este nas beru podla zahranicneho cenika kedze byvame v uk,,, teraz ked pojdeme tak skusim zmenit adresu na slovensku,,, posledny nativ neziskali ziadne vajicko,,, sme platili 460 euro za odber,,, jedine co odobrali bola cysta ☹ keby sme mali adresu na slovensku tak by to iste stalo 140 euro,,, za soft sme platili 1070 euro keby sme mali slovensku adresu tak by to bolo 703 euro,,, lieky podla toho aky mas protokol,,, ja vzdy pocitam tak okolo 300-400 euro,,, a jasne ze plus vitaminy,,, podla toho co beries,,, tie pocitam okolo 50-60 euro mesacne

freeze24
21. jan 2017

Baby mozno blba otazka ale myslim ze sa to tyka viacerych 😉 mozu byt pri hysteroskopii a pri OPU (s narkozou) farebne gelove nechty?

aaangelll
22. jan 2017

@freeze24 ja som bola na hysteroskopii v nemocnici, tam nesmeli byť nalakovane nechty. Dokonca mi to sestrička pred zákrokom kontrolovala -aj na rukách a aj na nohách.

sussah
22. jan 2017

@aaangelll ja som mala plnú manikuru s nalakovanymi nechtami na nohách aj rukách + make-up 😀 Akurát lekár mal vtipné reči, že čo keď budem plakať a sa mi rozmaze špirála 😊

freeze24
22. jan 2017

@sussah to bolo v reprofite?

bocianoviny
22. jan 2017

Konečne všetko o otehotnení a umelom oplodnení na jednom mieste! 18. a 19. februára sa v Berlíne uskutoční prvý veľtrh Chceme dieťa - Kinderwunsch Tage. Nájdete tam koučky, naturopatov, fyzioterapeutky, ale aj kliniky od Čiech až po Spojené štáty. OZ Bocian má pre Vás vstupenky zadarmo (počet je samozrejme obmedzený) a letenka cez Ryan Air je o 9,99, čo je pecka. Ak máte záujem, píšte rýchlo na bocian@bocianoviny.sk a nezabudnite na seba pripojiť mobilný kontakt. Krásnu nedeľu.

sussah
22. jan 2017

@freeze24 nie v Košiciach na Torysskej na hysteroskopii

peterajova
22. jan 2017

@freeze24 Ahoj, vobec sa netrap nechtami. Urcite ti nikto nebude nadavat. Mozes sa spolahnut.

lienka_1
22. jan 2017

@sussah A kto Ti tam robil hysteroskopiu?

sussah
22. jan 2017

@lienka_1 MUDr.Urdzik. Prečo?

lienka_1
22. jan 2017

@sussah Iba informativne. Vdaka!

beni23
23. jan 2017

Dobré ránko viem, že sa tu to milionkrat pisalo, ale v týchto niekoľko tisícových stranách listovať a hľadať je ťažké a preto sa chcem spýtať, že mám žiadosť do poisťovne na preplatenie ivf, kde mi brno všetko vypísalo do žiadosti a teraz mám zobrať na podpis ku svojmu gynekologovi, od gynekologa potrebujem len podpis a pečiatku alebo tam niečo má aj dopísať?lebo som s ním telefonovala a on nevie alebo resp. sa ešte s takým nestretol, že na žiadosť potrebujem aj jeho podpis a pečiatku a že vraj potom mám ešte zobrať do univerzitnej do Košíc. ďakujem

sussah
23. jan 2017

@beni23 tak to by zaujimalo aj mna, kedze onedlho to budem riesit tiez v KE. V tej univerzitnej nemocnici v KE je ten revizny lekar? Som si myslela, ze to budem musiet posielat do Bratislavy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre